Slovenija
20297 ogledov

Ravnatelj opozarja pred belim kombijem, to pa pravi policija

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 13:43 28.februar 2024.

    Kadar ni belega prahu in orožja v šolah pridejo prav tudi beli kombiji posebno po počitnicah

  • Avatar Zokispoki
    Zokispoki 14:56 28.februar 2024.

    Zanimivo kako ponavljajoče, posebno še po počitnicah, se okoli šol vozijo "beli kombiji", oprezajo za otroki, jih celo vabijo zraven... Starši tovrstna opozorila neumorno delijo naprej, čeprav nihče sam takšnega kombija ni opazil, kaj šele kaj hujšega... Po drugi strani ...prikaži več se ta isti starši premalo zmenijo za opozorila, da največja nevarnost za otroke, ki pa jo pedofili dejansko koristijo, preži preko svetovnega spleta in vse preveč staršev pa sploh ne ve, kje vse po spletu krožijo njihovi otroci.

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 18:27 28.februar 2024.

    Dones sem srečal rumen kombi z rdečim križem narisanim na bokih, noter pa voznik z dolgimi lasmi in sovoznik z brado! Prijavil sem jih na policijo, pa so me pomirili, da ni nič nevarno!

  • Boris 17:44 28.februar 2024.

    Če bom kdaj jaz imel preveč časa in bom bil v belem kombiju ....

  • Avatar lopov
    lopov 16:32 28.februar 2024.

    MAFIJA... ALJANKOVICH

  • atamama 15:08 28.februar 2024.

    Leon In Zoki, predlagam vama, da bosta malo dobila občutek o fantih z brado, pa temnejše polt, pojdita malo po Viču, pa kakšno trgovino, pa žene, če jih imata vzemita s seboj. Naj stojita v vrsti pred blagajno, pa bosta ...prikaži več hitro imele tesne stike od zadaj, pa trde cevke se jih bodo dotikale.....če pa se vama to ne ljubi, pa dajta prebrat kaj se dogaja po sprehajalnih poteh Dolenjske, sedaj tudi uradno.

    • PiaGaziEnderjaAnal 15:25 28.februar 2024.

      dvakrat zapečeni z bradami operirajo z trdimi cevkami na blagajnah na viču haha (slisi se kot da uzivajo svobodo)

    • PiaGaziEnderjaAnal 15:26 28.februar 2024.

      drugače pa verjetno tako izkazujejo hvaležnost za socialne dodatke

  • PiaGaziEnderjaAnal 15:55 28.februar 2024.

    Veliko odsluzene kmetijske opreme na viču (dvakrat peceni). Vič je postal raj za levičarke.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.