Slovenija
31 ogledov

Sovražni grafit na Zaloški

Komentarjev 47
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mirko 16:08 01.februar 2013.

    No sedaj pa tisti, ki ne verjamete, da ima slovenski narod svojega sovražnika v lastni državi, kj boste rakli na to ?!Gospodje bivši fukcionarji v prejšnem sistemu in njihovi potomci-vodje ljudskih gibanj, kaj se zavedate kaj ste zanetili z ...prikaži več svojim podpihovanjem, zato ker hočete na vsak način obdržat svoje privilegije. Pri tem ste se poslužili z manipulacijo državljanov, ki so južnega porekla. Sedaj ste zadevo pripeljali tako daleč, da vam je ušla iz rok, sedaj se boste pa lepo potuhnili. Ampak tudi vi ste lahko žrtve teh, ki ste jih hujskali.

  • krtina 17:36 01.februar 2013.

    KLIC ZDRAVEGA RAZUMA (citat iz slovenskih novic)....Anonimen uporabnik01. februar 2013 ob 17:08.ssNajprej. Vsebina napisa je obsojanja vredna. Pika - tu ni razprave. Varianta: - Napis je delo fanatika z leve ...prikaži več opcije. Možno, verjetno, a ne nujno. - Napis je delo fanatika z desne opcije. Možno, verjetno, a ne nujno. Skupno obema možnostima je: FANATIK. Pred časom sem omenil, da manjka t.i. "Kristalna noč!". Sam verjamem (lahko se sicer motim), da je bolj verjetno, da je napis delo Janševega jurišnika, ki je točno vedel kaj počne. Tak napis bi v vsakem dobromislečem človeku zbudil zgražanje in jezo. In to drugo, potrebujejo Janša in njegovi. Jezo, status žrtve. Hitler je podtaknil požig in obdolžil žide. Ali vidim samo jaz vporednico?? Lahko se motim in je pač ta napis zgolj delo nekega bumbarja ali kot sem že prej rekel fanatika. Korist pa imajo zgolj Janšisti. Bojim se, da se norci za ob

  • KOJAK 20:50 01.februar 2013.

    Najbolj neumni pa so novinarji, ki o tem sploh pišejo. Če bi grafit hitro pobarvali, novinarji pa ne bi dvigovali prahu bi bil lepo mir. Pa tudi bebo, ki je naredil parolo bi izgubil svoje veselje.

  • Darko 22:26 01.februar 2013.

    Kar je preveč je preveč in tvoje pisanje ne pomaga prav nič. zapisal si ravno to kar tudi razpihuje nestrpnost.

  • mph 23:35 01.februar 2013.

    Dej, ti pove kaj beseda Reichstag? Verjetno zveni znano. Pa en malar ti je verjetno znan. No, seštej 1 + 1 in boš dobil 2. Nobenega dvoma ni, kdo stoji za temi grafiti. Ve se, kdo je požgal Reichstag. Ve ...prikaži več se, kaj je uspel narediti malar s slepo verujočo hordo.Pa še to, za tvojo informacijo, komunistov že dolgo ni. Ampak belčki pa so, klerikalci so, ... to je pač realnost. Bi pa bili lahko zelo srečni, če bi obstajali pravi komunisti.In prava sreča, da je nacizem izgubil, sicer danes ne bi bilo ne mene ne tebe, razen, če misliš, da bi vas pustili živeti, ko vas ne bi več potrebovali. Ajme.

  • Aspetiamo 11:51 02.februar 2013.

    Take stvari so nedopustne (pa naj gre za ene ali druge ali tretje) in komentarji nekaterih tu spodaj so v stilu, da so se med fašizmom židje sami pobijali. Nekateri zapisi tu spodaj so zelo podobni tistim, ki jih vidiš ...prikaži več npr. na razstavi v Dachauu, le da so tukaj izdelek anonimnih forumašev, tam pa uradne politike. A vseeno kaže na neko bolno ozračje.In pri tem - še enkrat - ni pomembno ali gre za muslimane, kristjane, komuniste, črne, bele. Kdor ima proti katerikoli skupini toliko gneva v sebi, nima jasnega pogleda, temveč versko/politično/ideološko/... zaslepljenega.

  • mph 16:04 02.februar 2013.

    Kar sem spremljal od takrat je imel lovsko puško z daljnogledom, iz take razdalje nobenega problema niti za kronika, ki pa ima vseeno natrenirano roko in oko za klanje. Teorija zarote .. sic.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.