Slovenija
103 ogledov

Slovenski pohod na Ceco in Beograd

Komentarjev 51
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 15:28 29.december 2013.

    Kakšne žurke? A da lahko s pištolam streljate, mečete mega petarde , ščijete kjer hočete, kozlate kjer se vam zdi , bab k solate k mislijo , da so vam žepi polni € . Bodimo pošteni , dol gredo samo ...prikaži večo ić-i in tisti , ki jih oni prepričajo, da idu sa njima. Sirotinja sirotinji , dileri pa na splave !

  • Ronald Reagan 16:41 29.december 2013.

    a ti si pa kaj manj tu gor?pa še nekaj...od kar vem za sebe nisem nikoli dobival nobene pomoči. Vedno sem delal ali v gospodarski družbi in hitro potem v lastnem podjetju. Lahko se pohvalim, da zgledno poslujemo tudi ...prikaži več v teh časih in nikoli nisem imel nobenega posla z državnimi firmami.Torej, ne vem če se lahko pohvališ s tem. Po moje si neka zafrustrirana javna uslužbenka ki nikoli ni popila niti deci mrzle vode in večno sesaš koritniški denar.

  • heavyd 13:08 29.december 2013.

    vsakoletni nateg z mega beogradom kot nevem kakšno destinacijo. pa kaj še.

  • zic 13:14 29.december 2013.

    reees, invazija na Beograd. Zjutraj ob 6h polna železniška oz. avtobusna postaja!!! Naj se imajo kul

  • depresija 15:34 29.december 2013.

    Hahaha to si zdej opisu usako kmetavzarsko prireditev z narodnozabavno glasbo v Sloveniji. No, splavov pa res tuki ni..

  • erikkk 12:49 29.december 2013.

    Slovenci pač ne ... absolutno ni res ...slovenski državljani pa že mogoče ...

  • Andrej Kovačič 13:28 29.december 2013.

    še en zaplankani SDS podmladek ki ne razmišlja s svojo ampak tujo plešasto glavo menda

  • Ronald Reagan 13:58 29.december 2013.

    To so tak sami cigani pa srbi ter potomci oficirjev...naj kar ostanejo...nič vračat...nihče ne bo pogrešal

  • Avatar roksa
    roksa 14:04 29.december 2013.

    Še en "ič" se je oglaso.Leti, da neboš zamudo vlaka,balkanboy!!!!!!!!!

  • Koka 14:27 29.december 2013.

    Tipično in ob enem žalostno !!! Namesto, da bi se mladina - študentarija zabavala v Amsterdamu, Parizu, Berlinu ... ne, oni raje kmetavzujejo na ritme Balkana. Podn od podna !

  • vladek 14:50 29.december 2013.

    Kaj rinete v to selendro,saj je bliže Stara Ljubljana,in tukaj ih je polno na čelu s solatarjem

  • vladek 14:52 29.december 2013.

    jaz bi im dal samo enosmerno karto

  • milek 14:59 29.december 2013.

    Ti je Zoki opanke kupo.

  • erikkk 15:09 29.december 2013.

    Absolutno se ne strinjam ... imam zelo velik krog prijateljic in prijateljev pa noben ne mara srbskih veselic ...

  • erikkk 15:11 29.december 2013.

    Dol v srbiji se množi virus ki ga ne pozdravi niti antibiotik ... mal mislite ko grete dol ...

  • filipina2 15:20 29.december 2013.

    e moj ronald reagan,imam občutek da tu gor ni večje budale in čefurja od tebe.

  • Žurnalček 15:22 29.december 2013.

    Kaj ko bi nehal delat reklamo tej plastični kafanski pjevalki , močno povezani z vojnimi zločini v EX YU !

  • filipina2 15:23 29.december 2013.

    ronald,zanima me kdo te bo plačeval,ko bo janezek za rešetkami???a???

  • jakec1575 15:29 29.december 2013.

    Noben virus antibiotik ne more pozdravit. verjetno pa je bil mišljen tale konkurenčni članekhttp://www.24ur.com/srbija-naj-bi-bila-leglo-superbakterije.html

  • zic 13:15 29.december 2013.

    slovenci, slovenci janezi in jožice...zgleda, da ne veš, da je invazija mladih v srbijo...beograd, novi sad, niš ipd....tm so take žurke, k jih ti npr še nisi doživel!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.