Slovenija
782 ogledov

Planet TV: dva velika menda že podpisala, da bosta plačevala "naročnino"

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar olor
    olor 07:57 02.junij 2017.

    Seveda da operater podpiše pogodbo takoj in nato podraži naročnino, enostavno a ne? Seveda pa ni operaterjem v interesu, da bi naredili pakete po želji naročnikov, kar je za njih posledično več administracije in dela. Kaj je pa za naročnika ...prikaži veča bolje jih pa baš briga. In na koncu prideš do spoznanja, da je sistem tako narejen da vzemi ali pusti, živi ali umri.

  • JT_Thomas 15:01 02.junij 2017.

    Nimam TV aparata sploh niti radia. Torej mi tudi ne morejo nič zaračunati z RTV.

  • Avatar cvekalo
    cvekalo 16:22 02.junij 2017.

    Pazi, tudi na mobilnem telefonu lahko spremljaš radijske postaje

  • Avatar praufo
    praufo 09:04 01.junij 2017.

    planet tv v lasti telekoma oz. države je dosedaj živel od oglaševanja, tudi po novem bo, celo od opraterjev bo dobil mastne pare ... in to zato da bomo gledali reklame in za njih plačevali ... zelo lepo od države ...prikaži več in upravitelja države, bravo mirko, na naslednjih volitvah dobiš moj glas

  • kapibara 08:22 02.junij 2017.

    Ko so sodili Šuštarju, ki se je okoristil z nepovratno državno pomočjo (on jo je talal) je zagrozil, da bo povedal zakulisje kabelskih operaterjev, če bo zaprt.Odsedel zapor, pa še nič povedal..So mu dali očitno, zelo močan argument, ...prikaži več da naj bo raje tiho

  • kapibara 08:22 02.junij 2017.

    Mojega sigurno NE, ker ga že prej NI

  • Alen Jazbec 08:36 02.junij 2017.

    Naj se vsak gledalec sam odloči kaj bo gledal in naj plačljive programe tudi plača, ne pa, da vsi plačujemo za to kapitalistično golazen!!!!!

  • Aleš Karlek 11:51 02.junij 2017.

    a je pogodba z operaterjem potem sploh še veljavna, saj nismo podpisali pogodbe za plačljive programe???

  • Pepe007 12:23 02.junij 2017.

    Kako pa kot naročnik veš, kateri programi v shemi so plačljivi? Misliš, da so vsi programi v osnovni shemi zastonj za operaterja? Tu se motiš, med vrsticami to piše tudi v članku.

  • Danjel Mihevc 10:50 03.junij 2017.

    2 eur za RTV ,pa se ne bo nobeden jezil

  • Avatar praufo
    praufo 12:47 02.junij 2017.

    kaj prodajaš VAZELIN al VEZELIN ... ?

  • Rajko Magerl 12:47 02.junij 2017.

    Ja to je tako kot da bi za vstop v trgovino zaračunali vstopnino. Naj propade, jaz jim že ne bom plačeval za reklame. Lahko so veseli, da sploh kdo gleda, saj z tem dobivajo naročila za reklame in mastno zaslužijo.

  • Milan Novak 17:24 02.junij 2017.

    Pravično bi bilo da si sam ustvariš paket in plačaš to ,kar želiš gledat. To kar pa sedaj delajo operaterji je navadno izsiljevanje in kartelno dogovarjanje !

  • Avatar praufo
    praufo 13:03 02.junij 2017.

    plačljivi programi so skoraj vsi, ampak cena je pa različna, to so majhne skrivnosti velikih operaterjev, ki čarajo s svojimi paketi in nas bašejo in bašejo ... digitalna televizija omogoča, da se s strani operaterja beleži prav vsaka minuta uporabe ...prikaži več določenega kanala in zatorej je možno vse plačati po dejanski "uporabi"- gledanju, samo bolje je imeti "neke pakete" in mutiti v kalni mlakuži, ker se s tem več zasluži ... po mojem bo tudi tale planet vplival na povišanje cene, ki jo bodo pa tako lepo zapakiral, da se podražitev še opazila ne bo (za to imajo plačane mojstre)

  • Dixon 10:04 01.junij 2017.

    Torej bo morebitno podražanje šlo direktno v žep telekoma? Hvala, res hvala državi - lastnici telekoma.

  • kmetek 08:04 02.junij 2017.

    Boljše naročnina kot dokapitalizacijeDa bi imeli nižje plače, boljši program, boljše reklame ipd to pa ne?

  • Johan Spohan 09:45 02.junij 2017.

    Golazen so operaterji ker skupaj z ponudniki programov iziljujejo naročnike da mora biti program v vseh paketih.

  • k0libri 10:38 02.junij 2017.

    VAZELIN v velikih količinah prodam. Namenjen izključno gledalcem televizijskih programov brez vsebine. Pardon. Plačnikom, saj tega sranja nihče pri zdravi pameti ne gleda. VEZELIN je koristen, preprečuje poškodbe, ko vam ga na suho vtikajo. Pa fajn počepnite, se splača. VAZELIN POMAGA.

  • JT_Thomas 13:17 02.junij 2017.

    Meni je takrat ProPlus naredil FUUUL uslugo. Odpovedal sem televizijo, internet in telefon (trojček), ki sem ga imel pri enem od operaterjev in sem za to plačeval (pred podražitvijo) 42€. Sedaj imam samo internet preko Hoferjeve sim kartice in plačam ...prikaži več 15€ , ker čez 50 Gb ne grem. Zadostuje. Zelo zadovoljen. Hvala ProPlus, vaše programe (vključno s Planetom od Telekoma), si pa lahko ZATAKNETE V RIT!

  • murderone 13:37 02.junij 2017.

    Menda si mislil "Mirko Strojan", ker ta je dosti bolj pošten.....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.