Slovenija
175 ogledov

Slovenija izgubila arbitražo s Hrvaško

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mrki 20:32 18.december 2015.

    Kdaj bodo naši BREZJAJČNIKI tožili HR za 240 miljonov MARK kreditov , ki so jih HR podjetja "POZABILA" vrnit LB ZAGREB !! sam prašam naše super STRUČKOTE?

  • Dolfi 17:54 18.december 2015.

    Naši "kvazi" strokovnjaki so se zopet izkazali!

  • korisnik_17606 15:04 21.december 2015.

    ali je bogovič levičar?????Kretenko vsi so kivi prav vsi ŠALABAJZARJI!!!Fino nas Hrvati prehitevajo na vseh koncih.Skoraj prepričan sem,da bodo dobili tudi 1/2 Piranskega zaliva!?

  • dragec 12:25 18.december 2015.

    TUDI

  • westal 05:41 22.december 2015.

    Tole bi moralo že zastarat.

  • TOLAR 14:52 18.december 2015.

    HRČKI postavte svojo NEK pa vaša proizvodjna električne energije je -800MW dnevno vas morajo ostale države napajat

  • hpet 11:54 18.december 2015.

    Naj takrat odgovorni za to plačajo... če pa ne morejo pa naj zginejo s te države, banda. Ne vem no, meni se sploh ne da več vsega tega spremljat. Se mi zdi da bom počasi usmeril svojo energijo samo še ...prikaži več v to kam od tukaj it. Mi pa tudi nismo vredni da nas pes (vemo kaj), ker ko bi morali skupaj stopit se pa začnemo med seboj prepirat in ideologijo zganjat.

  • Janez_53 13:59 18.december 2015.

    Po moje je to le izgovor. Za službo se je danes treba potruditi!

  • Avatar praufo
    praufo 14:00 18.december 2015.

    Edina škoda za politika je, da mogoče ne bo ponovno izvoljen, pa še to ne drži povsem. Tale Bogovič se je lepo spravil gor v Belgijo, kjer dobiva krasno plačo. Pogodbe je treba pravilno brati, poznati pravni sistem in predvsem ...prikaži več na pogodbi pogledat levo in desno stran podpisov (ali pa zgoraj spodaj). Na vsaki pogodbi sta vedno dva ali več podpisov. Tisti, ki podpišejo, se zavežejo in tudi odgovarjajo zato da strani držijo vsebine (vsaj morali bi). In še enkrat ponavljam, ker politik za nič ne odgovarja, lahko podpiše kadarkoli, karkoli in s komerkoli. ŽIVELE VOLITVE alias BUTALE DOM PRELEPIH DNI ...

  • francelj 15:47 18.december 2015.

    francelj3 • 3 ure nazaj\s\sKadar se boste spraševali, zakaj imamo toliko manjše plače in pokojnine kot v Avstriji, pomislite na tele zadeve: 1. danes 40 milijonov hrvatarjem za elektriko;2. 60 iz NLB ukradenih bančnih milijonov za srbski Agroživ;<br ...prikaži večr />3. toliko in toliko milijard za 16% jugopufov;4. 5 ali koliko milijard za ukraden denar iz bank;5. 30 ali 40 milijard za dolgove, ki so jih komunisti naredili in ukradli od leta 2008 naprej;6. sto in toliko milijonov za izbrisane;7. sto in toliko milijonov za tuje varčevalce ljubljanske banke;8. neznano število ukradenih milijonov/milijard za druge slovenske "naložbe" v ex-jugi (k sreči jim vsaj "nakup" srbskega Telekoma ni uspel, bog ve, koliko bi nas ta koštal);9. redne mesečne pokojnine srbskim okupatorskim oficirjem, ki jih je režim naselil med drugim na najlepše predele Obale, in njihovim družinskim članom;10. redne privilegirane pokojnine rdečim partizanarskim zverem in njihovim

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:58 18.december 2015.

    A niso Hrvati nekaj nespoštoval ko je šlo za odpadke NUK? A to je pa vse vredu in zastonj?

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:58 18.december 2015.

    JEK*

  • iravadi 11:37 18.december 2015.

    Odgovorni ?

  • Avatar čavez
    čavez 11:41 18.december 2015.

    BRAVO Slovenska politična, gospodarska, pravniška, sodna sodrga zna zganjat represijo samo doma na malem človeku, vsepovsod drugje po svetu so pa totalni idioti.

  • maresem2 11:50 18.december 2015.

    Prekleti poslanski in vladni nesposobneži, vključno s slovenskim pravnim sistemom in njegovim nesposobnim kadrom, niste za drugo, kot za pod rušo. Naslednji padec bo padla arbitraža za mejo. Res je, lupiti znate samo slovensko rajo, ki jo imate za podložnike.

  • mb 11:52 18.december 2015.

    KMETAVZI kmetavzarski nesposobniKopača pa bi morali že zdavnaj za jajca obesti, ne pa da še zmeraj vleče državno plačo ( in to ne slabo )

  • mirror 12:23 18.december 2015.

    Ali bosta tudi tu spet kriva SDS in JJ?

  • Plavi-mil 12:31 18.december 2015.

    Spet LDS, DESUS, SD in ZARES, koliko škode so nam že naredili ti levosučni.

  • mokmelk 13:14 18.december 2015.

    Ko sem končal fakulteto, so moji prijatelji začeli dobivati službe, jaz je nisem mogel nikjer. Razlika med nami je bila ta, da so bili oni člani političnih strank, jaz ne, zdaj pa naj vsak zase presodi, koliko je ta podatek ključen.

  • vseimam 13:37 18.december 2015.

    Ali ni zanimivo, da vedno tudi proti Hrvaški izgubimo vse tožbe. Ali je kriva naša nestrokovnost ali pa gre mogoče za namerno izgubo. Ali bi lahko bil vzrok kakšno izsiljevanje zaradi preprodaje orožja.....?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.