Magazin /magazin/vip
1006 ogledov

Smrt Gašperja Tiča: "Mrtvi se ne morejo braniti!"

Komentarjev 63
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 13:19 21.junij 2017.

    "Ona že ve, zakaj naj bi bili slovenski državljani sodeželani?" ... oprosti, da te ne razumem čisto dobro, verjamem pa da so kolegi (bili) ... še vedno pa ne vem za katero tanjo gre, mogoče tisto, k ma čefurja, al se motim

  • Avatar MS
    MS 13:26 21.junij 2017.

    ???

  • Avatar MS
    MS 13:32 21.junij 2017.

    Gašperja ocenjujmo po njegovem velikanskem prispevku slovenski kulturi in ne po njegovi spolni usmerjenosti! Njegov targični konec je žal zbudil tudi nekatere znane mrhovinarje, a s svojim nizkotnim pljuvanjem po tem velikem človeku predvsem kažejo na svojo moralno bedo!<br ...prikaži več />In pred čim in zakaj naj bi se Gašpar branil kot je to zapisano v naslovu tega članka?

  • Avatar praufo
    praufo 13:33 21.junij 2017.

    kapibara /, vse spoštovanje do tebe, komentatorjaprecej sem že napisal in upam da se razumeva, kaj želim izpostavit ... istospolna usmerjenost je anomalija narave, ali pa sprevrženost oz razvrat človeka in kar se tičevseh teh parad je ...prikaži več vprašanje ali se tukaj sprejema anomalijo narave, ali pa se propagira razvrat, v katerem satan ki kraljuje na tem svetu, še kako uživa

  • Avatar praufo
    praufo 13:34 21.junij 2017.

    gašper je žrtev, to je več kot jasno ... kaj več sem že zgoraj napisal

  • TistoPravo 14:11 21.junij 2017.

    Podivjanost slovenskih žensk je razvrat brez para!!

  • bodpametn 14:46 21.junij 2017.

    Ob povampirjenih feministkah vse več moških prakticira zoofilijo in pederisanje.

  • res.no 15:16 21.junij 2017.

    mogoče braniti ni ravno najbolj pravi izraz - žal pa je res, da ne more povedati nazaj svojega tem nizkotnežem, ki takšno tragiko izkoriščajo za svoje pljuvanje po sočloveku na njegov račun.Velja pa zagotovo eno: tako podlo besedičenje nekaterih ...prikaži več po tej tragediji največ pove o teh, ki te nizkotne komentarje in pljuvanja izustijo, niti slučajno njihove besede ne povedo nič o Gašperju.Gašper je bil tragična žrtev, ki se nikoli ne bi smela zgoditi. Nikoli. Grozljivo je to kar se mu je zgodilo.Globoko sožalje vsem svojcem in vsem, ki so ga poznali.

  • Polhar 15:48 21.junij 2017.

    Kdo nam daje pravico, da sodimo pokojnega po nepreverjenih in nedokazanih zgodbah. Ohranjam ga v spominu kot dobrega igralca in režiserja, preiskava pa bo pokazala, kaj se je tam dogajalo. Vsi tisti, ki komentirate kar tako na počez, pomislite tudi ...prikaži več na tiste, katerim je kaj pomenil, najprej pa seveda na njegove otroke. Navsezadnje, za otroke gre, mar ne?!

  • klepetava 15:56 21.junij 2017.

    Nekateri komentatorji so pa verjetno leksikon pogoltnili!!!! Pred svojih pragom imajo vse pospravljeno. Za vse, ki se niste zmožni zadržati negativnih komentarjev pa, preberite si besedilo pesmi Od Ljudi za ljudi, morda vam koristi.

  • krtmen1 16:35 21.junij 2017.

    Za katere otroke gre - misliš za tega 20- letnika s katerim je pil in se drogiral in ga privlekel domov za čez noč? (to so dejstva in nič nedokazanega ni vmes)Za svoje otroke mu pa očitno niti ni ...prikaži več bilo mar, drugače ne bi počel tega, kar je...

  • Polhar 17:04 21.junij 2017.

    Slovenija, moja dežela. Mar tvoja ni?

  • Polhar 18:00 21.junij 2017.

    Tudi jaz sem bil star 20 let, uporabljal pa sem glavo (zgornjo), ko je bilo potrebno izbirati kam, s kom, kdaj.. Dejstvo je samo to, da imamo enega mrtvega (ta se mimogrede ne more izjasniti glede okoliščin kaznivega dejanja), na ...prikaži več drugi strani pa storilca, ki lahko plete svojo zgodbo. Morda ima prav, morda tudi ne. Zato pa imamo kriminaliste, da raziščejo in ugotovijo kaj se je v resnici zgodilo. Mimo grede, dejstva se dokazujejo na sodišču, pa če nam je to prav ali ne. Čeprav bi mnogo krat prav prišla sodna praksa z divjega zahoda.

  • Vesoljec 18:31 21.junij 2017.

    Čustveno vpleteni ljudje, kot je v tem primeru Tanja, bi se morali držati ob strani. Lepo, da ga ohranja(jo) v lepem spominu, a morda o njem ne vedo vsega. Kar se pa kriminalistev tiče, upam, da ne bodo podlegli pritiskom ...prikaži več tistih, ki imajo že pripravljeno svojo verzijo resnice.

  • Vesoljec 18:34 21.junij 2017.

    Žal za mnoge Žurnalove pisce pripomba kar drži. Ogromno slovničnih napak, še več click-bait-ov ter nepreverjetnih objav. Vse za ratinge.

  • Vesoljec 18:34 21.junij 2017.

    *nepreverjenih*

  • Tatjana Ha 19:04 21.junij 2017.

    ?????????????????????????????????????????

  • JT_Thomas 20:18 21.junij 2017.

    Si pogosto hodil ob 4h zjutraj po celonočnem pijančevanju skupaj s 44-letniki v njihovo stanovanje? Samo zanima me, kaj si počel pri 20-tih.

  • Tine123 21:42 21.junij 2017.

    Kjer je dim je tudi ogenj. Dajte predvatjati direktno iz sodne dvorane zadevo pa bo jasno.

  • mijamaja 21:48 21.junij 2017.

    Tudi tebe je "povsod preveč in si že blazno nadležna", kajti tvoji komentarji so napisani samo na podlagi tvoje bujne domišljije, brez vsake osnove in dokazov. Ne piši nekaj, kar temelji samo na domnevah....!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.