Slovenija
86 ogledov

Poskus Cerarjeve preobrazbe: iz neodločnega politika v liderja

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Boris Odreitz 17:46 07.februar 2017.

    točno tako zato bi jaz cmerota dal pred strelski vod JLA da ga prerešetajo za vse večne čase je gnoj ne samo papak

  • kapibara 18:39 07.februar 2017.

    Za tolažbo: Ali si na tem mestu predstavljate narcisoidnega hohštaplarskega polža Lazarja.. V venost : https://www.youtube.com/watch?v=dQ2CW3Zuo9M

  • Franjo Erman 19:35 07.februar 2017.

    vse zastonj. dnevi brezdelja so ti šteti, pa pa

  • Žvižgač 21:13 07.februar 2017.

    Če bi šel na volitve, bi raje volil za opico Vali kot njega in njegov zbegano stranko. Toliko antipatičnih nesposobnežev na kupu, ki nima stika z realnostjo in edini občutek, ki ga doživljajo je, ko jih tišči na blato. Še ...prikaži veče Furerdorferja so posvojili, ki je izdajalski cvet koristoljubnežev, nakladačev ...

  • Plavi-mil 09:42 08.februar 2017.

    Če se je rodil že mevža in cmera, ne bo nikoli odločen mož, nobena terapija mu ne bo pomagala, on ne bo nikoli lider, s takimi lutkami vemo kdo upravlja.

  • maresem 14:05 08.februar 2017.

    Bruha se mi, ko ga vidim ali samo slišim.

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 11:03 09.februar 2017.

    Lider moja rit.Sem ga videl v Kranju z alko županom,za bruhat.

  • Ferluci 07:49 07.februar 2017.

    Tudi jaz včasih na letalu rešujem križanke, ko mi je dolgčas. Samo ne v prvem razredu za davkoplačevalski denar...

  • dimnikar 09:26 07.februar 2017.

    Menda nam bo Bog lahko še vedno pomagal, saj je vendar vsemogočen? :)

  • decva1 09:40 07.februar 2017.

    Prav velik "lajkov" pa nima pod svojimi slikami na instagramu :)

  • ginko 09:24 07.februar 2017.

    Kljub agitropu skritega foruma21, pa novinarskega 517, pa krvavo rdečih medijev upam,da slovenski narod ne bo več nasedel rdeči bandi. Če bo, mu niti sam Bog več ne more pomagati. No "nasedli" mu bodo privilegiranci, ki jih danes vsak mesec ...prikaži večc futrajo z našim davkoplačevalskim denarjem. Tudi to se bo končalo. Edino zaprtje pipice, ki daje "vodo" za nedelo pomaga pri delovanju možganov.

  • migi 09:24 07.februar 2017.

    red bull ti da krila....naj si pogleda film Prevzetnost in pristranskost....lepo nas je peljal na led!!!!!

  • KOJAK 12:21 07.februar 2017.

    Zakaj sprašuješ če veš. Železnice so nedotakljive, moćni sindikati, ki se podrejajo SDS, večina vodstvenega kadra so člani SDS, družinske povezave, bivši odsluženi politiki SDS, ... O stanju na železnicah dovolj pove zunanji izgled vlakov. Jaz kot predsednik vlade bi ...prikaži več TAKOJ odstavil direktorja, ki kljub skoraj 8.000 zaposlenih ne more pokrbeti da so vlaki BREZ GRAFITOV, tako pa zgledajo kot v kakšnem getu.

  • Vesten 14:21 07.februar 2017.

    Opa vi kateri vse veste o železnici, eno je res sindikati so zelo močni, je pa tudi druga resnica, po Slovenskem železniškem omrežju vozijo vlaki drugih operaterjev cca 15 do 20 %, zaposlenih na železnici je cca 7500, železnic v ...prikaži več primerjavi prevozov potniški in tovorni promet in delavnice, je realna slika okrog 6000 do 6500, vemo pa da je cca 500 invalidov, ter okrog 500 pisarniških (tako zvani višek, katere pa ne premakneš z bager jem), tu so zraven zajeti sindikalni predstavniki, katerih je več kot v primerljivih državah npr. Avstrija ali Nemčija. Plače so pa tako - tako, vodstveni odstopajo, ostali zaposleni pa so v povprečju nižji kot jih ima gospodarstvo v Sloveniji, kljub temu da je zasedenost prometnika, strojevodje 24 urna in 7 dni v tednu (seveda so tu zraven še ostali poklici na SŽ)..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.