Pod streho /pod-streho/varcna-hisa
44929 ogledov

Bruselj poziva: Zaprite radiatorje, zmanjšajte hlajenje, odpovejte se avtu

Komentarjev 76
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 07:28 26.april 2022.

    Državljani naj varčujemo ,da bodo gospoda lahko živela v lagodju .

    • timja 23:35 26.april 2022.

      oni se naj odpovejo svojim honorarjem!!!!

  • rafo 08:31 26.april 2022.

    pokvarjenci bruseljski se bodo pa lepo greli pri 20000 evrih plače,treba jih je odstavit ali pa ven iz EU

  • Avatar pantani
    pantani 07:26 26.april 2022.

    A se jim je popolnoma zmešalo?!!!

    • miha91 07:51 26.april 2022.

      Stranski učinki kokaina...

    • Idioti 09:13 26.april 2022.

      ŽALOSTNO JE TO , KER ONI ZA SEBE MISLIJO , DA SO NORMALNI , z našimi vred !

    • kapibara 09:27 26.april 2022.

      JA SE JIM JE ZMEŠALO JE !!!

    • bi_ba 13:29 26.april 2022.

      Hja, tudi z vsemi ukrepi in policijsko uro, cepljenji itd. se jim je hudo zmešalo, pa smo vse to vseeno imeli. Pa veliko hujše pride šele v jeseni. Oni vse napovedo vnaprej, mi pa kot osli vse ubogamo. Ni razloga ...prikaži več za smeh, poglejte Šanghaj, pa vam bo jasno.

  • tomi67 08:01 26.april 2022.

    Nedomiseln neosocializem. Smo že doživeli v Jugi. Mojstri zaje...o, potem pa se naj folk samoomejuje. Bi jih bilo za pospraviti na smetišče zgodovine. Normalno naj trgujejo z vsemi in nas pustijo pri miru, Bojujejo se pa naj tisti, ki to ...prikaži več hočejo. Njihova vojna, njihova svoboda odločitve. Kaj ima to z nami?

  • Avatar luckyss
    luckyss 08:58 26.april 2022.

    Dodajam nasvet za EU skorumpirane politike...Zaustavite svoje preplačane gobce, da vas ne pobesimo po okoliškem drevju in kandelabrih...

  • Željko 08:34 26.april 2022.

    Pojahana Evropa zato ker vi drkate Rusijo naj zato mene zebe in naj hodim peš. Ma ko vas jeb... Dol mi visi za vaše prošnje. Če bom imel se bom vozil in tudi zeblo me ne bo. Raje bom temperaturo ...prikaži več se dvignil da podprem Rusijo

    • endrug 09:44 26.april 2022.

      Napačno investiranje, a kakor hočeš. Kmalu pa se bo obrnilo, ko bodo Američani in Angleži črpali rusko nafto in plin.

    • Željko 10:02 26.april 2022.

      To bi pa res rad videl Američana in Angleža ki bo črpal v Rusiji nafto. Edino na eno podrobnost si pozabil oba bosta imela v rit zabito jedrsko bombo 😀

  • Avatar Antikrist1
    Antikrist1 09:06 26.april 2022.

    Veseli me, da s svojimi dejanji pomagam Rusiji pri razbitju nacistične tvorbe Ukrajine!

  • jakec42 08:06 26.april 2022.

    Ja če bo nas Evropa tako vodila,bomo to prisiljeni to storiti,za njih seveda to ne bo veljalo-bližamo se Jugo scenariju!

  • Avatar lopov
    lopov 09:42 26.april 2022.

    UKINITI velike plače evropskim poslancem da damo tistim ki majo majhne ukinti privatna službene letala ,službene avte vozite se z javnim prometom v službo se pelji z kolesom ... to pa nič ni slišati da bi se čemu oni odpovedali ...prikaži večli ki majo polne riti in polne bančne račune da bi revežem priskočili na pomoč ...

  • munja 09:12 26.april 2022.

    Aha, mi bi varčevali, da bi se politična elita lahko še naprej šopirila. Hvala za dobronamerne nasvete Uršula. Raje poskrbite, da se ta godlja z Ukrajino čimprej reši in ne vpletajte se več!!

  • Ivo 08:50 26.april 2022.

    Bolano, res. Ko ste se odločali koga podpreti v sporu ste vprašali prebivalce EU ali naj podpremo ZDA ali Rusijo? Torej zrihtajte ali pa marš domov!

    • Dusan12 09:04 26.april 2022.

      Vse bo uredil osnovnošolec priliznjenec Matjaž Nemec, ki ni za drugam, kot v Kerinov grm

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 07:34 26.april 2022.

