Avto
10968 ogledov

So dnevni gostje v Bohinju sploh še zaželeni? Občina odgovarja ...

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar NickMason
    NickMason 08:19 06.februar 2024.

    Moj kraj je dovolj velik in lep ,da mi ni treba nikamor hodit,zlasti na Bohinj ali Bled ne

  • Luksi 07:44 06.februar 2024.

    Čisto precenjeni kraji, neprijazni domačini, ki bi najraje videli, da samo plačaš, nato pa storitve ne koristiš, cene pa zasoljene, kot bi bil cel kraj zgrajen iz zlata. Glede na to, da imamo še veliko lepših krajev me tam ne bodo videli...

  • Pepe007 07:30 06.februar 2024.

    Zoprno. Povsod same omejitve. Priznam pa, da so vasi v Švici, ki nimajo prometa (npr. Sass Fee) zelo lepe. Nikjer avta ob hiši. Vseeno dvomim, da bom kaj zavil v Bohinj. Se da še kam drugam iti. Mogoče celo od ...prikaži več doma peš. Glede psa, kdor ga ima rad, bo rade volje z njim naredil 10 km peš. Pes bo užival.

  • Matjaž Kotnik 08:28 06.februar 2024.

    Bohinjcem in Blejcem prepovedujem vožnjo skozi naše naselje. Bohinj in Bled sta od Slovencev.

    • rd2dmk2 11:15 06.februar 2024.

      no ja matjaž, ko boš naslednjična Bledu, pejd poseverni obvoznici do konca zavij levo na koncu Bleda in prideš na krasno parkirišče. pa še pocen je. zelo pocen. potem se pa sprehodi skozi bled do hotela golf in malo dlje ...prikaži več pa poišči še eno parkirišče. vedno prazno. mal košta. ampak 100m pred tem parkiriščem je pa pot čez travnik in vedno polno zaparkiran. tolk od turistov. domačih in tujih.

  • rd2dmk2 11:17 06.februar 2024.

    no ja tisiti ki mislite da ste doživel vse, pejte v Vintgar sred sezone. vam bo obisk Bohinja balzam za dušo in počitek za živce. sicer pa. ne vem ko grem poleti v izolo ali strunjan je nekako podobno. parkiranje ...prikaži veče drago, na plaži katastrofa, pa da ne omenjam izolske rive in njihovih animatorjev in nabijanja obupne muske.

  • Stampedo 13:17 07.februar 2024.

    Ves problem jep v tem, da so nam preveč povečali število dopustnih dni. Kam pa naj grem, če ne v Bohinj, na Veliko, v Sočo... Preveč na lahko uvažajo tujce, jih izkoriscajoo... in tako kar predobro skrbijo za naše riti ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.