Slovenija /slovenija/crna-kronika
67 ogledov

Pravi kmečki upor proti policistom

Komentarjev 31
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • reider 17:53 22.november 2012.

    žiga spusti vodo

  • Žiga Žerovnik 19:33 20.november 2012.

    kako odraslo, spravu si sen a matere. bravo! Država je v kurcu zarad takih ko si ti! Ko mislijo vse v škatli, si predstavljajo da so nadnarod in nevem še kaj. Tukaj bi bil pravi naslov humoristične nanizanke. samo bedaki ...prikaži veči in konji. ljudje ki bi s predalčkanjem in nasiljem rešili vse.

  • Gigii 21:52 20.november 2012.

    roma si vzela?propadla boš.

  • Žiga Žerovnik 15:18 20.november 2012.

    Ja valda, itak so zmer romi. djmo se spravt nanje. Ej kvap če so bli bosanci? djmo se še nanje spravt?Aja ka pa če so bli pedri? Ker kretenizm od vs ljudi. Djmo narest taborišča za njih! Pa nj delajo! ...prikaži večjo! pa še skurmo jih! Pizda ste kreteni ljudje resno. Itak usi vemo da se polcaji nebi sločajn spravl na ene. Vrjetn ljduje za brez veze so čakal polcaje. Kok kretenov na eni strani :D Če je treba koga ubit in če je kdo golazn ste to nestrpni in ritolazniški kreteni

  • To Maš 15:41 20.november 2012.

    Dragi Žiga! Očitno nisi še nikoli imel opravka z Romi oziroma v tem primeru s čisto navadnimi cigani. Sicer sem prepričan, da bi bil tvoj komentar drugačen. Sem tudi sam prepričan, da policisti večkrat presežejo svoja pooblastila, a ko gre ...prikaži več za Rome, to ni potrbno. Vročekrvneži vedno sami poskrbijo zato, da jim za uporabo sile dajo povod. Tko da sprost se in ne pljuvaj po ogorčenih ljudeh. Nikoli ne veš koga od njih so kdaj že napadli. Sicer mi je čudno, da tvoj žaljivi komentar ni bil odstranjen. Ampak nič ne de. Pojdi med rome, preživi en dan, pa se slišmo pol. Do ta krat pa smiri živce. So dali Sloveniji in svetu neskončno povodov, da se jih obravnava kot se jih. In ja naštej mi tri izjeme in jaz te bom zgolj dopolnil, da potrjujejo pravilo. Si se razpetelinu na temo, ki je več kot očitno ne poznaš. In sicer lepo in prav, da jih zagovarjaš, a če bi poznal situacijo, jih verjetno ne bi več. Ti jo pa z veseljem kadarkoli pojasnim. Saj veš prva roka pa to.

  • pravaresnica123 17:23 20.november 2012.

    Ma kaka rasistka neki. Cigani so bili, to je po opisanem evidentno. In če napišeš, da cigan napada policiste, pol si pa po tvoje kar rasist. Če bi ti bilo kaj jasno o tem, pol bi bilo bolj primerno, da ...prikaži več bi jo obtožila šovinizma, ker tolk črni pa tud cigoti niso. Ker se ti pa smilijo, ti pa predlagam, da se prijaviš na razpis za varuhinjo človekovih pravic. Ampak, pol boš pa morala kdaj tud za koga drugega posredovat, ne pa samo za "rome"!

  • pravaresnica123 17:28 20.november 2012.

    janja23, si ti iz Pušče, da se ti cigani tolk smilijo. Če govoriš enako kot pišeš, pol sigurno si. Pa iz izkušenj ti povem, da jih na daleč zavohaš.

  • janja23 17:39 20.november 2012.

    žal mi je ampak nisem za nobeno stran in no lahko bi bila varuhinja človekovih pravic žau mi je da se to dogaja sam je pušča bila res vzgled za use rome v sloveniji samo pa mediji tudi malo napihujejo ...prikaži več stvari bolj kakor e v resnici

  • janja23 11:00 21.november 2012.

    omg kok ti lahko govoriš o mojem življenju če me ne poznaš sorry oba delava imava mogoče večje prihodke k ti nisva na socialki i ti pa mogoče si sej pa usi smo krvavi pod kožo eni slovenci so še hujši kt romi

  • Gigii 15:54 20.november 2012.

    in prosim nehajte žalit prekmurce. ker niso prekmurci bili ''vroči'' temveč navadni CIGANI. kaj vas je tak strah toto besedo uporabit. kolko pa jas vem pa CIIGANI niso prekmurci.malo spoštovanja do Slovencev pa te lahko premorete a žurnal?

  • Gigii 21:54 20.november 2012.

    prvo kot prvo.priznam, sem rasist. vendar z dobrimi razlogi. mislim neverjetno. kako lahko zagovarjaš to drhal? kaak? ni mi jasno. kradejo, ne delajo (okej zelo redki se najdejo priznam), ŽALIJO SLOVENIJO KI JIM NUDI ZAVETJE; HRANO, VSEE in ...prikaži več to ZASTOJN!! mislim povej mi to logiko. kot pravi pregovor ne grizi roke ki te hrani. ampak ja. cigani tega ne zastopi(te) jo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.