Avto
2028 ogledov

Policija na sledi vozniku, ki je na amaterskem posnetku prehiteval "v smrt"

Komentarjev 40
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • literca 09:29 31.maj 2017.

    ko je meni slepar pripeljal čelno pa policija tema...jih kličem povem kaj se zgodilo ..še najprej sem moral Turka lovit ker mi je pobegnil...potem sem reko da ga bom jaz ustavo in nabil...pa so rekli po telefonu da ga ne ...prikaži več smem...so rekli da ga bodo oni samo da zdaj na tistem koncu ni patrulje...10 km sem se vozo za njim pa ni hotel ustavit sem ga mislo na cestninski počakat in mu razbit bučo..pa me je vmes spet klicala policija da bodo oni uredili in me o tem obvestili...do danes nič , pa je že 1 leto od tega..če bi imel kamero takrat...mater mu jebem turško fukjeno...

  • BenX 11:47 31.maj 2017.

    mene pa zanima kaksna je omejitev na tej cesti in koliko so dejansko vozili. prehitevanje v skarje sigurno ni dopustno, v kolikor se je pa spredaj nekdo jajcal po polzje, si pa zasluzi povsem enako kazen kot tisti, ki je prehiteval!

  • Igorgeus 07:44 01.junij 2017.

    Izvršbe se delajo za vse enako. Razlika je edino al majo uradno kaj vzet al pa nimajo.

  • Gogolino 15:37 31.maj 2017.

    Motoristu pohvala in lahko bi bil tudi denarno nagrajen...

  • Gogolino 15:40 31.maj 2017.

    Glede na vrednosti na motoristovem števcu so vozili od 40-47Km/h

  • stanko75 09:21 31.maj 2017.

    Kar naj ga kaznujejo, tokrat je rešil situacijo nasproti vozeči. Lahko bi pa tudi brali danes isto novico v črni kroniki o novih mrtvih na cesti. LJ EN 567 če prav vidim. Naj ga za jajca obesijo. Kar se tiče ...prikaži več govora o nedovoljenem snemanju. Če ne smeš več snemati ničesar zunaj potem naj informacijski pooblaščenec ki se je to izmislil raje prepove prodajo kamer....če upa.

  • k0libri 09:21 31.maj 2017.

    Če bi jaz dnevno objavljal bedarije, bi morali novo policijsko enoto ustanoviti, pa imam samo 30 km do službe. Dobro, da nimam še kamere.

  • BenX 13:29 31.maj 2017.

    tebi pa redno dogaja... nima smisla komentirat. si pac tipicen keyboard warrior, za tipkovnico najglasnejsi, najpametnejsi in najmocnejsi. cestitam!

  • BenX 13:31 31.maj 2017.

    kaj hoces povedat? napisal sem namrec: "prehitevanje v skarje sigurno ni dopustno", ti pa meni odgovarjas, da se v skarje ne prehiteva.

  • Avatar darklord
    darklord 13:59 31.maj 2017.

    obvezen odvzem (za voznika , ki je prehiteval v skarje) voz. dovljenja in primerna kazen; motoristu , ki je fotografiral pa primerne pohvale s strani policije; sodisce naj bo pa tiho in naj dela ostale stvari , da ne bodo ...prikaži več zastarale zadeve kot so Bavcar, itd.....

  • eosss 14:03 31.maj 2017.

    k0libri, povej ti to sodniku na sodišču, ko boš fasal kazensko ovadbo zaradi neupravičenega slikovnega snemanja... ZVOP sicer res velja za pravne osebe, KZ-1 pa tudi za fizične... ok, če imaš res dobrega odvetnika (Matoz, Čeferin,...), potem se ti pa ...prikaži več res ni treba bat... ;-)

  • Žurnalček 08:34 01.junij 2017.

    Ne strinjam se ! Jaz bi , vsi so vozili proti mejnem prehodu , tam dejanje prijavil policiji , kajti dodal bi , da takšno prehitevanje lahko izvede samo pijani voznik , ne pa trezen . In takoj mu vzeti ...prikaži več izpit zaradi psihičnih težav , in 5 let do možnosti delanja novega. S tem ko voznika označijo za psihičnega , mu noben psihiater ne bo dal novega zdravniškega sprićevala , brez opazovanja v bolnišnici !

  • k0libri 09:16 31.maj 2017.

    Javno mesto, javni podatki, amen.

  • Skippy 07:20 01.junij 2017.

    Zato ker pri nas narišejo polno črto tudi med njivami, kjer mogoče pride ven z njive 1 traktor na dan.

  • Igorgeus 07:43 01.junij 2017.

    In ti to veš, ker si bil zraven al kako.

  • popokatopetl 09:04 31.maj 2017.

    Vprašanje če bo dovolj za kaznovanje prometnega prekrška. Je pa žal verjetno dovolj za globo za nepooblaščeno objavo videoposnetka, ker se vidi registracija. Tak posnetek brez zameglitev lahko pošlješ policiji, ni pa za javno objavo. V Avstriji in še kje ...prikaži več bi te lahko konkretno štrafali.

  • KOJAK 09:09 31.maj 2017.

    Po katerih predpisih pa? Zadnje čase vsi objavljajo posnetke raznih tatov, kjer se lepo vidi faca pa "nikome ništa". Temu kretenu pa upam, da nabijejo vse kazni katere lahko.

  • Avatar Leon
    Leon 10:27 31.maj 2017.

    Res me zanima kaj se bo iz tega izcimilo ? Ob "pravem" odvetniku bo lastnik posnetka plačal odškodnino temu vozniku ................se ne hecam .Zakon ZVOP in podobne jajce ,ki jih uporabljajo na sodiščih so preizkušena zadeva za barabine .

  • Avatar Leon
    Leon 10:28 31.maj 2017.

    H&K je zakon !

  • Avatar Leon
    Leon 10:30 31.maj 2017.

    Temu se reče pravni hegemonizem ! Se strinjam s teboj .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.