Slovenija
6511 ogledov

Sedemkrat na servisu, ko jih je poklical osmič, ga je čakalo tole

Komentarjev 53
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Mikel 10:07 28.december 2016.

    Tukaj je dobro opisano.http://mercedes-benz.mojforum.si/mercedes-benz-about2317.html

  • Gigiiinjo 21:33 18.julij 2016.

    mhm. v roku ene ure nove registracije in hitro hvaljenje te firme. jooojojojojo. a ste res tako smotani pri firmi ali kaj? itak bo to po slovensko, 3 dni aktualno potem pa se pozabilo.

  • Luka Zadražnik 21:47 18.julij 2016.

    Morje si pa prigaraj =) tipicno slovensko pa itak ,,zavist,, =) uzivj na morju =) skoda k nimas sparovcka :)

  • watcher 21:50 18.julij 2016.

    Zato, ker stvari v Sloveniji tako delujejo. En firmo daš v stečaj, drugi dan pa novo odpreš. In se delaš, da za prejšnjo firmo nikoli nisi slišal. Pa je problem rešen. To se v normalnih državah ne da, v Sloveniji pa...

  • Komisijska Prodajalna Velenje 19:15 18.julij 2016.

    V uvodi piše, da so lastniki dali podjetje v stečaj.. Torej tudi Tuš.. In zato od jutri naprej nebom kupoval špicerije v Tušu, hahahahahaha... Kar neki res.Če je podjetje zabredlo v težave je normalno, da gre v stečaj. ...prikaži več in normalno je tudi, da na vsakem pogorišču zraste novo podjetje. V vsakem stečaju ostanejo nepoplačani upniki in nezmožnost uveljavljanja garancije in tudi tukaj verjetno ni nič drugače.Sam vozim na plin in je super. Če ni avta nebo več servisiral G-1, mi ga bo pa drug, meni je vseeno, samo da se vozim na plin

  • Komisijska Prodajalna Velenje 19:15 18.julij 2016.

    V uvodi piše, da so lastniki dali podjetje v stečaj.. Torej tudi Tuš.. In zato od jutri naprej nebom kupoval špicerije v Tušu, hahahahahaha... Kar neki res.Če je podjetje zabredlo v težave je normalno, da gre v stečaj. ...prikaži več in normalno je tudi, da na vsakem pogorišču zraste novo podjetje. V vsakem stečaju ostanejo nepoplačani upniki in nezmožnost uveljavljanja garancije in tudi tukaj verjetno ni nič drugače.Sam vozim na plin in je super. Če ni avta nebo več servisiral G-1, mi ga bo pa drug, meni je vseeno, samo da se vozim na plin

  • Komisijska Prodajalna Velenje 19:15 18.julij 2016.

    V uvodi piše, da so lastniki dali podjetje v stečaj.. Torej tudi Tuš.. In zato od jutri naprej nebom kupoval špicerije v Tušu, hahahahahaha... Kar neki res.Če je podjetje zabredlo v težave je normalno, da gre v stečaj. ...prikaži več in normalno je tudi, da na vsakem pogorišču zraste novo podjetje. V vsakem stečaju ostanejo nepoplačani upniki in nezmožnost uveljavljanja garancije in tudi tukaj verjetno ni nič drugače.Sam vozim na plin in je super. Če ni avta nebo več servisiral G-1, mi ga bo pa drug, meni je vseeno, samo da se vozim na plin

  • Peter Krajnc 19:35 18.julij 2016.

    Pa folk kaj je vam kr neki govorite pa pojma nimate tudi jst sem dal montirati sistem pri omejeni firmi pa res ni delovalo dobro nikoli.....doklel se nisem povezal.....z Dr. Promož Pogorevec....in sedaj avto deluje kot urca....bodite srečni da ste ...prikaži več v mestu dobili podjetje ,ki ve kaj dela in ima ustrezno šolan kadar.....seveda je pa treba servis tudi plačati kot ponavadi se placa vse niso oni krivi će vam prejšna firma ni znala kakovostno ugraditi sistem....in kakovostnega plinskega sistema torej jih kar kontaktirajte in avto vam bo delal l.p.

