Zdravje
852 ogledov

Raziskava: Največji padec beležijo zdravniki

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • borut08 15:01 12.april 2024.

    Kako pa naj imam zaupanje v institucije,če politika in država zlorablja med drugim zdravstvo,da me utisajo,izsiljujejo,uničujejo itd ker sem kritičen do zlorab institucij ter korupcije v vrhu politike.Tako so mi po ukazu države v UKCL namerno z neustreznimi odmerki imunnosupresivov ...prikaži večv in zavlacevanjem in zdravljenjem transplantirane ledvice to uničili.Prav tako pa je država vzporedno zlorabila psihiatrijo,da prijazen država kot neveredostojnega govorca.Glej moj FB.Instagram Borut Zabret.!

  • bobubob 11:25 10.april 2024.

    Le zakaj strokovnjaki med seboj trpijo 'strokovnjake', ki ne znajo drugega kot otresati idiotizme in ustvarjati nezaupanje v tiste, ki so res strokovnjaki? Posledice socializma, ko se reveža (beri - lenuha) ni smelo dotakniti? Lažna cehovska solidarnost ali pa je ...prikaži večje v sistemu že toliko lenuhov, da ti enostavno preglasujejo zdravo pamet preostalih? Treba bo počistiti, ne le politiko, očitno tudi razne stroke. A to lahko naredijo le ozaveščeni od znotraj, od zunaj še nikoli ni uspelo.

  • jakec42 16:26 09.april 2024.

    Čudni podatki!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.