Slovenija
215 ogledov

Pregled pri zdravniku vreden pol manj kot pri veterinarju

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • blueone 18:59 12.avgust 2016.

    Delavec pa dobi 7 € bruto na uroj...za primerjavo veterinarskih storitev pa takole http://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/odvzem-krvi-pri-nas-29-evrov-v-avstriji-le-pet

  • blueone 19:01 12.avgust 2016.

    Kam si pa to peljal, da ti je za 5 minut računal 35 evrov?

  • Janez_53 20:36 12.avgust 2016.

    Spoštovani, ste pa se spretno izognili primerjavi cene zdravniškega pregleda, ki v povprečju traja okrog 7 minut in cene ENE URE MEHANIKA! Še vedno ostajam pri svojem mnenju, da je to manipulacija s podatki.

  • Ranaja 12:53 12.avgust 2016.

    Meni je pa članek zanimiv in to kljub temu, da so primerjave na določenih mestih šibke. Že dalj časa opažam, da se z vetiranskimi storitvami redko kdo ukvarja. Računajo "mastne denarje" za napačne diagnoze, saj v marsikaterem primeru sploh ne ...prikaži več vedo kaj se z našimi živalmi dogaja. Tako je že marsikateri lastnik živali (ljubljenčka ali tistih bolj najmenjenih za konzum) ugotovil, da je njihova žival zgolj poskusni zajček slovenskih veterinarjev. Draga katastrofa brez odgovornosti za življenja, ki so jim zaupana... p.s. izvezama tiste REDKE svetle izjeme na veterinarski sceni!

  • leonardo 13:37 12.avgust 2016.

    O ja Janez, pa stane toliko. Mojemu psu je dvignil uho ( torej minuta, ker sem mu povedal katero uho ima vneto. Torej ta klinični pregled je stal 15 evrov. Za dodatno čiščenje z zdravilom vred je zneslo 16 evrov. ...prikaži večv. V 8 minutah sva bila že v avtu in evo dobil je 31 evrov. Tako da, Janez, če nimaš psa ne veš kakšen luksuz je to. Iz veterinarske ambulante nikoli, pa prav nikoli ne prideš pod 30 evri. Ne vprašaj pa me, koliko stane bombica( ki je velika tri kapljice) proti bolham,ki vzdrži samo en mesec, samo da je to farmacija in ni odvisno od veterinarja.Kar pa se tiče pregledov pri zdravnikih bi ti pa povedal tole. Moj zdravnik mi je napisal napotnico za ultrazvok in to pod hitro. Ker to traja tri mesece, mene je pa kar precej zvijalo, mi je rekel: A nimate 20 evrov za privat pregled. Torej bi ta zdravnik moral kljub mojemu dodatnemu zavarovanju zaslužiti popoldne 6o evrov ( ne 20). Tako, da zdravniki služijo mastne denarce na neumnosti nas bolnikov.

  • korisnik_362 17:30 12.avgust 2016.

    Spoštovani, koliko plačuje zdravstvena blagajna, lahko vsak uporabnik s spletnim digitalnim potrdilom (za storitve, ki so bile opravljene zanj) izve sam na spletni strani https://moj.zzzs.si/. Dodatna pojasnila nam je posredovala zdravstvena blagajna, torej Zavod za zdravstveno zavarovanje Slovenije, tako ...prikaži več da bi se težko strinjal z vami, da so podatki nestrokovni. Cenik dveh veterinarjev, po katerih sem povzel ceno storitev, vam lahko pošljem po elektronski pošti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.