  • breza1 20:32 18.julij 2016.

    Koliko casa se obstaja podjetje Ra-cen d.o.o. In se ukvarja s plinskimi sistemi?

  • Cliosport109 16:04 19.julij 2016.

    Razumem da je nekomu všeč G1 nekomu pač drugi izvajalci itd. samo zakaj toliko govora o Plineksu? Po komentarjih sledeč so očitno res najmočnejši... sam imam prins sistem ampak slabše verjetno nemore bit, ko kupim drugi avto dam notri PlineksPro ...prikaži več in adijo... Vsi neke subvencije in popuste tralala obljunljajo... na Plineksu pa dobiš razumljivo razlago ugodno ceno in še dolgotrajno delovanje, če ne bi montiral v svoj avto prinsa bi pa res mogoče prišparal kaj na gorivu kot moj tast ki ima PlineksPro sistem, ne pa da vse kar dobim 15.ga dam mehaniku

  • Bojana Rihtar 20:12 18.julij 2016.

    Pozdravljeni! V celotnem članku ne vidim drugega kot samo prelaganje in obtožbe enih in drugih. Nekako mi je jasno da če podjetje prevzame neko drugo podjetje, da ne bodo popravljali in plačevali reklamacij beri napak o sistemih in vgradnjah prejšnih ...prikaži več lastnikov??? Sicer pa kar se tiče predelave na plin ne vem dosti veliko le to da je vsak sistem od vsakega prodajalca drugačen... ok G1 sistem res ni bil učinkovit, kar vem od prijateljice ki je imela Kia Ceed in po popravilu pri nekem servisu v Velenju so ji odsvetovali ta sistem... Opazila pa sem tudi besede o podjetju Plineks, kar se teh tiče mislim da so kar najmočnejši in najboljši v sloveniji saj v našem malem kraju je kar nekaj avtomobilov predelanih na plin pri podjetju Plineks in tudi imajo nalepke na avtu, kar zame pomeni zelo široko podjetje... kar se tiče avtomobila na plin, včasih gledam ljudi ki tankajo avto na plin in razmišljam a je to res toliko ceneje glede na to da je postalo ogromno avtomobilov predelanih na plin???

  • Luka Zadražnik 21:38 18.julij 2016.

    Spet ste vsi pametni s komentarji, vsi obvladate zadeve, vsi ste neki predelovalci, inzenirji pa ne vem kaj...a noben od vas nima pojma. A ma kdo predelanega na plin??? Tole je spet ena sama farsa in lazi tako kot se ...prikaži več za to drzavo spodobi. Sam imam predelanega na plin od podjetja od Plineksa (avto dela kot urica ze 3 leta nobenih problemov), 2 kolega enako obdobje tako da same pohvale tem podjetju, zadevo obvladajo u NULO!!! Se en kolega je hotel predelati na plin avto ki si je privoscil novega, vendar so mu posteno povedali, da ga ne morejo predelati na plin ker nimajo sistema za ta tip motorja se sedaj. Tako da so zelo posteno podjetje in ce vam lahko predelajo glede na tip motorja vam bodo, v nasprotnem pa ne. Vi kle gor k nimate pojma pa pjte predelat na plin k raznim privatnikom in garaznikom ki obvladajo....sam ne pol jokat k vam gre avto po gobe :) zaupam profesionalcem in kar Plineks ZAGOTOVO SO EDINI V SLOVENIJI!!! Lep pozdrav vsem skupaj ....se to: spostujem vse komentarje vas

  • watcher 21:51 18.julij 2016.

    A mi poveš kdo je ta tvoj sosed? Ravno kopujem klimo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.