Svet
33 ogledov

S Putinom naj bi Slovenci namerno povzročili kaos na Hrvaškem

Komentarjev 42
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • cogocogo 11:24 31.julij 2016.

    ne samo temu gospodu ,,kar veliko hrvatom se je strgalo ,,tako so polni samaga sebe da kar boli ,,ja nadut narod zal nasi sosedje ,,in nikoli ne bomo mogli tem sosedom zaupat iv verjet ,,prevec let sem imel opravka za ...prikaži več njimi ,,po celem svetu sem bil pa nikjer tako zlonamernih ne srecas ,,sama fovsarija jih je ,,skodozeljni kot da so na to cepljeni ,,zakaj ukrast pa vedno pripravljeni ,,sedaj pa me kar popljuvajte a zal je to moja dolgoletna izkusnja z njimi ,no se najde kaka izjema ki pa v vecini izgubi pozitivno noto ,,

  • tomaz 11:55 31.julij 2016.

    Homo, saj tisti "navadni" so čist ok, nič boljši in nič slabši od nas,nobenih problemov ne preje ne sedaj, problem dela samo politika in nekaj posameznikov.

  • Omega_v6 12:30 31.julij 2016.

    Hrvati so strašno fauš vsakega uspeha bilo katere sosednje države!! Vendar pa jim mi bebci kar v kolonah nosimo denar!!

  • matermila 09:04 31.julij 2016.

    Pameten dečko tale Marušić.Odslej bomo vedno,kadar bomo hoteli hrčkom nagajati,pripeljali Putina,saj človek nima bolj pomembnega dela,kot letati okoli in delati gužvo.Bebo.

  • Lavdan 07:48 31.julij 2016.

    Predlagam Hrvatom, da si organizirajo sezono čez vse leto, pa bo gužva manjša.

  • Tupamaros 08:25 31.julij 2016.

    Balkanci pač. In mi in oni. In kako je imel Putin vpliv na arbitražo? Saj je ne priznavate ste rekli. In porekli?

  • ljimonad 08:42 31.julij 2016.

    temu gospodu se je po domače rečeno malo spipalo, kako naj si tolmačim to izjavo, katera si zasluži naziv najbolj bedaste v celotnem letu. očitno ga moti ker putin ni prišel do njih, oziroma ga moti da je slovenija na ...prikaži več zemljevidu sveta dosti pomembnejša od lepe njihove

  • Janez_53 08:49 31.julij 2016.

    Ubogi študentje ob takem profesorju! Takšne "globokoumne" izjave lahko pričakujemo le od Hrvatov!

  • vladek 09:18 31.julij 2016.

    kaj pa milijon Slovencev ki grejo na dopust na Hrvaško a si na njih pozabu,rdečkar

  • vladek 09:20 31.julij 2016.

    pozabu napisat milijon hinavcev gredo na Hrvaško dopustovat

  • rogixl 09:25 31.julij 2016.

    Fakin tale Putin, zato je obisk iz nedelje prestavil na soboto.

  • Ludvik Miholic 09:49 31.julij 2016.

    JAZ BI ZAPRL VSE MEJNE PREHODE RAZEN BI PUSTIL PRI MURSKEM SREDISCU PAC NAJ GREDO NA HRVASKO PREK MADCARSKE ORBAN PA HRVATE SPLOH NEMARA IN BI BILO SE HUJSE ZA HRVATE

  • Ludvik Miholic 09:51 31.julij 2016.

    PA RES NAHRVASKO GREJO SAMO SLOVENSKE BARABE LAHKO RECEM BARBARJI

  • Zmago 10:27 31.julij 2016.

    Mater, ta pa ima domišljijo !!!

  • doberdan.vsakdan 11:07 31.julij 2016.

    Nagajanje? Večkrat sem razmišljal kako bi animiral vse Slovence, ki dopustujejo(mo) pri Hrvatih, da eno samo poletno sezono k njim ne bi šel niti eden izmed nas. To bi bilo nagajanje par exelens. Bi se malo drugače obnašali do nas ...prikaži več in bi jih aroganca in prepotentnost hitro minila, ko bi jih udarili po žepu.

  • cogocogo 11:15 31.julij 2016.

    prej zlehtnobo ,,ja po hrvasko bi rekli da so zlocesti ,,no nasi super slovenci tega tako nocejo videti ,,

  • cogocogo 11:17 31.julij 2016.

    za njih obstaja samo hrvaska pamet in logika ,,vsi bi se morali njim klanjati ,,ja lepe sosede imamo ,,pri nas v slovenski istri je ze stoletja znan rek ,,cuvaj se brata hrvata ,,in ta se vedno bolj potrjuje ,,na naso zalost

  • cogocogo 11:19 31.julij 2016.

    ja zeloooo zavednih ,

  • ojla 12:14 31.julij 2016.

    Nevem, kaj je narobe s temi Hrvati, samo nekaj iščejo, da se lahko pritožijo .Jim ni dovolj, da so dobili del Istre vse do Umaga podarjeno s strani Slovenije, sedaj se pa pričkajo za par litrov vode v Piranskem ...prikaži večem zalivu. " Da rojak prost bo vsak ne vrag le sosed bo mejak".Mislim, da imajo Hrvati večjo korist od Slovenije kod mi od njh..

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 07:46 31.julij 2016.

    Dudeki verjetno ne vedo, da vsako leto na ta dan obeležujemo ta dogodek iz 1.SV,ampak mi je pa všeč,da so met težave,napihnjenci ustaški.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.