Slovenija
13475 ogledov

Nikar ne nasedajte bankam, takoj nehajte plačevati obroke

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Željko 18:08 10.april 2024.

    Ko ste za večji kredit v Frankih napram v evrih plačevali manjši obrok se niste pa nič kaj dosti oglašali.

    • Ender3 18:22 10.april 2024.

      Vedno se napačni oglašajo..

    • Taja 18:56 10.april 2024.

      Glavno, da smo z dokapitalizacijo rešili banke, ki so pridno delile tajkunske kredite, in bog ne daj, da bi slučajno kdo sedaj, ko imajo več sto milijonske dobičke, zahteval, da denar vrnejo davkoplačevalcem. Švocarji, držim pesti za vas!!!

    • kapibara 19:37 10.april 2024.

      Ka pa vekate eni in drugi ! Kdo bo plačala to razliko ? UPam da ne vsi ki smo ŽE dokapitalizirali-- banka je pa sedaj privat.. UUuuupppsss

    • Taja 20:28 10.april 2024.

      Plačat morajo banke,država s tem nima nič. Državljani od dobička bank tudi nič, to, kar smo državljani dali za dokapitalizacijo nam banke nikoli ne bodo vrnile. Tak, da jih naj švocarji oskubijo tako kot so banke nas.

    • tlacan 01:06 11.april 2024.

      Meni so tudi ponujali kredit v Frankih, pa se ga nisem upal vzet, ker je bilo tvegano. Raje sem plačeval malo več in sem vsaj vedu, kaj bom vračal. Zanimivo, da se takrat "Švicarji" niso ni oglašali, kako imajo preveč ...prikaži več ugodne kredite. Dobro so vedli, kaj podpisujejo, ko so najemali kredite. Žal se za nekatere ni izteklo po načrtih.

  • sandi76 18:44 10.april 2024.

    Če bi bili pa krediti v švicarjih bolj ugodni, bi se najbrž tudi pritoževali ???

  • andrija 04:58 12.april 2024.

    ker imate kredit na trajnik takoj prenehajte plačevati obroke in takoj odplačajte kredit

  • Avatar jezeran
    jezeran 19:58 10.april 2024.

    Banke je treba zjebat, tako ali tako niso več naše

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.