Slovenija
14 ogledov

SDS Lukšiču: "Če je dovolj pogumen, naj jo vloži"

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Slodrifter 10:14 03.december 2012.

    Haha, kak bedak. Ni m jasno, da folk ni glasoval za Pahorja, nego proti Turčinu.

  • mr.big 11:45 03.december 2012.

    Zanimivo, da je tudi Pahor kot mali otrok poskakoval ko je Turčin zmagal na pred.volitvah pred 5imi leti, zdaj pa ga ne more videt....Nekateri pa smo že takrat vedeli, da kdo in kaj je Turčin !!! Žal, pa narod to ...prikaži več izzve oz.dojame bistveno prepozno !!!!

  • Žurnalček 15:32 03.december 2012.

    Klerofašisti, zgleda, da se vam pripravili novi Blaiburg ! Za razliko , tokrat po vseh pravilih !Hi hi hi !

  • franke 10:01 03.december 2012.

    PA KAJ JE TEBI LUKŠIČ ,POČAKAJ MALO DA SE PAHOR NAMESTI IN ZAČNE MINISTRIRATI JANŠI. TAKOJ BO PODPORA SD PADLA.

  • marjan 10:17 03.december 2012.

    Lukšič se lahko zahvali samo Pahorju za tako visoko podporo SD. Brez Pahorja gre SD na obrobje.

  • tartufka2226 10:39 03.december 2012.

    tale ples z janšo bo čista zumba-paho-rčuk mu bo slepo zaupal in delal plesne korake po njegovi muziki.Pa narod naj pol ne tarna

  • heavyd 10:41 03.december 2012.

    Lukšič se mi gabi. GOTOF SI!

  • veber 10:42 03.december 2012.

    Naivnež, če misli, da bo Pahor kar tako za predčasne volitve. Če ne ustreza Janši, tudi Pahor ne bo razpisal volitev.

  • chilli24 10:45 03.december 2012.

    Pahorja sem volil samo za to da ne bi Turk zmagal. Me ne zanima v kateri stranki je (upam da gre čimprej ven) še manj mi je pa želja da bi bil kakšen Lukšič predsednik vlade. Lukšič daj mir in ...prikaži več ne blebetaj neumnosti. Pahor ni zmagal zaradi SD še najman pa zaradi raznih Lukšičev.

  • linka 12:31 03.december 2012.

    Takega dvoličneža pa še ne ...sramota

  • sprehajalec 12:40 03.december 2012.

    Pa bedniki, kaj še vedno mislijo na paralamentarne volitve? da bo kaj bolje? NIČ ne bo in še enkrat NIČ. Nov nateg.Ne - SDS, LDS, Zares, PS, Nsi, SD, NS pa vse kar je ta hip v Sloveniji. ...prikaži več Tehnično vlado ob evropski pomoči. Ali pa vladanje od zunaj. Spet pol leta drkanja ob volitvah, spet sprejemanje ukrepov in reform z gobcem in nagajanje eden drugemu. Folk, dajte že sprevidet.

  • varan 12:55 03.december 2012.

    Vse skupaj je akcija politične policije nove dobe: SD (s pahorčki, lukšički in drugimi negovanimi otroci OF sistema na čelu) ima nalogo napraviti zdrizasto slovensko družbo.Obdali so se z kodeksi in kovinskimi ograjami.Dekrete pa delijo nekje iz podzemlja ...prikaži več (verjetno se nahajajo na Prešernovi, Wall streetu in Sidneyu. Tam so mame Ive. Ata pa ni in ni.

  • izvedenec 13:15 03.december 2012.

    Lukšič je Kučanova marionetka

  • Tupamaros 13:54 03.december 2012.

    Ja pa še kaj. Sanja prašič koruzo. Daj zbudi se iz sanj v realno življenje.

  • Žurnalček 15:04 03.december 2012.

    Vidva , onanirajta pri svojih na SIOLU , če tu nimata kaj bolj pametnega za povedat !

  • Žurnalček 15:11 03.december 2012.

    Svoboden folk je glasoval za Turka , zaradi kolaboracije levičarjev z klerofašisti. Z tole njegovo izjavo , so vam pa porinili prst v rit , pa sedaj žvrgolite na dveh oktavah previsokih notah, kot se spodobi za jeklene fante desnice !

  • Žurnalček 15:16 03.december 2012.

    Kaj pa če je to zarota , ki jo je pripravil veliki mag ? Vas je kaj strah , da ste ostali nategnjeni , kot zadnja prostitutka Amsterdama ? Vas ni , mene bi blo, mene bi blo !

  • Žurnalček 15:34 03.december 2012.

    Hi hi hi !

  • primorka 17:15 03.december 2012.

    Lukšić je ena gnjiloba, ki skrbi samo za svojo rit.

  • Žurnalček 17:42 03.december 2012.

    Ivanček hodi po prstih , manj boli se čuti !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.