Svet
66042 ogledov

Absurd: Lahko ti prodajo revijo, vode ne

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • darefoks 12:25 01.julij 2023.

    mene tam ni ze 20 let in me ne bo nikoli vec

  • Igxigx 12:01 01.julij 2023.

    Debili ustaski. Treba masovno bojkotirat njihov jebeni turizem. Mene letos ziher ne vidjo dol.

    • Avatar NickMason
      NickMason 12:05 01.julij 2023.

      Kdo pa pravi ,da moraš sploh kam it.Meni tudi kaj ni všeč pa ne razglašam na glas,nekomu pa je.itak je doli totalna gužva ,bi samo smetal tam.

    • Igxigx 12:07 01.julij 2023.

      Jaz pa povem. It's a free country (baje)

  • Igxigx 14:16 01.julij 2023.

    Podobne nesmisle smo med korono gledali tudi pri nas. Čeprav je neka logika bila: če npr. specializirani trgovini s cunjami prepovejo prodajat, druga, ki prodaja mešano robo vključno s cunjami, pa le-te lahko prodaja, to predstavlja nelojalno konkurenco. Ampak po ...prikaži več drugi strani so pumpe lahko prodajale vse. Zato je bil seznam robe, ki se je smela prodajat, totalen idiotizem. Kot tole zaprtje sedaj. Tako omejevanje samo vodi v nove nesmisle.

    • vzev 14:45 01.julij 2023.

      Pa saj vsi vemo, da smo imeli totalno neumne ukrepe med JJ vlado. Potem si pa lahko šel v trgovino, pa tam kupil stvari za vrt. Nisi pa mogel kupiti enega robnika, ki je bil par metrov vstran. Potem si ...prikaži več pa moral iti do privatnika, in skupaj v trgovino, da si lahko kupil še tisti robnik.

    • Igxigx 15:10 01.julij 2023.

      Podpišem

  • Kmodri 14:11 01.julij 2023.

    Hrčkaste navade, pa to!

  • munja 18:51 01.julij 2023.

    Vedno večji idiotizem vsepovsod. Naj vse zaprejo ali pa vse odprejo, pa bo mir. Zakonodaja je itak vedno bolj neumna. Ne vem, komu to koristi.

  • sebastjan51 18:53 01.julij 2023.

    Pri nas jok in stok kako bodo nedelje zaprte trgovine.. a zdaj ko so zaprte se vedno nobenemu nic ne fali.. V nedeljo zaprt vse in zadeva je resena.. ce si domacin ali turist ne more v soboto dobavit vse ...prikaži veče za prezivetje cez nedeljo, pa se bo štelo pod naravno selekcijo. Jebi ga.. Z razlogom se imenuje nedelja. Tudi v ostalih panogah bi morali zakonsko omejit stevilo delavnih nedelj za zaposlene..

  • Avatar NickMason
    NickMason 15:15 01.julij 2023.

    Komplicirajo,zaprt vse razen pump,pa še te bi lahko bile samo bistvene odprete

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.