Slovenija
88 ogledov

Sodišče: Odvzem dečkov je bil nezakonit

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 15:23 23.maj 2016.

    Tako kot smo mi laiki trdili to od vsega začetka za razliko od Ministric ein vseh ičk od nje dol ! Še sedaj nočejo priznati ampak s eizgovarjajo na neke inšpekcije in CSD , ki proti besedi sodišča nimajo nobene ...prikaži več veljave ! Vlasta se je pa s tem definitivno zasrala in bi morala takoj odstopiti , brez da čaka polnomočnost sodbe ! Potem pa po vrsti vse ičke od ministrice dol !

  • macola 20:56 23.maj 2016.

    Ja...ko spluvaš pravnike v "pravni" Sloveniji....si pa zbrisan! Komentiral sem neumnost odvetnice z izjavo: "Pravica starih staršev do stikov z vnuki ni samoumevna, tako kot je pravica starša do stikov z otrokom." ....Dejstvo je, da je oče morilec, da je ...prikaži več ubil mater otrokoma in da NIMA nobene pravice! In tu bi morali pravniki gledati na zakone bolj življensko in ne samo po črki zakona! O snovalcih takih neumnih in neživljenskih zakonov, pa ne bom zgubljal besed. Sem bil zdaj dovolj uvideven?

  • dragec 11:58 23.maj 2016.

    In,kaj je odločitev sodišča????????

  • novispenjac 12:39 23.maj 2016.

    točno tako. ugotovili so, da je bila neka črka nekega paragrafa kršena, naredili pa niso ničesar.

  • JT_Thomas 14:45 23.maj 2016.

    Kdaj bodo odstopili: Ana Kopač Mrak, direktorica CSD Velenje in tudi Vlasta Nussdorfer, ki so vsi objektivno odgovorni in izjavljali, da je vse bilo lepo zakonito!????

  • hudini 14:46 23.maj 2016.

    Se ne bo

  • Zmago 15:10 23.maj 2016.

    Kidnappers & Co. ;-\

  • valerijakregar 15:17 23.maj 2016.

    sodišče je ugotovilo, da sem ti protizakonito ukradla denar.če ga hočeš še kdaj videti, me toži.ONLY IN BUTALISTANPRESS

  • Avatar Leon
    Leon 15:24 23.maj 2016.

    Slovence ubija državna birokracija z vsemi vejami oblasti !

  • valerijakregar 15:30 23.maj 2016.

    res je, samo ta zalega je največja volilna baza ¨!

  • CAT 15:32 23.maj 2016.

    TOČNO TAKO!!!

  • nostradamus 18:09 23.maj 2016.

    bodo odgovorne osebe za to kaznovane ali pa v bananistanu lahko doloceni pocno kar se jim zdi prav?

  • nostradamus 18:27 23.maj 2016.

    ++++++

  • Boris Odreitz 20:02 23.maj 2016.

    To Posava XY črni nacist fašist JAnšev SS ovec !Pokaži se z imenom in priimkom pa potem komenturaj !Ko so bili rdeči Komunisti na oblasti, se kaj takega niti v sanjah ni zgodilo. To ste vi Janševci ...prikaži večci in vaš Furer Janša avtorji takega sistema. Če bi se v tistih časih kaj takega zgodilo je bilo pravno sredstvo, pritožba na TIA in ko si se tja pritožil, so pa človekove pravice nekaj veljale . Le te pa je Desnica ćrna, naciistična Fašistična oklestila ustvarila tajkune, Kar se zatopi v Uradne liste pred 25 leti in poglej kdo je pod to zakonodajo o Lastninjenu podpisan kot avtror in kot ta ki je to tudio verificiral. Zato ne serji po rdečih komunistih. Ja tudi vaš Janša je bil med rdečimi, ampak on ni bil pravi rdeči pač pa Kameleon kateri je in še menjava barve po potrebi!

  • korisnik_362 08:50 24.maj 2016.

    Razumem vašo poanto, a pravno gledano je oče oče, čeprav je ubil mamo, vse dokler mu sodišče ne odvzame roditeljske pravice.

  • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 20:15 23.maj 2016.

    Samo to, odvetnica pravi da so se odvzeli očetu. Sprašujem se ali ni to mar prepozno, ker je oče že kar precej časa zaprt. Zakaj se odvzemajo očetu, ko pa se je oče z umorom njihove mame, otrokom odpovedal. Izdal ...prikaži več je njihovo otroštvo, uničil in zaznamoval njihova življenja, csd bi ga pa še nagradil s tem, da bi mu pustil prati možgane in pozor.. z obiski zdraviti predvsem SVOJ čustveni EGO. Kaj so sodelavci v csd kadili med študijem mi ni znano, verjetno pa da je resno poškodovalo njihove centre za logično človeško razmišljanje.

  • Izudin 06:35 24.maj 2016.

    Zelo rad sem včasih obiskoval ta portal, zdaj je pa takšna groza z reklamami in ozadjem, da te mine. V razmislek uredništvu. Sicer pa, vsi ki so zavozili ta primer, se sklicujejo, da je zdaj fantkoma bolje. Vse je do ...prikaži več neke relativno, najbolje je tam, kjer je srce in očitno je, da sta dedek in babica srčna človeka. Po takšnih kriterijih bi potem morali odvzeti otroke vsem, ki nimajo za dostojno življenje in teh je vedno več.

  • macola 09:30 24.maj 2016.

    Ja, se strinjam, če se dela vse po črki zakona....ampak....In tu se poraja vprašanje zakaj mu sodišče ne odvzame roditeljske pravice....mar ni to dobro za otroke?

  • erikkk 14:06 23.maj 2016.

    Zadaj me pa zanima kako se bo, če se sploh bo ukrepalo zoper odgovornih ..,.

  • izRODEk 12:40 23.maj 2016.

    Še to:V naslednjih dneh se v zvezi z odločitvijo Ministrstva za delo (MDDSZ) obeta še en, novi škandal in sicer v zvezi s povišanjem Denarnih socialnih pomoči (DSP) v začetku letošnjega leta.Kot vse kaže, je ministrstvo tudi ...prikaži več tukaj kršilo zakon in zavedajoče se ogoljufalo prosilce denarne pomoči.Ljudje, do kdaj še? Do kdaj se boste še pustili vleči za nos? Do kdaj vam bodo še vladali na podlagi delitev na leve in desne?Kdaj vam bo jasno, da gre le za "pokrivanje" ministrstev in razporejanje denarja izbranim?V tej godlji smo vsi. Levi in desni. Zaradi levih in desnih.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.