Slovenija /slovenija/jaz-porocam
38 ogledov

"Pošiljali so me v ..."

Komentarjev 49
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • demirelis 08:38 07.junij 2013.

    j3bau bi mu mater da bi me taknu. kva teli redarji misljo da so

  • kapibara 08:57 07.junij 2013.

    So uradne osebe, z določenimi pooblastili, ki ti lahko oreng zagrenijo dan ali pa še več..

  • Pinoki 13:58 07.junij 2013.

    pa peesda, toti redari so pa res eni... pa saj vsak ve, da lahko beli kombi parkiraš kjerkoli, če vklopiš vse štiri blinkere.

  • Pinoki 14:05 07.junij 2013.

    demirelis, ne tega delat. Nekoč je neki klošar j3bau tvojo mater, pa glej kako sraje je iz tega nastalo...

  • Mrcina 23:08 10.junij 2013.

    Jaooooo....česa vse ne spravite vkup :)Jaz sem vsakega redarja pa policaja do zdaj pregovorila, da mi ni napisal kazni :)Celo na avtocesti, ko me je mobilni vstavil. Lepa beseda zmeraj lepo mesto najde, če se pa dereš, pa ...prikaži več si pametn, pa pač "našpukaš ".

  • wester62 12:13 06.junij 2013.

    tebe bi trebalo dati na voziček in ko bo zaparkirano boš moral po cesti in boš potlej okusil občutek kakšen je ko avto drvi proti tebi in zadnji moment zavije. kaj pa ko ne bi moral zaviti-zamisli si malo nad sabo.

  • wester62 13:08 06.junij 2013.

    če je sploh to res. z marsičem so ljudje namazani ,da le krivdo z sebe sperejo in dobijo sočut drugih ljudi. ubistvu nas nategnejo, da le jezimo se na redarje ali policijo ne pa, da njih obsodimo za nesramnost-po domače povedano.

  • allstarr111 14:08 06.junij 2013.

    Ti bomdal še jest en plusek :) ker sam si lahko daš le enega :)Kje točno si bil ? Ker me zanima zarad tega da preverim če tvoje drži, ker v USA so mislm trenutno samo 4 države ...prikaži več kjer ne samo da te policaj ne sme brez razloga legitimirat, ampak lahko celo nosiš puško na rami ali pištolo za pasom, in te kljub temu nima pravice legitimirat ker ne kršiš nobenega zakona, kot pravim mislm da so 4 države ali morda kakšna več ki tega ne dovolijo, glede osebne izkaznice pa mislm da je večinom enako povsod, zato te sprašujem v kateri zvezni državi si bil ? Uglavnem če ne kršiš zakona nima pravice zahtevat da se identificiraš, seveda kot sem rekel, glede da si bil tam tujec si verjetno ukrepal pač po liniji najmanjšega odpora ker si v bistvu tujec in nisi hotel imet težav.Kar sem rekel 100% drži in je zapisano v USA ustavi in je temeljna človekova pravica državljanov USA, pač mi enostavno nismo vajeni njihove verzije SVOBODE, pač pri nas je drugače in večina si tega enosta

  • westal 07:34 11.junij 2013.

    Redar nikoli ne bo nič nosil niti slučajno, če si ni bil sposoben najti poštene zaposlitve spada med parazite, ki živijo na naš račun. Zaradi parazitov pa naše gospodarstvo ni konkurenčno in krog je zaključen.

  • HansAndersen 11:47 06.junij 2013.

    mestne redarje odstranit, naj za red skrbi policija, kdo si je te brez poklica redarje umislil??? za takšno delo so usposobljeni in kvalificirani policaji!

  • Stolp 11:55 06.junij 2013.

    Tudi jaz sem za to, da to delo opravljajo policisti in proti redarjem, ker zdaj bo imel že vsak licenco da te bo tepel(jutri pa kdo? hišnik? kurjač?). In ja, tudi če je človek res kaj narobe naredil so lahko ...prikaži več prijazni.Po drugi strani ne morem mimo(dobesedno ko se npr. peljem s kolesom) teh nesramnežev, ki popolnoma zavestno in namerno zaprejo s svojim voziom cel pločnik, celo kolesarsko. Da ne rečem da je to nevarno, enkrat sem se z enim rolerjem na pol tako zaprti kolesarski stezi udaril ker se oba hotela izogniti parkiranemu vozilu,.. Kako gre lahko recimo en invalid mimo? Kokr če ane? To tistega niti malo ne briga.Tako, da po tej strani to posredovanje popolnoma podpiram.

