Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
48090 ogledov

Sramotna in podcenjujoča izjava šefa, ki ne bere

Komentarjev 54
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 17:06 01.junij 2020.

    Bravo, gospod Zalaznik! Vedno znova me takšne situacije spomnijo na izjavo pokojnega Ivana Omana: "Saj ni pomembno, če kaj zna, važno je, da je naš!" In ni hujšega, ko ljudje na pomembnih položajih poskušajo svojo nesposobnost in neznanje nadomestiti z ...prikaži več aroganco in občutkom večvrednosti!

    • Žurnalček 12:06 02.junij 2020.

      Janez , tko k si ti kiksnil komentar , tko ga je tudi Zalaznik ! Dva maloumna , ki ne vesta kaj kdo dela v tej državi , za kaj je zadolžen in v čem odloča ! Za vse je ...prikaži več zadolžena Vlada , Krek samo za strokovno mnenje Vladi , Vlada pa kakor veter piha odnosno € vrčki !

  • Pikolo 17:24 01.junij 2020.

    Krek, zdaj me pa res že malo skrbi za tvoje zdravje, predvsem umsko.

    • oneh 17:41 01.junij 2020.

      Le kako malo potrebujejo levaki, da doživijo ejekuacijo. Ko to vidiš razumeš, zakaj njihove babnice zgledajo kot zgledajo. Samo skrupocalo od članka pa nič ne poveve, kako se morajo obnašati tisti, kateri ne gledajo Kreka po TV ali ne berejo ...prikaži več uradnih listov ali skrupucal od člankov. Le kako moja 90+ letna babica ve, kdaj kje in kako si namestiti masko, mlad levak pa ne? Pa kako vemo kako se obnašati glede na 20.000+ zakonov, predpisov in uredb, katere nam ne predstavljajo vsak dan na tiskovkah?

    • marsal22 17:46 01.junij 2020.

      nibil le levak, ampak po vrh še hašošar !

    • marsal22 17:47 01.junij 2020.

      popravek : hašišar !

    • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 20:58 01.junij 2020.

      one@spet si potrdil pravilo,da so ljubitelji tovariša Twita polpismeni osebki,ki razen žaljenja in uporabe njim neznanih besed,katere uporablja veliki Twito niste sposobni zapisat en stavek brez pomoči c/p sistema!

    • Ejsi_Disi 07:20 02.junij 2020.

      @oneh ČE pustim ob strani, da si barvno zaslepljen, torej da ločiš samo med belo in rdečo, si tudi polpismen. Ti ločiš med člankom in kolumno?!?!

    • timja 09:35 02.junij 2020.

      oneh je itak eno grande budalo

  • vzev 17:45 01.junij 2020.

    Odličen članek. Celotna vlada in vsi njeni nastavljenci so katastrofa. Kaj je g. Krek sploh prišel na konferenco? Oni bi nam morali razložiti kaj moramo upoštevati, ne pa da navadni državljani iščejo zakone in pravila kako se obnašati. In oni ...prikaži več mislijo zagnati turizem. Kdo si bo pa želel priti v Slovenijo če se pravila spreminjajo iz ure v uro? Zjutraj odpotuješ na dopust, pa se lahko zvečer že vrneš nazaj, ker si naša vlada izmišljuje neumne zakone. V glavne sramota, da večje ne more biti.

  • db08d766e1b32fb730acfd95068d4776f2ee2b27 19:07 01.junij 2020.

    že dolgo nisem videl tako arogantnega in neumnega človeka na TV........no izvzeti so vsi SDS politiki, ki so vsi taki arogantni in bebasti......

  • jjjaaannneeezzz 17:28 01.junij 2020.

    Bravo, super članek. Pa kaj je sedaj to, a je Žurnal postal berljiv časopis ali kaj?

  • Simone_Beauvoir7 18:35 01.junij 2020.

    Super članek. Ali ga lahko, prosim, pomolite vladi pod nos tako, da ga bodo res PREBRALI:)

    • Avatar ovca
      ovca 08:45 02.junij 2020.

      Prebrali so verjetno ga, niso pa ga razumeli :)

  • sam50 19:19 01.junij 2020.

    On si redno prebere le navodila ,ki mu jih napiše desnica,tam pa ni nič v zvezi s strokovnostjo in zato mu ni zameriti......

    • Avatar ovca
      ovca 01:01 02.junij 2020.

      Sam,mu je za zamerit. Zavaja drzavljane. To pomeni,da ni en sef 5 ljudi,ki bi jih imel pod sabo. Tako s*ranje,kot ga dela ta vlada,bi clovek rekel,da je komedija-ce bi gledal od zunaj. Glede na dolgorocno z*jebanost cele drzave v bliznji ...prikaži več prihodnosti pa pomeni,da je tragedija za naslednjih 5-10 let za drzavljane.

