Slovenija
534 ogledov

Psi ponoči ne smejo lajati

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Sarah Megušar 19:02 04.november 2011.

    Kuko pa lahko psu dopoveš da naj ne laja? Vse več lastnikov se bo fizično spravlo na pse da bodo nehal lajat. Jaz pa bi se fizično spravla na debila ki je uvedu tak zakon. Kakšni kreteni. Naj uvedejo zakon ...prikaži več ki prepoveduje sprejemat takšne bedne zakone kukr je tale glede lajanja pa kikirikanja. A obstaja zakon ki omejuje sprejemanje takšnih bednih zakonov? Škoda da ne.

  • Avatar frnazzi
    frnazzi 18:52 03.november 2011.

    Da gor padeš!!!

  • privat 19:22 03.november 2011.

    mat ...ni meje za debilnost ..prvo vse pokradejo in nato ukazujejo živalim da so tiho?? državljane so naredili debilne in zelo jezne..zdaj je čas da še živalim vse pokradejo

  • pesjan 19:41 03.november 2011.

    pravilna odločitev....in uvesti še popoldanski počitek 14--16 ure..

  • allstarr111 20:40 03.november 2011.

    Majkemi da bom kupu eno ARO, in jo pustil naj se dere 100 na uro, pa nej se en klukec pride žalit, jo pa še spustim naj ga okavsa in naredi par lukenj za pircing v ušesih

  • fihner 21:11 03.november 2011.

    Žalostno je, da se takih bedarij hitro nalezejo vsi.

  • Ada Valencic 22:23 03.november 2011.

    To še ni vse... tudi petelini ne bojo smeli več kikirikati. več bedarij na spodnji povezavi, stran 33.http://www.vrhnika.si/datoteke/12464NC_387_light_oktober_20117_light_oktober_2011.pdf

  • Avatar Zala
    Zala 02:19 04.november 2011.

    Odslej bo naš Tarzan ponoči tiho in bomo lajali kar domači.

  • Avatar Zala
    Zala 02:19 04.november 2011.

    Odslej bo naš Tarzan ponoči tiho in bomo lajali kar domači.

  • Kofetkanje Ljubezenske Težave 08:41 04.november 2011.

    Joj, nikar jim vsega ne povejte, ker bom jaz psa na selotejpala kar za 24 ur okrog gobca, če bom tole še malo brala. ...

  • bomba3205 11:42 04.november 2011.

    obcinarjem bo treba 1 cisterno gnojevke not v obcinsko stavbo zlit :)

  • 1111 13:55 04.november 2011.

    TAKO SE GOVORI...DAJ MO ŽE ENKRAT RAZBIT SO BANDO SMRDLJIVO POKVARJENO!!

  • Jan Hančič 15:40 08.november 2011.

    Cerkveni zvonovi pa še vedno zvonijo ...

  • mirko 17:27 03.november 2011.

    Vsak večer ob desetih z selotejpom povit psu gobec, da ne boš zjutraj plačal 100 evrov kazni.

  • Zlatko Nemec 17:32 03.november 2011.

    v tej državi nam postopoma že 20 let jemljejo svobodo, vedno večji sužniki smo življenja v tej državi. in to se ne bo nehalo, pri itak katastrofalnem standardu, dokler študentje še vsaj 3 x ne bojo razbili parlamenta, nekoga se ...prikaži več bojo morali začet bat. vsi slovenci ste študente takrat obsojali, jas jih pa podpiram, ker žal jaz nimam toliko jajc, da bi v njih metal kamenje...če bi bil toliko korajžen, bi itak metal skale in ne kamenje

  • jst 20:44 03.november 2011.

    Pri nas nimamo ne pločnika ne kanalizacije(katere ne potrebujemo imamo greznico), nimamo ne urejenih potokov, a mi naj pa zdej takoj ukrepamo k se en neki spomni. Pa nekatere stvari imamo v projektih že od 1988 leta(me še ni bilo ...prikaži več na svetu takrat) pa je en poračunu izvedli projekta pa niso. Sedaj se pa vprašam zakaj nej ne kosim ob nedeljah če občina v več kot 20letih ne naredi ničesar

  • mufi 15:11 04.november 2011.

    Kužkov se, na srečo, ne da strenirat tako kot ljudi. In zapovedovat jim čas lajanja je enostavno norost. Prav je, če je določeno, da se v nedeljo ne sme ropotat s kosilnico. Zanima me pa, kdaj bodo v nedeljo ...prikaži več utihnili zvonci cerkva, ki ropotajo navsezgodaj po celih 15minut. Namen zvonjenja je bil menda opozarjati ljudi na določen čas. Danes ga pa, stavim, ni , ki bi ne imel ure.

  • Skippy 01:57 07.november 2011.

    Težko rečemo, kam gremo. Ameriške zakone smo namreč že zdavnaj presegli.

  • Zdenka Dudič 12:32 04.november 2011.

    :( tud na Jesenicah je tako... kazen pa je od 200€ naprej :(((( beda od bede. Ko pa podaš zahtevek za ureditev pasjega sprehajališča te pa butasto gledajo!!!

  • Kofetkanje Ljubezenske Težave 08:37 04.november 2011.

    Še več psov bo v zavetiščih na cestah, ker se bodo ljudje bali glob.. Vsak normalen človek namreč ve, da psu pa res ne moreš dopovedat in ga naučit na uro.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.