    Uršula kaj, ko bi ti preselila svoje domovanje na Klek in od tam upravljala tvoje bolano kraljestvo? Prej zjebete zelenkota prej bo spet vse normalno, tko, pa se vam gre samo za bogatenje in zatiranje folka po EU!

    • janez-ne-jansa 07:50 26.april 2022.

      kaj vse ne leze po svetu. Po vsej verjetnosti pa še misliš kakšno pametno zadevo si povedal...

    • Avatar Kimberley-Echo
      Kimberley-Echo 08:04 26.april 2022.

      S svojo neumno politiko sankcij ste zajebali Evropejce, zdaj pa naj oni plačujejo za vaše neumnosti?

    • kapibara 09:29 26.april 2022.

      janezu-ne...oglašaj se !

  • Idioti 08:57 26.april 2022.

    A zdaj pa ni pomankanja , ko je imela ta črna banda tko za šinfat čez SFRJ !! Takkrat je "manjkala" kava in deterđenti , zdaj pa manjka in to brez narekovajev, še enkrat MANJKA ogrevanje , elektrika , olje ...prikaži večje in vse pizde materne kar se spomniš !

  • Toma 07:32 26.april 2022.

    Ha-ha-ha! Ne pri meni! Na cesti sem najhitrejši, kurim pa na olje v neizolirani hiši!

    • endrug 09:41 26.april 2022.

      In misliš, da si pameten? No, verjetno niti avta nimaš, kaj šele hišo.

    • Toma 10:00 26.april 2022.

      Prvi del imaš prav: nii tako pametno. Drugi pa ne: imam hišo, dva avta, motor, traktor... stanovanje sem pa pred kratkim prodal. Sedaj pa prosim za minuse, ker se hvalim ;-)

  • Idioti 08:50 26.april 2022.

    Jaz vam pa globoko priporočam samo eno in ta bo rešila vse probleme : MARŠ IZ Ukrajine !!!!

    • Idioti 09:07 26.april 2022.

      Ti k si dal minus , pa pojdi tja , AZOV te v bukerjih jeklarne težko pričakujejo , da jim poveš kaj je kaj novega v svetu ! Pa na vodo ne pozab , da ne boš čez 3 dni ...prikaži več moral piti lastno scalnico !

    • endrug 09:44 26.april 2022.

      Ti pa pojdi k Rusom, ko je tam tako lepo.

  • vanc7 11:17 26.april 2022.

    "Imel ne boš nič in boš srečen" kdor ne ve, kaj to pomeni, bo kmalu spoznal...

    • Avatar zoo
      zoo 14:54 26.april 2022.

      Ne bo jim uspelo. Kaj v nas ni ostalo nič naših prednikov?

    • vanc7 16:51 26.april 2022.

      Je. Vendar veliki reset, delajo z malimi, komaj opaznimi koraki. Ko pogledam članek dr.Yadona izpred dveh let, se mi je takrat to zdela znanstvena fantastika, danes pa vidim, da je vse res...

  • Idioti 09:04 26.april 2022.

    Ne bodo prej prišli EU politiki k pameti , dokler se ne bo kakšen GPS spet" pokvaril" " na Putinovi raketi in bo čisto slučajno ušla mal na Zahod . Srčno bi pa rad videl , da ena pade k ...prikaži več nam , da naše norce postavi na realna tla !

  • molka 09:28 26.april 2022.

    banda prokleta zabita kaj naj zmrznem zarad lenuhov in kretenskih rusov, ničemur se ne odpovem

    • bi_ba 13:51 26.april 2022.

      Blagor Bosancem in Srbom, ki niso v EU in jim ni treba upoštevati vseh teh traparij. Tem EU in svetovnim psihopatom se je dokončno utrgalo, začenši z 36 spoli, ki naj bi obstajali. Jao....

  • Idioti 08:53 26.april 2022.

    Najbolj debilna izjava leta je prišla iz možganskih ravnin Tonina ki glasi : Plina in nafte bo ! Ja saj je tudi zlata kolker češ, sam je mal drago !! TONIN tak si kot moj NIK !

  • bobubob 11:14 26.april 2022.

    Juhej, kar Bruselj nas bo popeljal v kameno dobo....končno se bomo znašli tam, kjer smo nekdaj zgrešili odcep..... Pa tako smo v jugi bentili nad par-nepar, vrstami za avte, cement, železo, premog (za kurjavo), pa nad inflacijo, koruptivnostjo zdravstva, da ...prikaži več ne omenjam sodstva....ampak se iz tega nismo naučili prav ničesar. Ponovno smo poiskali gospodarja (Bruselj) in mu zlezli nekam. Ko mu bomo prilezli do želodca, bomo končno prebavljeni in kot amorfna masa izločeni po isti poti nazaj - v ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.