Slovenija
61 ogledov

Prekrškarji v povprečju 100 kilometrov na uro

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Stolp 10:49 02.november 2013.

    A ni bil Popović eden od tistih dveh, ki sta pred kake 10 leti tekmovala po koprski obvoznici s svojima supermakinama pa se je en drugmu pri 200 km/h mal zaletu v odbijač pa je onega obrnilo in pol je ...prikaži več za poškodbe tožil proizvajalca...!!!!!!Ja, zmeraj je en drug kriv...

  • Ronald Reagan 15:46 02.november 2013.

    Mu bo alenčica z zokijevo pomočjo pokrila to polovičko...Za pike pa ga nihče ne bo gnjavil, saj je naš, a ne...?murgle press

  • marko 21:11 02.november 2013.

    imam enake iskušnje z naše sodnike,,,veš da so sami tajkuni sodniki

  • ac-dc 11:17 02.november 2013.

    On je del slovenske nedotakljive elite, ki s svojim dejanji daje vzgled navadnim državljanom. Imamo pa pač take, kot smo jih izvolili.

  • Avatar roksa
    roksa 11:21 02.november 2013.

    Toti človek je slaboumen!!!!Ovca!!!!!

  • Stolp 11:21 02.november 2013.

    60 je res malo pretirano, če ni kabin(mimogrede toliko je bilo prej s kabinami - talna oznaka 40 naj bi bila po zakonu samo priporočilo). Bi pa jaz vseeno malo omejil ker gre le za malo nevarnejši del t.j. nekje 80-100 km/h.

  • slajan 11:31 02.november 2013.

    Življenski slog Popoviča zahteva pritožbo, pa naj bo to utaja davkov, korupcija ali pa navaden cestni prekršek.

  • titty 12:00 02.november 2013.

    Itak bo mama plačala, ker on nima denarja. Hahahaha.

  • ac-dc 13:48 02.november 2013.

    Nedozorel razvajen otrok s hitrim jezikom.... pa vse so mu drugi podtaknili.

  • pesjan 14:39 02.november 2013.

    vsi Tajkuni od Lendave do Kopra naj bojo -OPRoŠČENI - OSTALI BOGI NARROD PA KAZNUJTE ? MAR NE( alenčica ) ?

  • dolenc 15:28 02.november 2013.

    ti preklet mafijaš ,dejta se z jankovičem spart,ko homiča,nikol kriva,jest pa plačat,k mam penzijio 335 eur.......boga tvoja mamica ,ki te mora živt..peder čefurski,tam pejt ,od kje si pršu

  • murderone 16:58 02.november 2013.

    Vse bomo pač pobili! In to ne samo županov čefuranov ampak vse in dejansko vse!!!Ein reich ein furher!!! Pobijati bomo začeli na vladi v parlamentu na upravni enoti itd.itd.itd.!To ni samo komentar ampak resničnost! Pobili bomo vse parazite!!!!!

  • bluesky 17:20 02.november 2013.

    naj preverijo še enkrat hitrost. Verjetno je šel 160 km/h

  • depresija 18:37 02.november 2013.

    Fazan, pejt sobo pospravt pa spat!! Brez večerje!

  • depresija 18:40 02.november 2013.

    Slovnica, prjatu, slovnica te jjebe.. Kakor si napisal, si čefur kvečjemu ti. Pa latentni gay mrbit tudi,,,

  • murderone 18:54 02.november 2013.

    Mamu ti jebem židovsko "depresija" ! Ti bom jaz dal fazana! Pazi se me!!!

  • kreten 19:00 02.november 2013.

    heil hitler

  • mima-šiš 20:46 02.november 2013.

    Hahaha, a dej nehi, kdo "mi"? Se en opranoglavc ki ne odide od doma brez petih prjatlov najmanj, kot posameznik pa nula. Mi..Mi... Kaj vi, revseta? Tko kot pravi depresija, skuliraj pa pejd odspat. Zjutri bo vse lepse pa bolj ...prikaži več pozitivno pa zrelo razmisljaj, ker domnevam da te cakajo resni problemi glede na tvoj komentar.

  • Veteran 20:49 02.november 2013.

    Ne samo vozniško ampak tudi županski stolček mu treba pobrati. Popovič je navadna lažnjiva baraba, ki koristi občinskega odvetnika za svoje neumnosti tako, da njegove pritožbe plačujejo prebivalci MOK-a. To je navadni razvajeni cmeravi mamin sinček.

  • mima-šiš 20:49 02.november 2013.

    Mal prevec filme gleas smrkavec. Cudno da ti policija se ne trka na vrata.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.