Svet
1512 ogledov

Rovinjska plaža greha

Komentarjev 48
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • renemario 09:05 26.junij 2013.

    ...pa kaj ga to moti. Naj pogleda vstran in naj se ne vozika s čolnom tam kjer se dobro počuti. Če je nevoščljiv, da mu ga ni potegnila potem si je sam kriv.Na kateri plaži je že to ?

  • renemario 09:05 26.junij 2013.

    ...pa kaj ga to moti. Naj pogleda vstran in naj se ne vozika s čolnom tam kjer se dobro počuti. Če je nevoščljiv, da mu ga ni potegnila potem si je sam kriv.Na kateri plaži je že to ?

  • suzana.kos 09:46 26.junij 2013.

    punta križa, cca 4 km od rovinja... poguglaj swingerski raj ali pa tanka linija, vsi podatki za gps in izpisek iz zemljiške knjige imaš na blogu zaboljirovinj

  • Ronald Reagan 10:03 26.junij 2013.

    Ta, ki je to vse z barke gledal si ga je verjetno tudi malo abcignil, hehe...

  • Oseba_ 10:11 26.junij 2013.

    A so živali ali ljudje !? Upam, da bosta policija in sodstvo preprečili javni razvrat.

  • Flip 10:19 26.junij 2013.

    Tisti, ki je (tudi slučajno, kot ta novinar :P) kdaj bil tam, ve, da ne gre tako, kot je zapisano v članku.Samo novinarski bedaki, ki ne znajo in ne želijo pisati drugače kot senzacionalistično (kisle kumare so očitno na ...prikaži več vrhuncu), napišejo tako skrpucalo. Dejte ga no svirat in ne verjemte vsemu, kar napišejo razni bučkoti.

  • Oxxo 11:02 26.junij 2013.

    Vsako leto znova in znova mediji izvlečejo na plan "razuzdano" Rovinjsko plažo... Ob toliko obale si vsak, ki mu gre to v nos lahko poišče svoj mirni kotiček....Problem pa vidim v tem, da mnogo kritikov BI - pa ...prikaži več nima jajc... in če jaz ne morem (upam) - zakaj bi ti lahko?

  • Oxxo 11:05 26.junij 2013.

    PS: Ta plaža je zakon :-) PRIPOROČAM :-)

  • mirko 11:37 26.junij 2013.

    Hrvaška ima 800 km obale zračne linije, to pomeni, da imajo obale še enkrat toliko, torej 1600 km. Ok., cela obala ni primerna za plaže saj je devetdeset % nedostopne za kopalce, vendar imajo hrvati še otoke. Če vse skupaj ...prikaži večj seštejemo imajo plaž sigurno 200 km ali celo več. Plaža Punta križ v Rovinju, kjer se zbirajo svingerji je pa dolga dobrih sto metrov. Torej dobrih sto metrov plaže ogroža turizem na celih 200 km ostalih plaž. Seveda se takoj oglasijo moralni potentneži, da kaj takega je pa absurd. Zopet je na delu foušija. Zakaj bi drugi uživali, če si pa jaz ne upam in ne zmorem zaradi svoje potentnosti in moralnih predsodkov.

  • JellyFish 11:44 26.junij 2013.

    Jap, tem swingerjem pa je res dolgčas v življenju. Bogi, da morajo na tak način potešit svoje frustracije...niti malo ne izgleda seksi, pa reče kdo kaj hoče!!!:) Drgač pa je to moje mnenje.

  • Flip 11:47 26.junij 2013.

    Itak! ;)

  • Oxxo 13:14 26.junij 2013.

    Samo da imaš ti @JellyFish vsako nedeljo govejo juhico, kuhano govedino, pražen krompir in zeleno solato na mizi. Da se okopaš verjetno vsako nedeljo in da ga mogoče namočiš kam 1 x na mesec. No Drugače je pa to moje mnenje.

  • Izudin 13:17 26.junij 2013.

    Vsak normalen človek ima fantazije o takšnem sexu, nekateri jih pač realizirajo, zakaj pa ne, če imata partnerja pospravljeno po glavi glede tega. Priznam, me mika, da bi kakšen dan preživel na tej plaži.

  • LJ24 13:55 26.junij 2013.

    Bemtish, kakšna zastonj reklama za HR turizem...

  • jocif 13:57 26.junij 2013.

    Sočustvijem s tistimi, ki se morajo odpraviti tako daleč samo zato, da se jim dvigne!

  • astro123 14:34 26.junij 2013.

    Lej kak sausagefest je to. Sicer pa opis vse pove: ogromno tipov in kakšna debela ženska :D Swinger klubi mi potegnejo, tole pa ne. V klubu plačaš vstopnino, tak da je mal omejitve kdo pride. Tale plaža je pa free ...prikaži več in se vsa sodrga steka. Pa naj bo še tako fajn.

  • Oxxo 15:58 26.junij 2013.

    Flip - RKC in njena duhovščina je pa res super zgled an. S čim pa?Zdaj je končno tudi papež priznal razuzdanost duhovščine... zato ne nebijaj s krščansko usmerjenostjo! Lahko grešite, lahko ste zlobni, privoščljivi itd. - potem pa nekaj ...prikaži večaj očenašev in zdravamarij in vam je vse oproščeno. Opranoglavec.

  • Oseba_ 16:12 26.junij 2013.

    to reče tvoja mati, a ne da....ker ji paše, da jo dva tuja dedca nabijata.....veš..nismo vsi kot ta tvoja mati

  • Oseba_ 16:13 26.junij 2013.

    nagravžen si kakorkoli obrneš, pa mater s seboj pelji v smrdljvi " svinger " klub

  • Oseba_ 16:14 26.junij 2013.

    To je bolano za javno moralo in javni red, sodišče in policija naj pač naredijo svoje delo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.