Slovenija
153 ogledov

Še vedno ne vemo, katere so umazane pekarne

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • miho 07:53 12.december 2014.

    Saj pri nakupu kruha itak ne vemo, iz katere pekarne je kruh. :(

  • galaxy3 08:56 12.december 2014.

    Mene zanimajo imena priimki in naslovi vseh teh umazanih pekarn ...zahtevam in tudi mislim da večina ljudi zahteva da se v trgovinah ustrezno označi kruh ktera pekarna in poreklo moke...Sicer bo treba Bruselj obvestit

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 23:34 11.december 2014.

    kaj zdj čakajo..naj dajo seznam vn. potrošnik ima pravico vedt kdo nemarno posluje in kdo dela tko k je treba.

  • Avatar Maro Slana
    Maro Slana 03:08 12.december 2014.

    Ce so izdali globe,bi bilo treba objaviti krsitelje....mi pa se naprej pridno papcamo .....To je nelogicen odgovor,da obdelujejo podatke....spet Slovenski biznis,ki je v maximumu kriminala in sedaj cakajo denarcka....za odpravo nepravilnosti.....prijatelj mi je govoril ,da ima prasic v hlevu bolj ...prikaži več cisto,kot pekarna Brumat v Novi Gorici....to sem slisal

  • Rra 07:07 12.december 2014.

    http://podcrto.si/zemljevid-vse-pekarne-ki-so-jih-lani-in-letos-kaznovali-inspektorji-za-varno-hrano/

  • Lavdan 09:31 12.december 2014.

    Kdor je to kozo postavil na to mesto nima sto pik. Ona upa da bo bolje, a mi naj jemo pečene mišje dreke.

  • Anejs 09:35 12.december 2014.

    Medtem, ko 'cariniki' preverjajo na firmah kakšne operacijske sisteme imajo naložene na računalnikih in če imajo licence za uporabo, ter redarji ki pišejo kazni napačno parkiranim avtomobilov (od katerih tako ali tako ni haska), naj se vse bolj raje posveti ...prikaži veči inšpekciji za živila/hrano, kar ljudje uživamo ... Država je pač brez glave. Pri tem bi morali biti najbolj podrobni.

  • Avatar čavez
    čavez 09:41 12.december 2014.

    ČE...SKI lobi je premočan nikoli ne boste zvedli.

  • erikkk 08:47 12.december 2014.

    vse lepo in prav : ZEMLJEVID !"?mene pa zanimajo imena pekarni naslovi itd ....a bi nas radi nategovali s takimi seznami kjer spet nič ne veš

  • erikkk 22:44 11.december 2014.

    A da so take izjave v javnosti nedopustne ???????torej naj se smrad mišji drek prodaja še naprej lčegalno HALOOOČe seznama ne bo od privartnikov ne kupim nikoli več ...kaj se pa gredo !!!! umazanci

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.