Slovenija
72 ogledov

Razmišljanje Plestenjaka o vstajnikih

Komentarjev 67
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mirko 18:22 23.februar 2013.

    Bravo bravo bravo !!! Jan Plestenjak zelo si me presenetil v zelo pozitivnem smislu.Si eden redkih v tej državi, ki se upaš pokazat z prstom, kdo so tisti, ki v naši družbi živija na račun drugih.Pa takih ...prikaži večh Roz je v naši državi še ogromno, pa ne samo v kulturi. Prav tako jih je ogromno takih v športu, umetnosti, znanosti, akademski sferi, dejansko povsod, še najmanj ali skoraj nič, jih je pa v gospodarstvu, še posebej v realnem sektorju gospodarstva. Ti so pa molzne krave z 700 evri plače. Kdaj se bo to nehalo v tej državi !!!?

  • principiumnovum 06:14 24.februar 2013.

    Jan, nisem si mislil, da imaš jajca:) Bravo! Vendar pa mislim, da tvegaš, da si boš s tem nakopal gnev stricev iz ozadja. Ne bi bila presenečena, če bi že jutri v Dnevniku prebrala, da si leta 91 zaslužil bilijone-milijarde-miljone ...prikaži več dolarjev s preprodajo orožja, KPK pa bo o tebi izpisala 300 strani dolgo "poročilo", da imaš 70 EUR nepojasnjenega premoženja.

  • Dejan Dolinar 16:26 23.februar 2013.

    zadnjič sem napisal:Čestitke levakom, s kučanom na čelu, saj se bo rešil Janeza Janše, dobil novo levo vlado ter glavno mesto še vedno ostane pod levičarsko oblastjo. Po vsej verjetnosti bo dobil pa še Maribor. Nateg tisočletja ...prikaži več s protesti oz. vseslovensko vstajo je več kot uspel. S pomočjo sekretarja ministrice kresalove in novinarja dnevnika... Čestitke za nateg tisočletja. Škoda pa mi je vseh teh protestnikov ki so bili izigrani samo zato da pridejo levi na oblast...škoda oz. žalostnoter da se bodo protesti nadaljevali a v medijih bo mnogo manj "reklame" za njih in posledično se jih bo udeležilo mnogo manj. Jaz napovedujem manj kot 5000ljudi na naslednjem protestu. Nič več ne bo levih fašistov ki bodo "reklamirali" proteste, saj so svoje dosegli- OBLAST!!!!Kot kaže se to uresničuje, mediji že pišejo mnogo bolj negativno o protestih oz. nič več ne objavljajo novih prispevkov protestnikov.Slovenci, upam da sedaj vi

  • Kranjica 16:49 23.februar 2013.

    Popolnoma se strinjam z njegovo izjavo. Tudi mene moti, da so med protestniki tudi tisti kulturniki, ki dobivajo kar lepe denarce iz proračuna.Kar pa se Plestenjaka tiče, ne morete zanikati, da ni uspešen ( tudi brez pomoči svoje mame). Kdo ...prikaži več ga posluša, je stvar okusa. Je pa edini, ki si je upal povedati tisto, kar je res.

  • Delalabi 17:02 23.februar 2013.

    Bravo, čestitam Jan, večina nas je enakega mnenja. Veliko kulturnih društev je daleč od ministrstva za kulturo in še dlje od njihovega seska. Večkrat na leto, ob krajevnih in državnih praznikih pripravimo bogat kulturni program, pevski zbori, folklora, recitatorji, igralci, ...prikaži več humoristi, voditelji, gostje od drugje in to vse mimo državnih seskov. Ko gledamo proslave po RTV nam gre večkrat na jok, ker vemo, da so plačani in šolani, pa še vedno program na nivoju, da ga niti sami ne razumejo, kaj šele preprost človek. Same psihoscene ali pa neokusne oz. nizke šale (voda na odru, "torta?", novo bistroumje Tilna in Jureta- Prdni enkrat zame:), itd.... Da pridemo do kakšnih sredstev, priredimo dobrodelni koncert in radi pridejo nastopat kulturniki, ki res kaj držijo do kulture in odra.

  • krtina 19:02 23.februar 2013.

    siestaTu pa moram reči, da je mama Jana Plestenjaka izvrstna slikarka. In verjamem, da tudi v tako žalostnih dneh, lahko živi od svojega lastnega dela. Pri Janu pa me moti to, da se nikoli ni izpostavljal in zato so ...prikaži več ga tudi pustili pri miru vsa leta, ko je iskal svoj glas. Ki roko na srce ni nič posebnega. Je zelo omejenega razpona. A iz njega je potegnil kar se da. In zadnje čase mu gre na bolje. Ponavljam pa, na začetku njegove poti bi bil brez maminega slovesa in povezav to tudi njegov konec. Se mi pa zdi sramotno, da se je sedaj, ko ima polno rit izpostavlja na področju, s katerim nima opravka. Kdaj je bil lačen? Kdaj ni mogel svojih otrok poslati na izlet? Jim kupiti osnovnih reči, kaj šele karte za kino, bazen...? Bogatašu (ali pa vsaj takemu ki mu nič ne manjka, tako govorjenje ne pristoji). Mene spominja najbolj na La Toyo ali pa Murkota, ko za lastno propagando reče ali naredi karkoli - samo da je v časopisih. Res zagotovo je prispeval v žep revežev s svojimi

  • ocean 22:17 23.februar 2013.

    Razmišljanje Jana Olestenjaka. Misliti, pomeni še nič vedeti. Le kdo ga je prosil, da daje svoja mnenja proti gibanju, ki poskuša za vse nas urediti življenje dostojnega človeka. Resnično se poskuša pri Vseslovenski vstaji prišlepati nekateri, ki sicer pri tem ...prikaži več nimajo kaj iskati. A se ni bati za njih, ker se bo tudi to prečistilo ob pravem času. Sicer nikoli nisem razumel njegovih poslušalcev, ki so pridno kupovali karte za njegove nastope in njegove zgoščenke. Tako so mu izgleda dovoljnapolnili žepe, da sedaj lahko tako samozavestno in podcenjevalno gleda na svoje branžne kolege, ki so morali prejemati državno podporo za svoje delo. Ponavadi se limonada resnično dobro prodaja z razliko od resnično prave kvalitete, ki ima manj privržencev. Predlagam vsem dosedanjim oboževalcem, da bojkotirajo njegove nastope, da se mu omogoči, da tudi on sam prejme enkrat pomoč preko na novo postavljenega ministrstva za kulturo. ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.