Slovenija
127 ogledov

Slovenija bo prihodnji mesec sprejela begunce iz premestitvene sheme

Komentarjev 61
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Plavi-mil 14:51 07.marec 2016.

    Ne nam ni treba nobenega sprejeti, dokler jih bogatejše države ne sprejmejo, potuhnjeno so vse tiho in se nam smejijo, če pa že "moramo" po C(m)erarjevo koga sprejeti, potem samo kristjane, te muslimanske neandertalce naj ima Turčija in druge muslimanske države.

  • sprehajalec 16:01 07.marec 2016.

    Pa zakaj vedno tiščijo tista dva prsta v zrak? Kakšna zmaga, pred kom? Verjetno se počutijo, kot da bi laufali maraton, v cilju jih pa čaka navdušena množica. Dva prsta v zrak, če je po njihovo, pa pest ...prikaži več in kamen, če ni po njihovo.

  • dragec 16:47 07.marec 2016.

    No, spet je Žurnal dal ksenofobom iz domobranske gnjile opcije, kost za glodanje

  • Presvetli 17:25 07.marec 2016.

    Spomnite se samo ene stvari!?Kdo od muslimanov je začel prvi migrarat v EU?Seveda ne veste,ker naša trobila niso nič tega omenjala!!Prvi so začeli Albanci in kosovarji emigrirat preko Srbije in Mađarske!!Le kako so spet oni prvi vedeli za to,kar se ...prikaži več bo dogajalo in da bodo prisiljene države v to,da jih spuščajo dalje?Le kdo je tem Albancem to povedal???Američani seveda kdo pa drugi! Kateri so imeli vso logistiko pri teh migrantih???Albanci

  • Plavi-mil 16:01 07.marec 2016.

    Potem pa še enkrat voli NOVE OBRAZE.

  • an.star 13:34 07.marec 2016.

    Nezakonitih migrantov, Slovenija, ne sme sprejeti!Tisti, ki jih je vabil, naj jih pa še vzdržuje!

  • sprehajalec 14:17 07.marec 2016.

    Kaj ko jih bo do naslednjih volitev Slovenija že polna, Cerar bo pa pobasal ngrado, kakšno službico v bruslju za 20k+ na mesec. Pa smejal se nam bo.

  • Avatar olor
    olor 13:53 07.marec 2016.

    Poznam lep primer, ko je iz BIH zaprosil za azil, sedaj ima dovoljenje za stalno prebivanje in ima za povedati čez Slovenijo marsikaj, marš ven iz moje države, be potrebijem jih spolh pa ne na moje stroške. Na naslednjih volitvah ...prikaži več bom volil SDS pa čeprav jih ne maram. Polno p... imam teh gomilc, ki se ne znajo potegniti za svojo domovini.

  • h3o 14:43 07.marec 2016.

    ja, ti in tvoja sestra!

  • c1305166 14:44 07.marec 2016.

    Tudi na prejšnjih volitvah nisi imel druge izbire? :)

  • dimnikar 14:53 07.marec 2016.

    Samo prisežem, da se je tudi meni do kraja zamerila levica, pa sem jim bil vedno blizje oz. z desnico nisem čutil nobenih povezav. Ampak ta mantra "tolerantnosni" za vsako ceno se mi je pa zagnusila, da ne govorim o ...prikaži več PC kulturi, ki je v zadnjih letih zavladala zahodnem svetu.

  • Papaja Popi 14:54 07.marec 2016.

    Žal ti bo Kalimero delal isto, čeprav sedaj govori drugače.

  • sprehajalec 14:54 07.marec 2016.

    Imeli bodo pa podporo verjetno izenačeno in prilagojeno nemškemu standardu, da ne bi uhajali med državami. Slovenec bo pa zopet postal Hlapec na svoji zemlji. Volim samo še tistega, ki bo proti sprejemanju migrantov.

  • Papaja Popi 14:55 07.marec 2016.

    Kaj si mladi Nemci mislijo o emigrantih.

  • Papaja Popi 14:57 07.marec 2016.

    Pri tvojem zadnjem stavku je treba biti previden.Žal ti bo Kalimero delal isto, čeprav sedaj govori drugače

  • kapibara 15:23 07.marec 2016.

    Zakaj pa ŽAL ; kamele tudi ni za k polarnemu medvedu ali obratno..

  • kapibara 15:25 07.marec 2016.

    Od teh prvih 50 si jih 5 vzemi k sebi domov- na svoje stroške in se pojdi, z njimi, multikulti..

  • Papaja Popi 15:46 07.marec 2016.

    Omega_v6 Cerar bo v zgodovino Slovenije vpisan kot izdajalec lastnega naroda!! To Cerar ne more biti, ker je to Kalimero.

  • Papaja Popi 15:51 07.marec 2016.

    sprehajalecPoznam to dilemo. Se popolnoma strinjam.Vsekakor se ne sme voliti Kalimerota.To je isto, kot bi volil Dolfeta.Treba bo pač izvoliti manjše zlo.Katero zlo bo pa najmanjše pa se za sedaj še ne ve.

  • stanekos 14:23 07.marec 2016.

    Tudi jaz poznam en primer, ko sta se zaljubila brat pa sestra in dobila otroka. Vsa vas ve, pa tolerirajo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.