Slovenija
16 ogledov

"Po enem letu vaše vlade so razmere katastrofalne"

Komentarjev 33
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • feferon 19:15 18.december 2012.

    če bi bilo po janši, LJ z okolico sploh ne bi bilo več, ker bi jo spustil v luft skupaj z vojašnico!Vi pa ste ga imeli za heroja ! Je.be se njemu, on gleda samo svoj profit!

  • Avatar roksa
    roksa 19:18 18.december 2012.

    Pa ki smo mi doma!?!Kak lahko en Zoki ki je lopov med lopovi deli pravico!!!!!!!!!!!!Gniloba!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Fertel 19:52 18.december 2012.

    Ha, haaaa... zadnji čas, da so se barabe začele med seboj je..... Žal mi v resnici ni do smeha, kajti kratko vlečemo mi državljani, ki nismo elita. Vso to kradljivo golazen v politiki zadnjih 20 let moramo nagnati, če hočemo, ...prikaži več da bo kdaj boljše. Na izbiro imamo, da gemo mi ali da gredo oni. Združimo moči.

  • Lavdan 19:58 18.december 2012.

    In kaj naj bi me zanimalo.

  • Pepe007 06:22 19.december 2012.

    Kako je bil ravno Janković najmanj sposoben med "tajkuni", da mu ni uspel prevzem mercatorja in je moral na koncu v politiko? Kaj smo mi komu zakrivili, da ga moramo gledati?

  • vico 07:33 19.december 2012.

    lejte bedaki jansevi mal se u roke uzemte pa poglejte okol sebe pa mogoce vam mame odprejo oci pred tem sranjem ki ga dela vlada.enim je vsaj mar,bebci neumni sej karkol recct okol tega hlapci beli...

  • vico 07:34 19.december 2012.

    da si kreten vrjetno nepismen otrok

  • prosti.strelec 08:30 19.december 2012.

    Problem naše družbe sta oba in vsi ki jih potperate zato ni pravne države in nobene morale med politiki. Ste pač navadni povspetniki nezmožni lastnega razmišljanja. Adijo pamet, je v Sloveniji še edino pravi pozdrav !

  • tomazz 09:28 19.december 2012.

    @Fertel: Vso to kradljivo golazen v politiki zadnjih 20 let moramo nagnati ...Nagnati=obtožiti, obsoditi, zapreti

  • samo.jst 12:18 19.december 2012.

    otroški vrtec... žalostno res. Naj se ne nekaj že enkrat naredi! Nekaj kar bo utemeljeno z dejstvi in vodilni, ki bodo to sprejeli, naj ne dajo zaupnico glede njihovega položaja, ampak na njihovo življenje!

  • Scott 03:52 09.januar 2013.

    Na skoraj stoletje podlage rdeče vladavine!

  • Ferluci 11:28 19.december 2012.

    Očitno se Zorangutović res boji posledic, da ga bodo popolnoma razkrinkali. Sploh sedaj, ko so ugotovili kdo so bili nasilneži na demonstracijah.

  • Milan Samide 19:59 19.december 2012.

    26.člen URS, ( pravica do povračila škode)Vsakdo ima pravico do povračila škode, ki mu jo v zvezi z opravljanjem službe ali kakšne druge dejavnosti državnega organa, organa lokalne skupnosti ali nosilca javnih pooblastil s svojim protipravnim ravnanjem stori oseba ...prikaži veča ali organ, ki tako službo ali dejavnost opravlja.Oškodovanec ima pravico, da v skladu z zakonom zahteva povračilo tudi neposredno od tistega, ki mu je škodo povzročil.Če bi se politiki in vodilni izvajalci javnih pooblastil zavedali tega člena URS, SI .Država in (njene institucije , izvoljeni poslanci) bi pregnala lopove in od njih zahtevala povračilo škode, ki so jo naredili državi in državljanom. Denar bi dobila od tistih, ki so jo okradli. O tem govori ta 26. člen URS.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.