Slovenija
46 ogledov

Pogodbo podpisali brez nasmeškov

Komentarjev 39
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • -dp- 08:12 14.marec 2013.

    Po mojem je celo bolje da nimajo programa, saj nas vsak tak program še več stane, kot če ga sploh ni.Se pa bojim da imajo program kako čimveč nakrasti zase in za njihove.

  • mph 08:25 14.marec 2013.

    Eh, saj vem, da vam je v teh trenutkih janšistom res težko, ampak je pa dobro za Slovenijo. No, če že ne dobro, vsaj ne tako slabo. Vzami ali pusti. Tudi sam mislim, da bi bilo za zamenjat čisto vse, ...prikaži več "leve" in desne. Ker pa čarovne paličice ne obstajajo, se to ne more zgodit. Zato se bo potrebno zadovoljiti s tem, da je vsaj firer šel.

  • mph 09:51 14.marec 2013.

    Da niti ne poudarjam, da sem ti razložil, črni so samo teptali ljudi skozi zgodovino, rdeči (govorim pri nas, na Kubi, Venezueli, ...) pa so veliko naredili za navadno rajo. Zato je povsem neumestna primerjava z levo in desno nogo.

  • mph 10:35 14.marec 2013.

    Ne blodi. Poglej si raje tvoj post, na katerega sem jaz repliciral. In ker ugotoviš, da so vsi ISTI (kar sploh ni res) bi rekel, da si ti ta, od katerega bi verjetno pričakoval kakšen potem konkreten predlog. Moj je ...prikaži več ta, da je največji problem Slovenije, Majer, šel iz prestola, na katerega se je oklepal z vsemi štirimi. Koliko pa so ti, ki so zdaj prišli na oblast razumeli sporočilo protestov, pa bomo verjetno kar kmalu videli.

  • ennanova 13:47 14.marec 2013.

    Bo Boris Šuštaršič zopet zadel sedmico?V razpisu so že kar zapisali, da si nadzorni svet pridružuje pravico o neizbiri kandidata iz razpisa. Čemu potemtakem sploh razpis, zgolj zaradi dobrega vtisa v javnosti? http://za-misli.si/kolumne/elena-pecaric/857-bo-boris-sustarsic-zopet-zadel-sedmico-bo-boris-sustarsic-zopet-zadel-sedmico

  • -dp- 15:07 14.marec 2013.

    Kolikor vem Jankovič še vedno ni podpisal svoje kvazi odstopne izjave, ki jo je napisal na škrnicel. Pa še to ni bila odstopna izjava ampak navadno izsiljevanje. Bom, če bo tako in tako....kot jaz hočem. Ne se hecat. Či bi ...prikaži več bil jankovič kaj drugače, bi odstopil brezpogojno, njegovi verniki pa bi ga odslovili, pa ga niso, tako kot ne janševi.In ja, vsi so enaki.Čas je za popolne spremembe, ne samo kozmetične.

  • mrki 22:56 13.marec 2013.

    Glede na to kaj piše v koalicijski pogodbi bo Mudadorfer zadolžen za PR, tko da me zelo zanima kako bodo Virant , Kohl in Luki sprejeli da v javnosti ne smejo komentirat situacije :(( samo z odobritvijo Mudadorferja!?? to bo ...prikaži več to bo še veselo! Pa poslanci bodo morali opravičevat svoje odsotnosti ?? Pa naj še kdo reče da je bila janševa vlada diktatorska , klele mamo šel ene vrste INTRENAT , ki ima za nadzornika Mudadorferja , ta pa direktno povezavo na Zokija .

  • Merkava4 06:24 14.marec 2013.

    Prišli so brez programa, ostajajo brez programa druži jih samo mržnja do JJ-a? In to je vlada?? Če šivilja razglasi, da je konec krize in si dva stavka zapiše na listek - bedno se nam piše...

  • marjan 08:17 14.marec 2013.

    Dobili smo najboljšo vlado v zgodovini Slovenije, prosto po Židanu. Pa čeprav še ne vemo niti vseh imen ministrov.

  • Oseba_ 05:54 14.marec 2013.

    bolj to kakor da nam vlada nek paranoik

  • Poss 00:00 14.marec 2013.

    "Pa poslanci bodo morali opravičevat svoje odsotnosti"A v službo greš kadar se ti zazdi? Imaš dovoljeno odsotnost brez razloga? Si mogoče na sončni strani? Če nisi, bi tudi jaz želel takšno službo, ko lahko ostanem doma, če je ...prikaži več zunaj grdo vreme ali se mi preprosto ne ljubi. Poslanci (VSI!) so plačani, da so tam in da delajo, ne pa da se doma po kavču svaljkajo...

  • Scott 00:41 14.marec 2013.

    Nasmeški so bili verjetno v zaodrju ob tistemu z NESLOVENSKO črko v priimku, tisti se neprestano smeji kot kak debil.

  • Oseba_ 04:37 14.marec 2013.

    mnogim čistim slovenkam otroke delajo ravno " neslovenski priimki ".......če si fovš, tvoj problem.........slovenke moraš vprašat

  • Oseba_ 04:38 14.marec 2013.

    tako je

  • Franc Centrih 05:33 14.marec 2013.

    Ta vlada bo groza Slovenije in EU-kaj takšnega nismo pričakovali-groza od prepada in odhod nazaj v preteklost komunističnega enoumja juga-vse na ić vse zanić.

  • Merkava4 06:22 14.marec 2013.

    A ti to že v avans??

  • Igor Golob 07:20 14.marec 2013.

    Danes je konec politične krize v državi,imamo novega papeža,ki bo lahko vodil pogeb sLOVEnije,samo bog še nam lahko pomaga

  • Milan Novak 07:36 14.marec 2013.

    Sinoči se je iz Vatikana pokadil beli dim iz našega parlamenta pa pičkin dim!

  • Prudi 07:45 14.marec 2013.

    Podpišem se od tole

  • privat 08:03 14.marec 2013.

    politične krize ni več....zmagali smo!! Pocenila se je elektrika,zmanjšal davek,dobili smo človeku vredne zaposlitve,normalne delovne pravice,v šolah so začeli učence učiti,v zdravstvu so začeli zdraviti,policija nima želje po policijski državi....ZMAGALI SMO!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.