Svet
214230 ogledov

Šestletne deklice v vrtec ni prišel iskat nihče, sledila je nočna mora ...

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • leonardo 11:16 26.september 2023.

    Nekaj mi pač ne gre v butico. Ljudje hodijo po otroke v Afriko in še kam, a za to deklico pa se ne najde posvojitelja??

    • kapibara 11:31 26.september 2023.

      Bedaki zafustrirani želijo imet od sonca obsijane otroke..

    • bi_ba 12:04 26.september 2023.

      Deklica je avtist. Za take otroke se pa ravno ne tepejo.

    • kapibara 12:11 26.september 2023.

      uupppssss.. to pa drži.

    • 4krogci 13:18 26.september 2023.

      nasplosno se noče posvajat otrok iz EU..zakaj je temu tko nimam pojma! So pa otroci iz afrike zelooo dobrodošli!

    • leonardo 13:55 26.september 2023.

      bi..ba res je avtist, ampak danes že toliko vemo o avtistih ( imajo pač določene težave), da dvomim, da se ne bi našel kdo, ki jo ne bi posvojil. Koliko ljudi zavrača črnčke, pa se posvojitelji tega ne bojijo!

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 19:26 26.september 2023.

      4krogci v EU so postopki posvojitve nerazumni. Poglej koliko sirot je v Ukrajini pa kako veliko zanimanje je bilo za posvojitve, posvojen po moje ni bil noben.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 19:23 26.september 2023.

    Sramota za državo! Kjer je kaj takega mogoče, ali pa če ni ustreznega nadzora kako se dela s starostniki in živalmi, kaže sliko naroda.

  • Kmodri 12:44 26.september 2023.

    Hrčki, pa to!

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 14:31 26.september 2023.

    Ja kdo pa si zeli imeti defektnega otroka? Upam da so vsaj mamo sterilizirali.in ne se zgrazat, tudi v Sloveniji starsi zapustijo motenega otroka v breme druzbe in proracuna. Eden oce je taksno hcerko celo posiljeval.

    • leonardo 16:33 26.september 2023.

      Ajda, glede na tvoj poklic, si me malo razočarala. Z defektnim otrokom, mislim. Kje pa piše, da posvojitelju dojenčka dajo certifikat za normalnost otroka?

    • Maja Topolovec Barle 10:24 27.september 2023.

      Ajda, raje imam defektnega otroka kot nekoga brez možganov. Mislim nate.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.