Slovenija
40613 ogledov

Prvomajski prazniki: V hotel na Hrvaško da, doma pa kljub boljši sliki ne

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 13:42 19.april 2021.

    Kockasti bodo naredili vse za turistično sezono, naši pa tudi toliko ne, da bi zaščitili svojo ekonomijo. In vsa poslabšanja epid.slike so dokazano povzročena zaradi turističnih migracij. Kdo, torej koga ščiti, bo zopet stroka preslišana, pod pritiski politike in sebičnih ...prikaži več interesov posameznikov, ki jim ni mar za zdravje večine državljanov.

  • krucefiks 13:50 19.april 2021.

    na hrvaškem je popolnoma enako kot tukaj,kup nakladanja ,ljudje preprosto več ne slišijo ne poslušajo,vse je smešno že ,cepljenje jim propada ,a že drugi dan za duplo pojačajo kako so bolnice prenatrpane ,seveda verjamejo samo ovce ,isto preverijo ljudje bolnice ...prikaži več in testirnice,o taki h cifrah visokih govorijo da je že naravnost smešno,pri toliko testiranih bi moralo se vsakodnevno gužvat in stat v vrsti ,a preverja se in nikogar ni.Tako kot pri nas

  • sclavic 16:03 19.april 2021.

    Hvala Hrvaški zaradi nje smo bili zaprti pol leta, brez vnosov tudi naš kalimero ne bi mogel srat, zdaj ko jim spet diši slovenski denar bodo pa ponovno imeli po 3 uradno okužene od 3 testov, bodo zrihtal da se ...prikaži več bolni vračajo v slovenijo in da se nezdravijo na hrvaškem.

    • viljem 20:18 19.april 2021.

      Zaradi šiptarji smo bili zaprti ne zaradi hrvaške.

  • alen04 13:38 19.april 2021.

    Zurnal ali res živite v današnjem času ali še v začetku tisočletja? Pol Slovenije je v Grčiji in Kanarcih, vi Hrvaška???? O moj bog....smilite se mi. Podatek, da je Slovencev precej južno od nas je, ker ima 200.000 Slovenčkov tam ...prikaži več vikende, nekaj je paštetarjev, dajte Zurnal no, Kanarci in Grčija že vrsto let prednjačita....sprijaznite se...

    • toni8 15:14 19.april 2021.

      A si dons pozabu spit tabletko

    • ico8 19:36 19.april 2021.

      Tonci, ti si se pa sloserjeva generacija, jelda, zakl cementa na ramo pa v sedmi stok, nje- de de?

    • alen04 08:08 20.april 2021.

      toni, resnica je lahko tudi boleča. Hebi ga, ne gre dlje od nosa, sem hvaležen, da nismo ostali tebi podobni.

  • molj 13:07 19.april 2021.

    Za vstop na hrvaško potrebujete negativni HITRI test !!! ...

    • popokatopetl 13:24 19.april 2021.

      Za povratek v Slo pa najbrž PCR?

    • sclavic 15:59 19.april 2021.

      Ne za v slovenijo nič tudi za na Hrvaško ne se bo JJ zmenil da donira zdravje slovencev za dobrobit hrvaške ekonomije. Tako kot slovenske firme mađarom

  • PaPajapopi 15:51 19.april 2021.

    Hrvatarji držijo Kalimerota za jajca in zato bodo meje za vukojebino odprte.

  • leonardo 14:40 19.april 2021.

    Če bi bil jaz hotelir " nahujskam " prav vse, ki se ukvarjajo s hoteli, da odprejo vrata, pa naj JJ še tako piše položnice. On bo šel v..... hotelirji bodo pa bankrotirali.

  • Dusan21 15:23 19.april 2021.

    Dejan že prodaja leglo deževnikov, da si bo privoščil z družino izlet na otok Ritaj

  • marialorca 19:12 19.april 2021.

    Epidemiološka situacija na Hrvaškem je slabša kot pri nas, a so turistične kapacitete odprte. **** To je razlog za popolno praznično zaprtje južne meje. Ker tega ne bo, vemo, kdo bo prvi na Krku in čigava mama še ni plačala položnic.

  • Avatar Michel Franco HD
    Michel Franco HD 08:35 20.april 2021.

    Ravno iz tega razloga, mi pridejo misli,da gre vse skupaj za neki plan!!! Virus sedaj ko je med nami bo vedno med nami. Vprasanje je samo koliko je posamezni organizem sposoben viruse premagat? Toliko bomo zdravi/bolni okuženi kot populacija. Pa ...prikaži več zapiranje gor ali dol.

  • rd2dmk2 23:58 19.april 2021.

    izgleda da poleg dohtarjev, ki bašejo žepe z dodatki od epidemije , so še mnogi, ki jim denar leti v priftošne. ker drugače se pač ne da razložit, da nekateri lahko že skor en cel let nič ne delajo. če ...prikaži več bi lastniki hotelov in podobnih firm res bili tako na psu, bi verjetno oni se s kolesi vozili okol parlamenta in prostetiral. ampak menim da se rajš vozjo z svojimi bmw-ji in audiji in podobnimi mrcinami, kje drugje in uživajo. raja pa.... privoščim vsakemu da mal podopustuje, pa magari v CRO.

  • QSprm 19:31 19.april 2021.

    Popolnama isto, kot ce bi napisali "vsi famozni ukrepi so sami sebi namen" in mi se sam mal hecamo. Kaj pa ce so vsi famozni odloki protiustavni in nezakonito izzivljanje vladajoce falange. Kaj pa ce korona ni glih ebola ali ...prikaži več kuga. Nesrecni bacil je delezen prav vseh mogocih podtikanj. Od bizarnih, da je bliznja zlahta ebole in kuge, do cisto psihoticnih blodenj, da je naklonjen levim ali desnim.

    • ico8 19:42 19.april 2021.

      Jao, brale, kaj kompliciras, ce sem pa iz zaupne kleti (U&DçB"A) dobil zaupno fake news, da so nas napadli kockasti morski psi in se ze nahajajo na Crnem kalu!

  • toni8 14:10 19.april 2021.

    Alen04 a si dons pozabu spit tabletko

  • Naklonsky 12:48 19.april 2021.

    Brezvezna primerjava. Vsaka država si po svoje kroji pogoje, pod katerimi sprejema turiste.

    • popokatopetl 13:29 19.april 2021.

      Mene pa moti dvoličnost vlade in neprestano spreminjanje ukrepov. Tu res kroji ukrepe vsak po svoje, ampak potem je OK posledica spodbuda za dopust na Hrvaškem?

    • Naklonsky 13:47 19.april 2021.

      Nikjer ne piše, da velja samo za Hrvaško (razen v naslovu članka!). Greš lahko v Nemčijo ali Kitajsko.

    • ico8 19:34 19.april 2021.

      Pravilno!!! Vsakdo, ki gre ven je eden manj bolan(vglavi) pri nas! Ko hoce pa spet nazaj, pa en(1) mesec karantene ali pa zlovenacki pasos nazaj- za vedno!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.