Slovenija
732 ogledov

Slovenska vojska močnejša le od albanske

Komentarjev 65
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • principiumnovum 18:36 05.december 2015.

    Aha, si verjetno eden takšnih kmetov, pa si se prepoznal v mojih pisanjih. Jaz sem penzionistka in imam čas viset na internetu, ni mi pa jasno, kako imaš ti kot kmet čas viset na internetu.

  • alibaba 15:41 03.februar 2016.

    Koliko je res vojakov pri nas,ki ne sedijo za mizo in prejemajo visoko plačo?verjetno 2tisoč.Za udeležbo na Kosovu vojaki prejemajo več kot 3000€ mesečno,pa tam ni vojno območje.Tisti,ki bi lahko branili Slovenijo,so jim pa vzeli orožje(TO).Poglejte si kako ...prikaži večo je to urejeno v Švici ,pa na Poljskem.

  • Avatar čavez
    čavez 09:28 06.december 2015.

    Slovenska vojska močnejša le od albanske.V vsem ostalem smo pa pod Albanci.

  • Tupamaros 08:29 05.december 2015.

    Vse sosednje države so članice nata in smo v isti vojaški organizaciji.

  • Francissco 07:35 05.december 2015.

    In v katerem sindikatu so ti štirje vozniki tankov, Janševem ali Cerarjevem, da vem, kdo me bo napadel in ustavil na cesti, če bo vojno stanje?

  • maresem 07:54 05.december 2015.

    Kreten, da ti ni para. Norčuješ se iz lastne vojske... budalo. Verjetno si eden od tistih, ki je sesal pri mamici do 20 leta ali še več.

  • rhombur 09:55 05.december 2015.

    Profesionalna vojska pa ostane kot jedro tega sistema. Če damo to zdaj na referendum, je garantirana zmaga.

  • rhombur 09:58 05.december 2015.

    Avstrija, Finska, Švica, Izrael....

  • Francissco 10:37 05.december 2015.

    A si ti tudi v sindikatu? Jaz sem v sindikatu mama. Kdo je pa tvoja mama?

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 10:46 05.december 2015.

    Ja in? Kaj nam bo vojska če pa nimamo česa ščitit? Najprej državo spedenite da bojo ljudje lahko spodobno živel pa imel spodobne službe z spodobnimi plačami pa z lažjimi prekvalifikacijami in kvalifikacijami ker dons itak noben nima iste službe ...prikaži veče cel lajf, pol se bomo pa naprej lahk pogovarjal. Vojska pride na vrsto šele po tem ko imamo kaj varovat. Do takrat pa vojska koristi sama sebi.

  • Sebastijan Pintarič 10:58 05.december 2015.

    Se podpišem pod tvoje razmišljanje. Vemo zakaj nekatere države vlagajo v vojsko ogromno denarja. Vsaka država naj bi skrbela za vojsko, ki je primerna za potrebe države in predvsem obrambno usmerjena ne agresorsko. Zgodovina pa nobene politične strukture ne izuči, ...prikaži več da se v agresorstvo vojske ne splača vlagat, razen seveda vojni industriji. Še noben agresor ni bil končni zmagovalec in najboljši vojaki in predvsem najbolj vztrajni so navadni ljudje , ki nimajo več kaj izgubit. So pa žrtve večje- žal.

  • d 11:04 05.december 2015.

    te države nebi nikoli branil, ne cutim se sploh pripadnega nicemur v tej drzavi ... takoj k bi bla frka bi spizdu. In to je problem ... ker jih vecina tako cuti, zato tudi tankov ne rabmo, orozja, nicesar ... ...prikaži več ker ne bo nikogar k bi to smetisce od drzave branil

  • Hi5 11:19 05.december 2015.

    Ne vem kaj se kurchite. Dejte sploh pomislit, zaradi česa bi pa sploh kdo napadel Slovenijo? Kaj pa hudiča je takega v tej deželi vredno tega greha? Lepote? Mah, nič posebnega. Denar? Ga ni. Folk? Zajeban do amena. Tudi če ...prikaži več bi plačal nekomu, nas ne bi hotel napast in osvojit. Pa bi bilo morda to na koncu tudi najbolje. Da nas spravi nekdo v red. Ampak ni tega junaka.

  • Avatar roksa
    roksa 11:50 05.december 2015.

    7. mesto Lovska družina New York ;))))))))))))))))

  • Dolfi 18:06 05.december 2015.

    Saj v Butalah ne rabiš več!!!

  • maresem 12:31 05.december 2015.

    Prav si napisal!

  • Acolyte 15:15 05.december 2015.

    Če komu ni všeč življenje v Sloveniji naj ga proba v tujini - lahko tudi v Albaniji, pa naj potem komentira.

  • rhombur 15:29 05.december 2015.

    Oh no. Če te morajo moški iz tvoje družine spraševati, ali se smejo boriti za lasten narod (ne državo), potem jih verjetno niti ne bi rabili.

  • rhombur 15:31 05.december 2015.

    Verjamem, da tako misliš. Vendar moraš tako razmišljanje preseči, ne verjamem pa, da je tako razmišljanje večine - morda - ker niso služili vojaškega roka :)

  • principiumnovum 14:21 05.december 2015.

    Nikoli ne bi dovolila niti enemu moškemu iz moje družine, da bi šel branit to smrdljivo državo. Kar naj no branijo eLDeSarski gospodarski kriminalci in njihovi otroci, saj imajo ravno oni največ za izgubit, ker so s krajo tudi prišli ...prikaži več do največ premoženja. To moderno SMCjevsko suženjstvo ni vredno, da bi ga kdo branil. Bi pa kadarkoli podprla svoje otroke, če bi se odločili upreti tej skorumpirani vladi, pa tudi, če bi to pomenilo, da bi z motikami potolkli to golazen eldeesarsko.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.