Avto
1527 ogledov

Pričnite se učiti nove prometne znake

Komentarjev 40
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ferluci 09:49 10.januar 2016.

    Torej po njegovi oziroma takšni logiki bi morali vsi diplomanti, sploh tehniških šol in fakultet zaradi razvoja in drugačne tehnologije kot pred mnogimi leti, ko so delali izpite, še enkrat diplomirati.

  • Ivo 15:48 10.januar 2016.

    Ah no, AVP lahko hvali samo njihov zaposleni ;-) Pred leti so se na TV vrteli pretresljivi oglasi s posnetki dejanskih, slovenskih prometnih nesreč, pa je tedanji vodja "tedanje agencije" govoril, da so popolnoma neučinkovite. Vrhunske so bile, mene kot ...prikaži več mulca, ki je ravno naredil izpit so do danes držale od divjanja in alkohola pred vožnjo daleč stran.

  • Žurnalček 23:11 10.januar 2016.

    Ima idiota na vseh straneh !

  • Žurnalček 23:33 10.januar 2016.

    Temu kretenu oćitno niso !

  • Avatar Leon
    Leon 08:50 11.januar 2016.

    AVP so birokratsika pisarna , kjer odlično plačani politično kadrovani posamezniki jahajo meglo. Edino le rumene rutice za prvi šolski dan so delili !

  • Ferluci 15:07 11.januar 2016.

    Malo si mimo brcnil. Tudi jaz imam oznako kraja, ki nima veze z mojim bivališčem. danes lahko izbereš novo registrsko tablico tam, kjer registriraš nov ali rabljen avto - ne glede na tvoje bivališče. Kako delaš izpit je pa že ...prikaži več druga zgodba, tudi o tem ne moreš govoriti na pamet.

  • motorka57 21:33 06.marec 2016.

    ...prenekateri je ostal na stopnji,na kateri je diplomiral ,zato je postal birokrat,katerih jih je po državnih luknjah na tone !!!

  • Žurnalček 18:22 10.maj 2016.

    Kostajnšek za sebe se brigi , crken !

  • Ejsi_Disi 14:43 09.januar 2016.

    Ne trudi se. Niti enega 'članka' ne napišejo brez slovničnih napak. Tudi tipkarskih ne manjka. Ko bi vsaj za sabo še enkrat prebrali.To pa niste napisali, da bo oštevilčenje prometnik znakov povsem na novo. Tako, da bojo ja ...prikaži več projektanti imeli dodatno delo.

  • Avatar Leon
    Leon 08:52 09.januar 2016.

    Ob poplavi vseh znakov prepovedi,obvestil,reklamih tabel ........sploh ne moreš pisati SMS sporočil ! Sem se hecal . .......Ali pa ne !

  • 49632c028116b4136aebb6b3dbb4a7bebf09663f 14:34 09.januar 2016.

    Naslov: Pričnite se učiti nove prometne znakePravilno: Pričnite se učiti novIH prometnIH znakOVČlanka nisem prebral, me je že naslov odvrnil od branja ...

  • Lavdan 20:15 09.januar 2016.

    Kostanjšek pa je glava. Jaz mu nisem kriv če je od šole, če jo seveda kaj ima že vse pozabil. Včasih smo rekli, da ti največ da praksa. Če pa se kdo čuti nesposobnega za vožnjo, naj ne vozi. ...prikaži več Najbolje bi bilo. če bi šole za svoje diplome predvidele rok trajanja, saj se vse spreminja ne samo prometni znaki.

  • leonardo 08:25 10.januar 2016.

    Spet nekaj, da bodo vlekli denar iz žepov davkoplačevalcev. Namesto davkov, ha,ha. Sicer pa so novi prometni znaki že sami po sebi razumljivi, se vam ne zdi.

  • Žurnalček 23:36 10.januar 2016.

    Še mal, pa se jim bo bolj splačalo postaviti znak za nepoškodovano cesto ! Sam še mal , banda zafurana !

  • tecumseh_1975 08:51 09.januar 2016.

    AMZS predlaga ponovitev tečaja .... in prelaga da država njim da ekskluzivno pravico do izvedbe.

  • Zmago 12:00 09.januar 2016.

    Če gledam v MB vlada prava anarhija, ki že meji na otroško igračkanje. Kaj so samo naredili s cesto mimo glavnega trga?? Enosmerno, kjer poteka promet dvosmerno ??? z nekimi pikami po cestišču, pa pomoli nacesto za "privez" avtobusa. (JPM ...prikaži večM sigurno si je pomole zmislil neko rođen un ćamcu).Vohom še več samovolje in igračkanja z nekimi označbami. Če pri nas ne rabiš znaka še to zdaleč ne pomeni, da jih ne srečaš v tujini. Na primer v avto šoli NIKOLI IN NIKDAR nisem slišal popolnoma nič o tramvajih, potem pa greš malo čez mejo pa.......

  • občan1 16:59 09.januar 2016.

    Ponovni pritisk na DRŽAVLJANE, tehnično izobraževalne tečaje, bi priporočal državnim birokratom in načrtovalcem tehničnih izboljšav pri urejanju prometa, cest in varnosti v prometu, da v svojih glavah poskrbijo za pametne rešitve. Prometni znaki so namenjeni zapametno usmerjanje prometa, nikoli pa ...prikaži več za preprečitev prometne nezgode ali smrti.Če bodo novi prometni znaki pomagali pri boljši ureditvi prometa in manj žrtev na cestah, LAHKO IZOBRAŽEVANJE OBČANOV PLAČAJO ZAVAROVALNICE.

  • Andrej Leban 22:21 09.januar 2016.

    Spoštovani uporabnik Joe Doe. Slovar slovenskega knjižnega jezika (SSKJ) pravi takole:učíti -ím nedov. úči -íte, -èč -éča; -íl -íla, -ít, -èn -êna, star. učívši; učênje; (-ít/-ìt) (í/ȋ í) koga/kaj kaj, česa ~ deklico angleščino, angleščine; ~ otroka pesem; ...prikaži več ~ učence lepega vedenja; ~ vole orati; učiti kaj ~ angleščino; dati, poslati sina učit mizarstva, za mizarja; Slovnica ~i drugače |podaja drugačno razlago|učíti se -ím se (í/ȋ í) kaj, česa ~ ~ fiziko; ~ ~ kuhanja; ~ ~ plavati; učiti se za koga/kaj ~ ~ ~ šiviljo usposabljati se; neknj. pog. Kaj se imate za učiti imate za učenje; Slabo se ~i

  • principiumnovum 13:08 10.januar 2016.

    To je tipično eldeesarski predlog. Takoj sem se spomnila na nalepke za tehnični pregled... Ko en usran eldeesar ne ve več, kje in na nakšen način bi še pobral nekaj denarja od ljudi, potem na brzino uzakoni nekaj, kar morajo ...prikaži več potem vsi obvezno imeti, sam pa odpre firmo, ki tisto obvezno uzakonjeno sranje potem edini na trgu ponuja po visoki ceni.

  • motorka57 21:30 06.marec 2016.

    ...lubica,ne lapaj bedastoče ! Marsikateri voznik ali voznica pri nas,nima pojma kako se vključiti na avtoban in še kaj drugega. Sem ZA obnovitev znanja,sploh pa za novitete,zato ne mešaj usrano politiko s šoferajem ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.