Slovenija
70 ogledov

Policija išče osebo na fotografiji

Komentarjev 63
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • NejaS 11:10 09.januar 2013.

    V Nemčiji in skandinaviji imajo veliko boljše javne programe integracije, ksenofobne akcije so obsojene tudi s strani policije, da ne govorim o učinkovitih sodiščih. Pri nas je pa še vedno vse malo tako tako. Sicer pa so tudi tam precej ...prikaži več dejavni. Predsednikov strank pa ni ne na ić ne na ič, ker teh znakov ne poznajo. Sicer pa se najprej nauči pisati slovensko, po pravopisu, preden govoriš v imenu Slovencev in se imaš za nekaj več. Nisem na ić (pa tudi če bi bila), se mi pa zdi tudi en neumnejših argumentov, da se večinoma oglašajo "tisti na ić", ki so tu najglasnejši in sploh generatorji uporov. Četudi bi bili - našim oblastnikom je očitno treba tako dopovedati.

  • Fertel 13:51 08.januar 2013.

    Mislim, sprevrženo do konca. Politiki, ki so nam s svojimi lopovskimi potezami zrušili ekonomske temelje države, obubožali, osiromašili narod, podjarmili državo kapitalu - bodo zdaj pa zaščiteni s strani policije... In zdaj bo upravičen revolt naroda kriminal? <br ...prikaži več />Seveda, to da sem skupaj s tisoči "zombi," to pa ni nič - kaaaaj?

  • zlatane 17:03 08.januar 2013.

    v poslih sem že 15 let, od tega sem bil s prvo firmo pet let na robu preživetja, druga je vendarle zalaufala, nikomur na svetu nisem dolžan niti enega centa v svoji poslovni dobi. v svojih letih poslovanja sem edino ...prikaži več zgradil hišo do vseljenega in normalnega stanja in kupil sem dva nova avta, astre ne bmw je, enega zase in enega za sina. drugega luksuza v 15 letih poznal nisem, sicer pa dom je potreba, ker se je firma razvijala na naši parceli, avto pa tudi. zaradi krize so se moji dohodki firme v teh par letih prepolovili, ko bi moral modernizirati firmo, da preživimo v starostnih letih našega poslovanja, pa gospodarimo z malimi denarji. po evropi se o krizi praktično več ne govori, politiki pa so krizo izrabili zato, da so sesuli državo, kar je vplivalo tudi na nas in smo eni tistih, ki so z krizo največ izgubili. sem v takih letih, da ne jaz, ne žena več službe ne dobiva in morava to firmo vleči do penzije na vsak način. vprašujem se, kaj v tej državi še sploh funkcionira, če taka fi

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.