Slovenija
605 ogledov

Radan v pismih razkriva šokantne razmere na nevrologiji

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • KOJAK 16:47 21.maj 2015.

    verjetno imate predolg tekst... probajte tekst razdeliti v več objav.

  • puksicd 09:37 21.maj 2015.

    To, da se zdravnikov med fantastično plačanimi dežurstvi ne sme zbujati, je klasika ... Prasci grejo lepo "ajat" za cca 500 EUR na prenočitev, zbudit jih ne smejo, ko pacienti trpijo ali umirajo, ker kričijo na sestre, potem pa prasci ...prikaži več pokvarjeni hočejo še višje plače? Prasci!

  • Avatar šentjurčanka
    šentjurčanka 10:07 21.maj 2015.

    Zanima me,kdo nadzira zdravnike?Se je že kdaj zgodilo,da bi kakšen zdravnik pred operacijo opravil alko-test,test na vsebnost psihotropnih zdravil?Vsi smo ljudje,tudi njim se lahko zgodi,da prekoračijo mejo,alkohola in zdravil.Zakaj nihče ne ukrepa,kadar gre za resne namige?Kako je mogoče,da zdravnika ne ...prikaži večne smejo zbuditi med plačano službo?Kaj bi se zgodilo v primeru,če bi zaspal en delavec?Vi bogovi v belem,ste kdaj občutili slabo vest,jo sploh imate?Ne pišem o vseh,dovolj je eden............Ta doktor bo odgovarjal za smrti,koliko od vas pa bo odgovarjalo zaradi malomarnosti,ki so povzročile trajne okvare?Ljudje nimamo denarja in energije,da bi se z vami soočali na sodiščih,kjer bi nas pohodili do konca.Zdravstvo je dolžno ukrepati,še preden pride to tragičnih dogodkov.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:43 21.maj 2015.

    Če nekdo, magar če je anonimni poda samo najmanjši sum da je bomba v xy stavbi ..bojo stavbo pregledal do mišje dlake natančno. Če pa nekdo ki je zdravnik več let opozarja na napake pa noben ne naredi ne bu ...prikaži več ne mu....jz čutm tle ogromno mero zaščitništva v cehu zdravstva. In sm prepričan da neki je na tem. Ker opozarjal je Radan že pred izbruhom afere...ampak takrat pač ni bil za medije zanimiv in ga ni noben resno jemal. To da informacija med pristojnimi v bolnišnici ni od sester in Radana šla naprej bi mogl bit res strogo sankcionirano. Dejansko je treba ponovno vpostavt sistem pa do mišje dlake natančno prevert vse potencialno vpletene. Od sester do zdravnikov.... Naj se naredi čistka. Sam dvomim da bo kej iz tega ker kot že rečeno " Po neuradnih podatkih naj bi doslej opravili le razgovor z Ivanom Radanom.". Torej ni pričakovat kej druzga kot da bojo imel Radana za edinega grešnega kozla in spremenil se ne bo nič. Dokaze bojo itak do tačas ko bojo uvedl preiskavo še za druge (če jo

  • sweetdogs 17:23 21.maj 2015.

    "O tem pozivu nič ne vem. Želel pa bi slišati argumente, od kod jim te ideje," je bil prvi odziv strokovnega direktorja UKC Sergeja Hojkerja.To pa je vrhunec sprenevedanja... Ko misliš, da ne gre več nižje, te vedno znova presenetijo.

  • Avatar mike1968
    mike1968 23:07 21.maj 2015.

    Šokirala nas je novica o dogajanju na Nevrološki kliniki in o ravnanju vodstva, zdravnikov in medicinskih sester. Ne bom se spuščal v neko analizo, kaj, kako in zakaj se je to dogajalo in ali so zadeve resnične. Lahko pa rečem, ...prikaži več da zdravniki nikoli ne bodo priznali.....NADALJEVANJE NA:http://www.publishwall.si/igi.scinkavec/post/128082/prijazno-zdravstvo

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 11:40 21.maj 2015.

    Me zanima,če bo 28.maja stavka sledicev dela in spomina Mengletovega Joškota iz Zg.Neckarsulma??

  • maresem 07:00 22.maj 2015.

    Kuštrin ti je dal minus :-)

  • BojanBojan 07:27 22.maj 2015.

    "Skrbi pa nas vmešavanje politike v vodenje naše največje in najpomembnejše zdravstvene inštitucije," Kdo jim že fura vse razpise?!Ha ha ha ha ha ha ha ha...Tud Fišer ne bo odstopil, tud dohtarji ne, tud ...prikaži več Škrlec ne..he he he he...to so vse strokovne funkcije, a ne?!Kdo vas je pa imenoval na te funkcije?! Stroka?!Ja, ja...Psi laju, karavana ide dalje...res...dejmo zafurat čist vse, kar se da, pobrat ves denar (nočne, dežurstva, razpise, imenovanje,....), ko je pa treba priznat kakšno krivdo...ne, mene ne, jaz sem strokovnjak, veste, jaz ne odstopam, jaz delam...Ha ha ha ha ha ha...samo v Sloveniji....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.