Svet
18 ogledov

Slabo vreme jih ne bo ustavilo

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • novispenjac 13:16 21.oktober 2015.

    ZID, ZID in še enkrat ZID! zakaj mi plačujemo, da ti kriminalci uničujejo in požigajo "begunske centre"? vam še ni jasno, da gre za ilegalne migrante - kriminalce, ki znajo edino z nasiljem reševat situacijo.

  • jakec1575 15:40 21.oktober 2015.

    Ko bi tebi nekdo prvič rekel drhal, bi se zjokala in tekla k očiju. če bi bila ti en teden nonstop mokra, prehlajena, neprespana, oropana denarja in dostojanstva, bi tudi psovala vsakega in bila neprijazna tudi do ljudi, ki bi ...prikaži več ti hoteli pomagati. Kako jim vendar lahko zaupas, da te ne bodo nategnili, ce te je pred njimi ze 5 drugih? Vklopi mozgane, preden pises.

  • jakec1575 17:39 21.oktober 2015.

    a še en lokal patriot. zaradi tvojega telefona je v centralni afriski republiki vojna ze 15 let, zardi tvoje cokolade, umirajo mladi decki v gani, ki delajo za svicarsko multinacionalko, zaradi poceni nafte umirajo sirci, zaradi tvojega racunalnika delajo kitajci ...prikaži več po 16ur na dan, zaradi tvoje poceni majice bangladeski otroci delajo v suznjelastnistvu. Katera kura in katero jajce je bilo prej. vsec mi je, da je doletela kriza tudi Slovenijo. Živeli smo v mehurcku. Vse kar globalno kupujes, za to glbalno tudi odgovarjas.

  • Avatar olor
    olor 13:43 21.oktober 2015.

    Nam je jasno, le naši vladi in drugim ni jasno.

  • Avatar olor
    olor 13:44 21.oktober 2015.

    pejt nazaj tja dol od koder so te tastar privlekli

  • Avatar olor
    olor 13:47 21.oktober 2015.

    Še pred nedavnim so nekateri obsojali Madžare, še malo pa bo vsa južna Evropska unija v mreži. Ljudje, a ni jasno da vsa ta množica ki prihaja iz Grčije bo prišla sem gor, pa da Avstrijci zaprejo mejo bodo odtali ...prikaži več pri nas in uničevali še tisto kar imamo, a ni to logično???

  • Avatar olor
    olor 15:46 21.oktober 2015.

    vpraši mamo

  • valerijakregar 14:27 21.oktober 2015.

    pred dnevi sem bila za dva dni blokirana na tem portalu le zato, ker sem na koncu dodala da gre za neobvladljivo drhal !!!!!!!!!!danes je ta beseda v splošni uporabi.tudi v županskih vrstah !

  • erikkk 15:33 21.oktober 2015.

    pr nas se bo začelo vojno stanje si mislu ...

  • h3o 16:25 21.oktober 2015.

    mi jih bomo preko jadrana nazaj poslali

  • h3o 16:25 21.oktober 2015.

    mene so banli za 1 mesec :)

  • mrki 17:27 21.oktober 2015.

    kaj pa hodjo sem , doma naj ostanejo in se borijo za svojo zemljo!!

  • benč 16:40 22.oktober 2015.

    Kaj Jakec priznaj da si musli in spremeni ime (napr. Haso ali Mustafa)

  • dragec 07:16 24.oktober 2015.

    IDI, TI IDIOT

  • nina 14:46 25.oktober 2015.

    Ti si ena mona.

  • principiumnovum 22:47 21.oktober 2015.

    Temu se reče selektivna cenzura. Cenzuriraš vse, kar ni v skaldu v skladu z nazori MSM. Predlagam, da po mili volji pljuvaš po lastni državi, saj te v tem primeru nikdar ne bodo cenzurirali. Če boš pa napisala, da je ...prikaži več Obama navadna polpismena opica, boš pa verjetno cenzurirana. Lahko pljuvaš tudi po Rusih in Kitajcih, ker to je sedaj moderno. Nikar pa ne piši kakšne pripombe čez Rome, ker to ni nikoli moderno... Skratka, jebe lud zbunjenog.

  • micika 20:32 21.oktober 2015.

    komaj čakam da minus 17 da mau pozebejo,te barabe razbijaške,zažigalske

  • principiumnovum 22:43 21.oktober 2015.

    Begunce peljite na ameriško in britansko ambasado, pa naj jih oni preživljajo, saj so tudi krivi, da so Afganistanci, Iračani, Libijci in Sirci postali begunci. Če američani in britanci ne bi bombardirali teh držav ali pa tam finančno in medijsko ...prikaži več podpirali islamskih skrajnežev ter namenoma zasejali kaos in brezvladje, se Evropejci danes ne bi ubadali s temi begunci. Za razmislek: Libija je bila pred NATO-vim bombardiranjem najbogatejša afriška država. Danes pa je navadna kaotična greznica islamistov/teroristov. Preden so amričani in britanci v Siriji zakuhali državljansko vojno so se ženske tam normalno izobraževale, hodile v službe in se svobodno poročale. Poglejte kakšno islamistično brezvladje je v Siriji danes.

  • benč 16:38 22.oktober 2015.

    Dokler bodo pri nas dobivalo vso možno in ne možno pomoč bodo prihajali.Jaz že sam razmišljam, da bi šel za begunca, sigurno mi bo boljše kot zdaj!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.