Slovenija
6 ogledov

SDS vztraja pri predlogu

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tralala 13:41 24.oktober 2014.

    Zakaj se še moramo ukvarjati s to gnilobo?!

  • h3o 13:44 24.oktober 2014.

    1. poslanski robot SMC: ...glasovala bom po svoji vesti in glasovala po ukazu predsednika2. poslanski robot SMC:... glasoval bom po svoji vesti in glasoval po ukazu predsednika...36. poslanski robot SMC:...glasoval bom po svoji vesti in glasoval po ukazu predsednika

  • h3o 18:26 24.oktober 2014.

    robotske poslance SMC ne pozabite po seji odklopiti od napajanja, da se jim ne bo zmešalo, drrrr!!!

  • depresija 12:06 24.oktober 2014.

    Ko že misliš, da SDSovci ne morejo bit še bolj omejeni.. Neverjetno. Katastrofa so tako stranka SDS, tist skorumpiran, prefarban komunist in na Dobu zaprt predsednik stranke, še največji butli so pa volilci te gnile stranke! SDS, njihovi volilci in ...prikaži več komplet odbor 2014 so ebola in tuberkuloza slovenske družbe! Sra mo ta!

  • tomaz 14:20 24.oktober 2014.

    SDS strmo izgublja točke in srečo ima samo v tem, da občinske organizacije funkcionirajo, še tisti župani k so kandidirali preje kod SDS so danes skoraj vsi kot neosvisni kandidati. Torej se jim počasi odrekajo tudi na lokalnih nivojih. Vsak ...prikaži več normalni človek ve, da je njihova gonja in promocija proti sodstvu in ostalim organom že prešla mejo sprejemljivega. Jaz še vedno mislim, da če je denar prišel na račun, je za to nekdo tudi kriv. Kar z lufta ne pade. Tudi če bi sodba padla zaradi procesnih napak, dejstva in vsebina še vedno ostaja, denar od Patrije je prišel na račun (tako so objavljali mediji). Zato naj sodstvo svoje opravi, naj se tam izkaže, parlament naj se pa ukvarja z reševanjem naših problemov, da bomo enkrat tudi mi izplavali iz krize.

  • Marjan Valič 15:07 24.oktober 2014.

    stranko se enostavno prepove saj nismo otroci kakor da nebi imeli drugega dela kot se ukvarjati z janšo

  • legija 15:17 24.oktober 2014.

    Ta trop čudakov iz vladajoče horde je absolutno nesposoben! Že tri mesece se, kot ptič v zmrznen drek, zaletavajo v Janeza Janšo, pa so še vedno na istem, kot prvi dan. Čimprej na nove volitve, ker tem kekcem ni jasno ...prikaži več zakaj so bili izvoljeni!

  • Janez_53 15:39 24.oktober 2014.

    To so pač čudaki, ki jim je očitno V INTERESU, DA SLOVENIJO SPRAVIJO NA KOLENA!!!

  • Janez_53 15:44 24.oktober 2014.

    Dobro gumpec, a res ne zmoreš napisati normalnega komentarja???

  • Senior 17:13 24.oktober 2014.

    Slišal sem, da se bo stranka preimenovala v STB - stranka totalnih butcev.

  • Kranjica 18:28 24.oktober 2014.

    Ne strinjam se s tem, kar počnejo poslanci SDS, ker škodijo stranki in sebi. V Sloveniji rabimo močni desnico, SDS pa s svojim ravnanjem oziroma trmoglavljenjem izgublja. Po drugi strani pa poslanci koalicije bojkotirajo seje raznih komisij, ki so sklicane ...prikaži več na pobudo SDS, pa najsi se na njih razpravlja o Janši ali čem drugem. Vse skupaj že spominja na prepire otrok v vrtcu. Po drugi strani pa se vse to dogaja namenoma, da bi državljani pozabili na vse večje težave. Saj veste: kruha in iger. Kar pa se Janše tiče, je bil obsojen zaradi suma sprejema obljube podkupnine, da bi pa na kakšen račun prišel denar, ne vem, v katerem mediju si prebral, saj še v Avstriji H,W.Riedlu niso mogli dokazati prenosa ali nakazila denarja komurkoli v Slovenijo.

  • Avatar hal69
    hal69 14:42 24.oktober 2014.

    Jaz bi bil tudi član tele komisije, da že enkrat začnemo delati in ne samo srati. Sem nekaznovan (razen zaradi prometnih prekrškov), tudi kar dobro izgledam, nakladati znam tudi, poneveril nisem nikoli nič, ukradel sem sem pa tja kaj malega ...prikaži več (torej poštenjak skoz in skoz). Aja, pa še to vem kje se nahaja SOVA pa te reči, ki naj bi jih kontrolirali. Delal bi za polovični honorar, itak bi zaslužil ene petkrat več kot sedaj. Prosim za glas. Če me imenujete bom pekel na čevape za vse, tudi za oskrbovance Doba.

  • 4krogci 16:39 24.oktober 2014.

    Najbolše da ga prijavijo še za sodnika, da si bo končno lahko nabil na čelo napis "nedolžen"!!! Ko bom naslednič v zaporu grem se prijavit za poslanca in uživam!

  • Senior 17:07 24.oktober 2014.

    To je stranka norcev in idiotov,ker kršijo vsa pravila lepega vedenja in samo zajebavajo Slovenijo in njene državljane. Stranko je potrebno kaznovati z rdečim kartonom,ker nam vsem delajo škodo in kradejo državi denar. V zapor z njimi!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.