  • wester62 12:08 06.junij 2013.

    zadnji čas da se tu uredi kako se parkira,saj večkrat so pločniki zaparkirani tako da ne morejo tu mimo po pločniku ne mamice z otroškim vozičkom in ne invalidi z vozički. zato morajo iti na cesto ,tam pa vemo kako ...prikaži več je in kaj se lahko zgodi. upam da bodo tu redno kontrolirali in fajn jih kaznovali take ki zaparkirajo pločnik in s tem drugega ogrožajo ker morajo po cesti se peljati. bravo redarstvo in policija.

  • Ferluci 12:32 06.junij 2013.

    Očitno nisi bil v USA. Po mojih izkušnjah je tam malo drugače. Poleg tega, da te pri kraji navadnega kemika zalotijo, te njihov varnostnik takoj zadrži, nadene lisice in zapor ti ne gine!Tudi na parkirišču trgovine te imajo pravico ...prikaži večo preverit, ali imaš račun za kupljeno blago! Ja, osebne res ni potrebno pokazati, se pa moraš identificirati na nek način - zadostuje vozniško dovoljenje. Se pa predpisov pri parkiranju strogo držijo, nikoli nisem videl osebe, ki bi parkirala npr. na prostoru za invalide ali na mestu, kjer je to prepovedano.

  • allstarr111 13:00 06.junij 2013.

    Govorim o legitimiranju naključnega človeka, brez da je karkoli ukradel ipd. ker če spizdiš kemik te ima tudi pri nas pravico zadržad do prihoda policije vsak, tudi navaden državljan, preberi si ZKP.Očitno si bil ti v USA samo ...prikaži več kje v turističnih krajih, kjer so do turistov bolj mili in ne težijo, ampak po zakonu tam nima policist nobene šanse da dobi od tebe osebno, ker je brez upravičenega razloga ne sme zahtevat, in ko jo mora če ga vprašaš zakaj jo zajteha tudi jasno povedat. Res pa je da ogromno ljudi ne pozna svojih pravic kar policaji s pridom izkoriščajo, je pa tudi res da ne veljajo po vseh državah enaki zakoni.

  • mijaliza 13:09 06.junij 2013.

    očitno je šlo za dostavo, večjega paketa iz strani trgovine kot je naprimer Mercator, ki uporablja razna mala zasebna podjetja za dostavo kupljenega blaga stranki. Blago je ponavadi večja bela tehnika, ki se je ne more prevažati v osebnem avtomobilu ...prikaži več ali pa pohištvo.....in ja tile mesti redarčki velikokrat čakajo v zasedi na prav takšna vozila, ker vedo da nekdo, ki je prišel dostavit pralni stroj v blok z 6 nadstropji ne bo parkiral 500 m stran ampak bo pripeljal do vrat in tam odložil pošiljko...bi pa rada videla frajerje ki so tako pametni kako bi oni nosi 500 m en navadni pralni stroj, katerega potem stranka zahteva da ga neseš še zastonj po stopnišču

  • kapibara 13:27 06.junij 2013.

    RES SO TILE REDARJI PREPOTENTNI..AMPAK ENKRAT SEM PA Z MOJIM KOREKTNIM OBNAŠANJEM DO REDARJA IN ON DO MENE, ODNESEL SAMO Z USTNIM OPOMINOM..TELEFONIRANJE MED VOŽNJO S KOLESOM..IMAJO PAČ DOLOČENA POOBLASTILA, KAR OBSEGA TUDI LEGITIMIRANJE..oprostite za veliko pisavo, ...prikaži več se mi jo ne da brisat.. :-)

  • KOJAK 18:30 06.junij 2013.

    Zanimivo kako jaz, ki sem cele dneve na cesti, na avtocestah in dostavah po mestih, tudi po Ljubljani NIKOLI nimam slabih izkušenj z redarji niti policisti. Se pa spomnim kaj mi je nekoč rekel nek kolega policist: Če se kdo ...prikaži več do mene vede osorno in nesramno, se bom tudi jaz tako vedel do njega.

  • renemario 06:50 07.junij 2013.

    Tako je, če imaš opravka z neukimi in prenapetimi "redarji", ki samo čakajo v zasedi, da koga dobijo in ga zašijejo. Inkasanti niso nikoli priljubljeni.

  • Pepe007 11:40 06.junij 2013.

    Bi mu krona z glave padla, če bi pokazal osebno?Kombi na pločniku, smerokazi gor ali dol. Očitno se mu za pešce je.be...Vsekakor bi bilo prav, da razen kazni plača pač še kako bruto uro dela policije, ki je ...prikaži več za tako malenkost hodila na teren.

  • jst 11:44 06.junij 2013.

    Če nisi za policaja si pa za redarja

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.