Slovenija
36 ogledov

Simčič: "Vem, kje sem hodil v šolo"

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • crvit 08:39 02.april 2012.

    Ja Simič če pa ko odpreš usta prileti ven laž zato je bolje da si čisto tiho in oddideš ker ne boš živel na plečih davkoplačevalcev.

  • Fulmmer 09:23 02.april 2012.

    G. Simčič, ne vem zakaj tega ne presekate in zaprete vsem usta. Tako kot če izgubiš vozniško ali osebno, pač zaprosiš za izdajo kopije. Vam to ni nihče povedal da se to da?

  • Alpin 10:06 02.april 2012.

    Davek plačujem, da imajo lažnjivci in goljufi lahko lepo plačo.. kdo je tu večji bedak?

  • crvit 10:14 02.april 2012.

    Hja ampak kako kopijo bo dobil če pa ni obiskoval šole spet ponaredek????

  • crvit 10:16 02.april 2012.

    hm simič lahko to naredi brez diferencialnih ker z ponaredkom se da vse nareditsimič pridi k meni pa boš videl kaj je pristno in pravo spričevalo in če greš ravnatelja vprašat če sem res hodil tam v šolo ti ...prikaži več bo to tudi pozitivno potrdil.Ne pa tako kt pri tebi da te sploh ne poznajo in da prvič slišijo zate

  • munty 11:16 02.april 2012.

    Saj vsi vemo, da je to politično mečkanje. Na vse načine si prizadevajo za odlog odstopa do junija, predsednik vlade pa noče "raskirati" enega poslanca koalicije manj. Erjavec pa naj gre v južno Ameriko, pa ne kot zunanji minister, kot ...prikaži večot izsiljevalec mandatarja si prisluži se sobico na Dobu....

  • dajno 10:54 02.april 2012.

    Ja, brez problema, gre še po en ponaredek, saj ve kam

  • dajno 10:56 02.april 2012.

    Daj naj še kakšno pove o svoji " SREDNJI VOJAŠKI ŠOLI", ki jo reklamira na strani državnega zbora. Končana je bila v času služenja vojaškega roka!

  • Kika 11:52 02.april 2012.

    Če bi imel kanček časti, bi odstopil! Sramota za cel naš narod.

  • mkm 12:25 02.april 2012.

    Saj se pa nihče več ne ukvarja z njim in naroda sploh več ne zanima kaj še bo povedal. Vsi vedo, da je lažniva baraba. Smo kjer smo, ker imamo takšne ljudi v politiki. Sramota pa ni samo za njega, ...prikaži več ampak tudi za stranko, ki je na naslednjih volitvah več ne bo v parlamentu.

  • dd 12:27 02.april 2012.

    Če bi Simčič lepo moralno odstopil takoj drugi dan po odkritju, bi danes hodil normalno okrog. Noben ga ne bi poznal. Sedaj pa bo do smrti zaznamovan kot prevarant in lažnivec. Takšni "postopki" pa kažejo, da je v parlamentu takih ...prikaži več prevarantov še ogromno.

  • juventus1897 15:12 02.april 2012.

    Kaj ima pa JJ s tem?????????????...

  • juventus1897 15:14 02.april 2012.

    Kaj je zdej, LEVAKI? A na Meršola ste pa VSI POZABILI??BANDA KOMUNAJZERSKA!!

  • Lionel 16:06 02.april 2012.

    Bebo. Meršol je delu za svojo državo, Simčič pa sam za svoj žep. Dokler so taki k si ti se nam nič dobrega ne piše u tej naši lepi deželi. A ti veš kaj je Slovenija? Redko kdo je danes ...prikaži več tako ponosen na Slovenijo za razliko od tistih časov ko smo bili vsi ponosni, da smo Jugoslovani in smo v Evropi nekaj veljal. Kaj pa danes? Spet smo hlapci Evrope.

  • brezdom 19:46 02.april 2012.

    pa kaj se ukvarjate z gno.jem,saj ni vreden glede na njegovo izobrazbo,cetudi bi bila kaj trdi.pa erjavec je pravi kljukec stari senilni,je ga povozil cas,ne ve da je zaje.bal upognjence po dolgem in pocez,je pravi burek .ampak mislim da ve ...prikaži več in je njegov cas odstet,kahla pokvarjena logopedisticno debil.na stara .skratka pokvarjan do obisti za svoje cilje....

  • rakun 20:39 02.april 2012.

    Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha !

  • REDSTAR 08:25 03.april 2012.

    juventus!!! V času "komunajzarjev" je imel drž. YU dostojno življenje!! Zdaj pa držsvo vodi samooklicani kriminalec s svojo bando kriminalne preteklosti (opsss, tudi sedanjosti!!!!) Je bila mogoče sedanja vlada izvoljena od LJUDSTVA???

  • 1111 12:12 02.april 2012.

    točno tako!!!! SRAMOTA za stranko in politiko...to je poštenost JJ-a in bande...Simčič, sramota si družini in slovencem...fuuuuuj!!!!

  • Žurnalček 12:25 02.april 2012.

    No ker ti veš , povej potem še nam , da bomo tudi mi videli krivico ki se ti dogaja. Lepo predloži novinarjem potrdilo o 4 letni prijavi naslova v Sarajevu. Ne moreš ? Ni problema ! Predloži potrdilo ...prikaži več o ODJAVI iz SLO registra prebivalcev za 4 leta. Ta arhiv obstaja, če je morda tisti tvoj v Sarajevu uničen. Tudi meni je zgorela srednja šola v Bosni , pa sploh do spričeval ne morem, tko da te popolnoma razumem. In kdaj je gostinska šola pogoj za vpis na Univerzo !

  • se_eden 10:01 02.april 2012.

    treba je ločiti med srednjo šolo V. stopnje in priznano izobrazbo V. stopnje. sam sem hodil eno leto na predavanja in potem opravil izpite, da sem se potem lahko vpisal na višjo šolo. morda se je pri poslancu Simčiču zgodilo ...prikaži več tudi kaj podobnega. vendar pa je res, da zase vem kam in s kom sem takrat hodil na predavanja....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.