Slovenija
78777 ogledov

Hojs: Tako smo se odločili zaradi "tistih, ki nagajajo vladi"!

Komentarjev 55
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vzev 18:15 22.december 2020.

    Sedaj bodo pač morali ljudje prespati pri tistih, ki bo imel zabavo. In sedaj se vidi kako svobodo imaš, če živiš v hiši. Se mi prav smilite blokovčani, ki vas zapirajo kot kmet kure. Na zasebni zemlji ne bo mogel ...prikaži več nihče reči, da se moraš ob 9:00 skriti v hišo.

  • grega2 21:39 22.december 2020.

    Imamo uradne ure, kdaj lahko koga obiščemo. Te sprostitve so zarad sebe naredil, da bodo lohk hodili sem in tja, briga jih za nas ovce

  • DebeliFranc 22:44 22.december 2020.

    Ta kreten od Hojsa je tisti, ki nagaja vladi. Njega se treba rešit... :(

  • Avatar @narhist
    @narhist 22:43 22.december 2020.

    Zaradi nekaj ljudi v vladi, ki so povsem izgubili stik z realnostjo in se dobesedno izživljajo nad nami, nas 2M in še nekaj take izpade paranoje in shizofrenije prenaša že od pomladi. Tisti, ki bi pa lahko kaj naredili in ...prikaži več to norijo ustavili pa se niti oglašajo več ne.

  • Avatar right
    right 10:03 23.december 2020.

    hojsar, ko jih boš ti dobil po pički, se ti bodo še koze smejale

    • leonardo 14:34 23.december 2020.

      Jok, imamo Slovenci v glavi ventil, da vse stvari, ki bi si jih morali zapomniti vrže iz možganov.

  • sam1 08:27 23.december 2020.

    Torej so to naredili proti vsem nasprotnikom desnice,da pokažejo kdo je glavni in nima nič skupnega z zaščito pred pandemijo......

  • viljem 08:50 23.december 2020.

    Žalostno, da nam vladajo prikriti topli SDS bratci, ki ne zatirajo samo svoje pogumne sotrpine temveč vse, kar kakorkoli spominja na pamet.

  • sandi76 08:56 23.december 2020.

    Hojs odkrito priznava, da ukrepov ne sprejemajo zato, ker bi bili potrebni, pač pa zato, da zajeb..... tiste, ki "nagajajo" !

  • leonardo 14:26 23.december 2020.

    A pa ste sigurni, da temu pujsu korona ni usekala v možgane? Kristus kakšen intelekt. Saj ni čudno, da gre vse v maloro!

  • vojko4 10:02 23.december 2020.

    Haha, spominja me na JNA pred 42 leti. Ko je v soboto moja draga prišla k meni na obisk, mi je dežurni oficir napisal dovolilnico za "nočenje" in to od sobote, 12.00 do nedelje, 20.00. No, ena razlika pa le ...prikaži več je, ni bilo policijske ure. Se vidi, da imamo spet maršala za šefa.

  • sarch 17:30 23.december 2020.

    Ziviiim za to, da sledim vsemu temu sranju, ki pride iz vrst nase takoimenovane politike.! Dej nehite nas fakin filat z vsem tem.. Ko ste ze bogii zelooo.! Prou smesn je ze vse skup...

  • anonime 21:15 22.december 2020.

    Levica se ruši kot hišica iz kart: https://www.youtube.com/watch?v=hG_HxJAteCQ

  • Avatar MS
    MS 12:48 22.december 2020.

    Nepreklicni, ukrep je sicer ok zaradi covid-kretenov ( distance, maske) a vaš motiv za tak ukrep nikakor ni zaščita ljudstva pred okužbo temveč vaš paranoični strah pred demonstracijami! Usrali ste se! A ura vam vseno neustavljivo tiktaka - tik tak, ...prikaži večk, tik tak, tik tak......

  • anonime 12:14 22.december 2020.

    Igor Zorcic fakenews: https://twitter.com/IgorZorcic/status/1341302330386509825

  • anonime 14:17 22.december 2020.

    Drago soborci! Na levem polju vihra bela zastava! Odvažajo ranjene in mrtve. Kljub njihovi premoči (10:1) smo dokazali, da jih lahko porazimo! Vsa čast in slava Vam dragi soborci! Želim vam blagoslovljen Božič in veselja, sreče in zdravja v Novem ...prikaži več letu 2021! Po novem letu pa še bolj strnemo svoje vrste in jih za vedno odklopimo! Živela Svobodna Slovenija dragi bratje in sestre!!!

    • Orto 15:32 22.december 2020.

      anonime, za začetek nisem za bele ali rdeče ampak sem za zdravo pamet. Torej, očitno ste v vojni, talci pa smo vsi, ki smo zaprti v svojih domovih kot psi. Tvoje somišljenike imenuješ soborci, jaz bi prej rekel pajdaši v ...prikaži več zločinu, saj vzdrževanje policijske ure zaradi disciplinaranja drugače mislečih ni nič drugega kot kaznivo dejanje. Svoboda gibanja je ustavna kategorija, ampak očitno v vaši vojni sredstvo za doseganje zmage na nasprotnikom.

    • Orto 15:51 22.december 2020.

      Hvala za minus, cenim drugačno misleče, ampak ga lahko argumentiraš

    • Orto 16:33 22.december 2020.

      Čakam.......

    • Marcelko 16:36 22.december 2020.

      Bedak prismojeni, še ne veš o čem pišeš.

    • Avatar ovca
      ovca 17:21 22.december 2020.

      Orto,ne bos docakal... Ocitno so dobro placani na trstenjakovi - z nasim denarjem...

    • Orto 17:31 22.december 2020.

      Ja take imamo, izgleda da se, "soborci" še iščejo po kleteh. Ja nič grem na sprehod,

    • Avatar ovca
      ovca 17:55 22.december 2020.

      Uzivaj 🙂

  • torentino 12:31 22.december 2020.

    Zakaj Žurnal, ki brezkompromisno sovraži sovražni govor nima pri komentarjih kakega linka na spletno oko ali podobno progresivno zadevo? Bi bilo uporabno.

    • Marcelko 12:45 22.december 2020.

      In kaj je zate sovražni govor? Še bolj me zanima, če veš kaj so sovražna fašistična in nacistična dejanja?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.