Slovenija
68 ogledov

Radio Študent se je pritožil na US

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 19:37 12.november 2015.

    Sram te bodi.... gnoj od gnoja... sovražiš lastno vojsko!

  • maresem 19:39 12.november 2015.

    Tako je!

  • dragec 20:05 12.november 2015.

    Prvo,mene blokirate, ko omenim grdo gaco pleškota,te idiote pa nič. Drugo,bravo RŠ, samo vi niste JJ in SSDSS,kijih US podpira vedno 5/4.

  • dragec 20:07 12.november 2015.

    Ukinite to posrano janševo TV24

  • šraub 20:21 12.november 2015.

    Kaj ni bila tudi bivša JLA, dobrih 40 let tudi naša lastna vojska?

  • macola 22:38 12.november 2015.

    Dragutin.....nazaj v šolo bo treba.....kje v članku si pa zasledil TV24???? Znaš črke in številke.....VSE?

  • dragec 17:43 13.november 2015.

    Bravo radio študent,borite se

  • zdrej 10:20 13.november 2015.

    Da, samo kateri so ti bedaki? Tisti, ki ob izredni situaciji sedijo in mislijo, da je še vse tako kot prej in da ni treba nič ukrenit dokler ni že prepozno. Vojska in policija sta dejansko obe državni organizaciji. In ...prikaži več vojska se je v preteklosti premalo in prepozno aktivirala. Zadeva je taka, da stanje v državi ni normalno. Ni tudi divje kritično, ker direktno ni napada, dejansko pa napad mirno prenašamo. Ljudje prehajajo meje brez kakršnega koli dovoljenja in dokazila. Po evropi se kažejo problemi, ki s tem nastajajo. EU politika pa ne naredi odločnih potez, ker se bojijo ne vem česa, ali pa to celo hočejo. In tisti, ki nočete, da vojska v tej situaciji postane približno enaka policiji, slabite varnost države. Jaz bi vojski dal nalogo, da vsakega, ki ne dosega norm za vstop v EU, vojska pospremi v Luke in jih z ladjami odpeljejo nazaj prek sredozemskega morja. In za to bi bila vojska odlična. Ljudje pa so v obeh organizacijah dejansko naši ljudje. In če vojski ne zaupate, potem je v

  • Hi5 10:52 13.november 2015.

    Imam pa nasvet, za vse tiste pametne riti, ki menite, da je ta poteza z vojsko slaba ideja in ogrožanje varnosti ne vem koga. Predlagam, da se, preselite na mejo. Recimo ali v Šentilj, Zavrč, Rigonce. Teoretično, preselite svoje lepe ...prikaži več hiše, lepe avtomobile, svoje družine, majhne otroke, hišne ljubljenčke in vse svoje imetje. In vojska naj lepo zapusti mejo. Je pa treba vedet, da policije ni dovolj in da ne morejo dnevno skrbet za vso to varnost na mejah kar se tiče beguncev. Pa da vas vidim, pametne riti, ko vam bo zraven lepih hiš, vaših ljubih otrok, dragih avtov pridrvelo, tako neorganizirano, brez popolnega nadzora, 5000 ali več migrantov, med katerimi niso samo tiste boge ženske in otroci. Me zanima, ali boste poklicali na Radio Študent in jih prosili, da poredujejo s svojim FDV-jevskim nakladanjem ali boste živeli, tako nekako nelagodno naprej in čakali naslednji dan, v upanju, da bo bolje. Ampak vojske ne klicat. Oni niso za to. In še zgleda, tako, hudo in ne-fancy.

  • Avatar Dux_Ursus
    Dux_Ursus 11:56 12.november 2015.

    Meja poka po šivih, policisti delajo na polnih obratih, radio Študent pa se "preserava". Si Predstavljate kaj bi bilo, če bi radio Študent vodil državo, ali pa morda Luka Mesec? Pa že sedaj imam občutek, da smo pokleknili pred ...prikaži več nekaj tisoč civilisti. Sploh ni potrebe, da nas kdo napade z orožjem. Dovolj je da pošlje na mejo nekaj tišoč civilistov in država je na kolenih. Mar res znamo varovati in skrbeti tisto kar je naše? Vsak dan bolj sem prepričan da ne znamo. To se opazi na vsakem koraku. Žalostno!

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 18:03 12.november 2015.

    Nikoli mi bilo jasno kako je lahko Hitler prišel na oblast -- zdaj mi je! Kaj je s komentatorji narobe?? Vsi proti peticiji radia Študent? Zakaj pa? Vsi ignorirate dejstvo, da se bo vojska sedaj lahko obrnila proti lastnim državljanom ...prikaži več - npr. na protestih. Meni se zdi to veliko slabše kot spuščanje migrantov, ki gredo itak po celi Evropi. Hkrati upam, da se nikoli nihče od vas v življenju ne bo odselil iz Slovenije, oz. da boste enako noro komentirali vsakič ko bo kakšen intervju s kakšnim izseljenim Slovencem v Kanadi, Avstraliji ipd. - oz., če se izseli kateri od vas, da bodo na vas gledali kot na nekega totalno zaostalega balkanca, ki ne zna šteti do 5.

  • Hi5 10:33 13.november 2015.

    Me res zanima, ali bi se ta ultra pameten folk iz tega FDV-jevskega radia Študent podpisal pod izjavo, da prevzemajo vso odgovornost nase, če se vojska umakne iz meje oziroma ne opravlja več teh nalog na meji in v povezavi ...prikaži več z begunci. Me zanima, kaj bodo potem študentki povedali v podporo vsem tem ljudem, ki dejansko v strahu živijo ob meji, ko bo kak naval 5000 migrantov naslednjič neorganizirano in brez kontrole prešel čez njihove vasi, polja in dvorišča. Dejstvo je, da policije za opravljanje te naloge, ni dovolj. Premeščati vso policijo, na dnevni bazi iz ostalih postaj, ni smiselno. A, potrebno je seveda imeti dovolj policistov, da opravljajo svoje naloge tudi v notranjosti države in B, to benti stane, da se vozijo vsak dan iz Ljubljane v Dobovo ali Šentilj. In zato je vojska, ki nima trenutno drugih nalog povezanih z obrambo ali zaščito in reševanjem, odlična rešitev. Morda zgleda vse preveč vojaško, vendar zaščititi je potrebno vsakdanja normalna življenja naših državljanov

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.