Slovenija
126 ogledov

SDS potožila v tujino

Komentarjev 36
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • stela 18:02 16.januar 2013.

    Daleč od tega....zdej ste izpadli kot otroci, ki so jokajoč tekli k mami...mami, mami jožek me tepe....eh ja

  • stela 18:02 16.januar 2013.

    Daleč od tega....zdej ste izpadli kot otroci, ki so jokajoč tekli k mami...mami, mami jožek me tepe....eh ja

  • stela 18:02 16.januar 2013.

    Daleč od tega....zdej ste izpadli kot otroci, ki so jokajoč tekli k mami...mami, mami jožek me tepe....eh ja

  • franke 18:05 16.januar 2013.

    ZELO JE HUDO SDS IN MAJERJU TUDI. VERJETNO BODO VLADALI Z MANJŠINO.

  • murderone 18:09 16.januar 2013.

    Pa kaj ti še zdaj ni jasno kaj se dogaja???Ali si mogoče intimen partner Janše čeprav njegovega priimka nebi smeli pisati z veliko začetnico!?

  • nina 19:55 16.januar 2013.

    Državo so zavozili njihove napake bomo pa državljani plačevali malo morgen tujina ga ne bo rešila,bolje da se niti ne vrača,takih Slovenci nerabimo naj čimprej gre,pa daleč je nardil Slo. že preveč škode.

  • R1789 20:21 16.januar 2013.

    V spodnjem srednjem razredu? Brez zamere ampak ti ljudje niso v stiku z realnostjo!

  • dragec 20:41 16.januar 2013.

    vse bolj sem prepričan, da je ta SDS hudodeljska združba, ki jo je potrebno resnično uničiti, prepovedati, da sploh obstaja (pa tudi njene simptizerje)

  • hrenroman 20:50 16.januar 2013.

    Morali bi v tujini vprašat, ali je lahko na visoki državni funkciji nekdo, ki ga povezujejo s preprodajo orožja v času embarga, prejemanja podkupnine pri nabavi orožja in sedaj še bremeneče poročilo KPK! Mislim, da morajo iz evropskega parlamenta poslanci ...prikaži več takoj, ko se pojavi kakšen sum o koruptivnosti! Pa nihče ne sprašuje, ali je dejanje dokazano ali ne!

  • revček 06:51 17.januar 2013.

    nihče ni nedolžen, ne levi ne desni, a to kar dela SDS je nizkotno dejanje.....namesto da bi pojasnili odkod janši denar, zdj v obrambi janše napadajo svoje politične nasprotnike.SRAMOTA

  • MK 09:02 17.januar 2013.

    a se samo meni zdi, da nismo januarja LETA 2012?????ALI JE TO PISMO 1 LETO STARO???

  • tralala 19:37 16.januar 2013.

    No, zdej bodo pa deževale obtožbe: rdečkar, komunajzer, udbaš, stric iz ozadja in še en kup NEOBSTOJEČIH prikazni, ki priročno služijo za ustvarjanje megle. SDS ovce pa v transu.

  • Stolp 20:28 16.januar 2013.

    Kot prvo mi je sumljivo ker je to pismo prvo objavilo murgeljsko trobilo pod imeno Mladina že danes dopoldne.Kot drugo, naj se še tako trudim po vseh mogočih novičarskih sajtih, nikjer ne piše komu konkretno je bilo pismo ...prikaži več poslano. Konkretni naslovniki!

  • pravaresnica123 17:47 16.januar 2013.

    Glede na izprijenost in nenačelnost obstaja resna bojazen, da, če bo imel jajca in se bo sploh vrnil iz še bolj skorumpirane države kot jo sam "vodi???", lahko naslednji dan pričakujemo vojsko na ulicah. 94-ega mu je spodletelo, upam, da ...prikaži veča si bo zdaj polomil zobe. Ta je sposoben huših grozodejstev, kot si jih normalen človek lahko sploh zamisli.

  • MONARH 19:13 16.januar 2013.

    Dokler s političnega prizorišča ne bodo izginili tako SDS kot njihovi “ljubeči” nasprotniki, torej vsi GANGSTERJI, vključno z Borutom Pahorjem – do takrat ne pričakujte nobenih pozitivnih sprememb v Sloveniji.Vključite se v LKS, Ljudsko Kraljevsko stranko in delujte ...prikaži več zares svobodno, brez nasilja Evro-Atlanske mafije in komunističnih sil Milana Kučana.Boris Valenčič, 1. slovenski Kralj – monarh.si – LKSLO.si – find.si

  • chakboris 19:29 16.januar 2013.

    Sorry, res, ampak ko clovek to bere, si ne more kaj, da ne bi pomislil, kaj zaboga smo Slovenci storili, da imamo psihicnega bolnika za predaednika vlade. Gospod Jansa ima ocitno preganjavico, in to v cisto psihiatricno-znanstvenem pomenu. Prav zares ...prikaži več ima vse simptome. Zrel je za zaprti oddelek v Polju, kjer bi ga moral vsak teden psihiater povprasati, ali ga se vedno preganjajo komunisti in drugi stevilni zlobni Slovenci, ki mu, revezu, zelijo na vsak nacin skodovati. Ker bi bil odgovor seveda pozitiven, bi mu, revezu, morali dati sedative in pocakati nadaljni teden in ponovno preveriti, ali so ti prijeli. Ce ne bi bilo spremembe, bi moral, revez, pocakati na izboljsanje na zaprtem oddelku. Le tako ima Slovenija moznost, da se izvlece iz tega sds-jansa sranja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.