Slovenija
29 ogledov

Policisti nadaljujejo s stavko

Komentarjev 65
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mr.big 13:01 18.april 2012.

    atojeto.....nihče ni rekel, da JU ne potrebujemo-ravno nasprotno. Problem nastane ker trenutno tako obsežne JU država ne more več financirati, saj samo za obresti letno namenimo 700 mio eur (gre za dolg, ki ga je ustvarila Pahorjeva vlada) in če ...prikaži več ne bomo TAKOJ zategnili pasu, ne bo več sredstev iz EU-ja, ne bo več kreditov....še več Bruselj bo nastavil tehnično vlado in oni bodo določili koliko bodo šle plače navzdol. Lahko pa verjameš, da v tem primeru ne bodo šle -10% ampak 30-40% !!! In to je dejstvo s katerim se moramo vsi sprijazniti. Druge alternative ni. Zategniti je potrebno pas TAKOJ in ne čez dva-tri mesece !!!

  • vladek 13:31 18.april 2012.

    Upokojenka, ki se je udeležila shoda v Ljubljani, nam je zaupala: "Ne borim se zase, ampak za vnuke!"Ja seveda če pa ma privilegirano pokojnino.Seda ih pa je starh ker bodo to zgubili.

  • Klemen Zec 13:38 18.april 2012.

    očitno se bo treba na novo borit za delavske pravice, ker je kapital in mafija uzurpirala oblast in se obnašajo, kot da je vse njihovo !

  • Ligor 14:28 18.april 2012.

    Ja saj. Naj odpustijo barabo. Samo je ne morejo. Tu je problem. Jaz bi ga rade volje odpustil ampak je zakon tak.. Se 100% strinjam. Tudi jaz izhajam iz gospodarstva in ko gledam kako se dela v JU oz. kako ...prikaži več delajo moji sodelavci mi gre kar na kozlanje. Žal sem zvezanih rok in čisto razumem gospodarstvo. Še enkrat - borimo se proti barabam, ki so take zakone postavile in ki imajo opcijo uporabit interventni zakon kadarkoli. Tisti ki imajo sedaj veliko bodo zelo malo čutili, tisti pa ki imajo malo pa imajo že resno malo in bodo imeli še manj, sploh novo zaposleni.

  • xy 22:18 18.april 2012.

    pri tem si pozabil napisat da moraš da dobiš tako plačo požrešni državi plačati še 125o eur za vse prispevke. Če bi vsi sp in dooji plačali toliko prispevko v proračunu nebi bilo nobenih težav. Tko pa plačujejo minimalne prispevke, ...prikaži več delavce zaposlujejo na črno pol jih pa še plačajo ne. Taki se pol grejo podjetništvo in govorijo da je JU predraga.

  • deželan 22:27 18.april 2012.

    No in potem ti tak goljuf postavi v trgovino recimo čevlje, majico, hlače, meso, sir, solato, ipd. in tebi se zdijo predrage ter kupiš cenejše made in China.

  • enola 23:02 18.april 2012.

    Bolje izpadit glup, kot iz aviona... Ane deželan?

  • enola 23:10 18.april 2012.

    Jao folk, s toliko klicaji se obmetavate? Kot da boste med sabo kaj rešili. Si vas kar predstavljam, kako z nohti med zobmi in pestjo po mizi nabijate klicaje (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)Pa še tole, gospodarstvo (samooklicani pravičniki),preveč denarja izgine puf ...prikaži več puf tja in tja. Niso krivi delavci, kriv je: sistem. Javna uprava - valda vas je preveč, dela pa premalo. Vi se le kregajte med sabo, vlade naj izgubljajo podporo, predčasne volitve naj "popestrijo" kakšno nedeljo - na tak način ne bo nič bolje. Ta vlada pa itak ni kompetentna reševati takšnih težav - se je že kot "konstruktivna" opozicija zelo izkazala.Janšeki, kar izkusite si muke oblasti - tako sladke, tako željene... Zako pogubne.Pa brez zamere, stavkajoči in tisti proti :)

  • Avatar atojeto
    atojeto 12:43 18.april 2012.

    Pri vsem tem dobivam občutek, kot, da je cela JU nepotrebna, nepoštena, nesolidarna in samo zažira poštene, hlapčevske Slovence. Priporočam stavko, dokler slovenclji ne spoznajo, da rabijo JU.

  • drenca 12:46 18.april 2012.

    Pojdi v JU

  • punca05 13:04 18.april 2012.

    Ligor, daj ne meči butaste tle na netu. Dokler se ne podpišeš z imenom in priimkom, se šopiriš kot petelin. Če pa bi se moral, bi pa premislil kakšne beddaste ven mečeš

  • punca05 13:01 18.april 2012.

    novinarjem pa tudi vsaka izjava, ki je napisana njim "na uho" prav pride.

  • punca05 13:03 18.april 2012.

    se strinjam....že pred par leti bi ga morali. Tako bo pa leva vlad krasna, dobra, socialna, ta pa oderuška, nesramna, in ne vem kaj še. Treba se bo skulirat!

  • dikofriko 13:03 18.april 2012.

    Naj mi kdo razloži,zakaj vidim med tistimi ki štajkajo partijsko zastavo???

  • punca05 13:03 18.april 2012.

    Ligor, v javni upravi so plače različne /mogoče tvoja 600-700/ učiteljska pa 1600 in 1800!!

  • punca05 13:11 18.april 2012.

    kaj????? no saj je to za pričakovati

  • Ligor 13:11 18.april 2012.

    Igor Novak po domače.punca05 - to je realnost pa to so neto plače in noben učitelj nima 1600 neto plače, če pa ti poznaš kakšnega takega pa dela potem še kaj na črno ali pa te malo fopa.

  • Ligor 13:25 18.april 2012.

    PA ta adva minusa ki si mi jih dala, kaže na tvojo depresivno plat in zapriseženost enemu človeku in ne lastnemu razumu.

  • doggebie.lord 13:25 18.april 2012.

    Hm jaz ne opzim nobenih težav, pomoje bi lahko vse te na stavki odpustili.

  • Ligor 12:55 18.april 2012.

    Za vse tiste, ki mislijo da mi ne šparamo se pošteno motite. Vsi smo v istem zosu. V javni upravi je povprečna plača 600-700€ neto in delamo isto kot se dela v gospodarstvu. Tudi jaz sem delal v gospodarstvu in ...prikaži več kakšen je bil gospodar tako je stala firma, isto je v javni upravi. Da se sploh ne bi menil o vladi. Grozno od groznega. Kdo ga je sploh volil, da je sedaj mandatar, če pa sploh ni zmagal na volitvah. Virant in Janša sta se to zmenila, potem pa ste ljudje, ki ste volili proti Janši torej Viranta pljunili v lastno skleto. Barabe so in barabe bodo. To smo vedli že takrat ko je bil na čelu in nastavil tajkune in pustil da se to dogaja. Se spomnite Vizjaka in vso ostalo druščino kako so cepali ministrska mesta, kako se je standard zniževal in hrana ter goriva dražilo. ME prav zanima, če bi njemu vzeli vse potne stroške, vrtce, regres itd...Banda, oni so si našparali od nas sedaj pa pravijo nam kako naj šparamo zaradi t.i. recesije. NE! Recesije sploh ni, plačujejo se davki, položnic

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.