    • Žurnalček 09:30 03.junij 2020.

      Ravno obratno , ne želi se mešati v politične odločitve , ker je on strokovni organ ! Jasno je povedal , že prej , če nisi seznanjen , kdo ti je kriv vključno z Zalaznikom , da NIJZ pove svoje ...prikaži več strokovno mnenje , politika pa odloča kaj in kako . V tem slučaju , ni žežel imeti s politiko nič , zato je rekel berite UL . On je svoje že povedal ! MASKE, 2 METRA, ne hodite v gnečo in ne družite se s tujci . Če to komu ni jasno in mu JJ pove drugače , koga boste poslušali ?

    • Avatar ovca
      ovca 10:56 03.junij 2020.

      žurnalček, jaz poslušam sebe. Znam brat, imam možgane, ki jih znam uporabljat, nisem panične sorte, itd :) Tebe bom pa vprašala: stroka (ne naša) - maske ali pa 1,5 - 2 m razdalje. Naši telebani-oboje. Logika? Je ni. Stroka pri ...prikaži več tem - če je za oboje-je nestrokovna, ali pa ni mnenje stroke. Kaj ti ni jasno????

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 21:26 01.junij 2020.

    Krek na žalost deluje kot nekdo, ki je konzumiral več od njegovih varovancev...nima pojma kaj se dogaja, niti ne ve kakšni so ukrepi...Je le ubogi revež, ki po mojem ni slabega srca, ampak nikakor ni "stroka"...Katastrofa kaj se dogaja...boste zamenjali ...prikaži več ljudstvo ali kaj ..banda vladna..

  • joža 19:34 01.junij 2020.

    Dragi moji! Kaj pa ne berete orban 24. Tam točno piše kdaj je Šarec prdnil in kdaj je Milan Štefki rožco prinesel. Verjetno piše tudi navdilo o nošenju mask. Razprite obzorja!!!

  • Avatar lolekbolek
    lolekbolek 22:07 01.junij 2020.

    @Jože3: Kmečka pamet je relativna stvar, ker če bo do mene prišel policaj in mi prisolil kazen, ker po moji kmečki pameti nisem rabil nositi maske, po kmečki pameti policaja pa bi bo rabil, kdo je tukaj nor? Naj povejo ...prikaži več kje je treba nosit in kje ne, da pa da folk ugiba po lastni presoji.

    • Žurnalček 12:03 02.junij 2020.

      Nor si ti , ker verjameš Zalazniku ! Jaz verjamem samo samemu sebi in zdravi kmečki pameti !

    • Avatar lolekbolek
      lolekbolek 12:33 02.junij 2020.

      Ne verjamem nobenmu, ker itak ne vejo kaj počnejo, zjutraj brez maske, popoldne mora biti maske, zvečer maska ni nujna oz. je če je manj kot meter pa pol, oz ni če ni guzva, ampak vseeno je, ampak načeloma je, ...prikaži več amak mogoče je ker je Janez prdnil, oz ni, ker naš drek smrdi,..Kar nekaj, je ali ni, ne neki po "zdravi kemčki pameti", če je to pogoj, potem ni kazni za to to in pika, pa zaradi mene dej skafander na glavo.

  • jakec42 07:15 02.junij 2020.

    Ja naročite se na uradne liste,ker gospodu se ne ljubi razlagat,ali pa ne ve točno kaj je obvezno in kaj ni strokovnjak da mu škodi.

    • Avatar ovca
      ovca 08:46 02.junij 2020.

      Ne razume napisanega :) V tem je problem.

  • sandi76 09:43 02.junij 2020.

    Po moje mu sploh niso razložili, kaj počne kot šef NIJZ , je pa pravi za to vlado, ker je aroganten, agresiven in zna ljudem razložiti, da če ne berejo vsega shita, ki ga vlada sproducira, so sami krivi in butlji.

  • Avatar Leon
    Leon 14:49 02.junij 2020.

    Dolgoletna zloraba metadona je pustila posledice na pacientu ! Berite bratje !

  • Avatar cannaboom
    cannaboom 12:15 02.junij 2020.

    Ta đanki je 24ur na metadonu!!!

  • Ender3 12:26 02.junij 2020.

    Palček Krek se je malo uredil sedaj, ko so odprli frizerske salone, ostaja pa pravljičar za zgodbe iz Noriškega kraljestva. Propaganda mora biti, četudi je slaba .

  • nevenka2 02:57 03.junij 2020.

    G. Krek, končajte nategovat ljudi, folk vam in komplet vladi več ne verjame NIČ, virusa nikol ni blo, imam kratko vprašanje za VAS osebno: kje ste bili leta 2019 ko je v Sloveniji umrlo samo zardi virusne gripe 160 ljudi.....fujjjj in fejjjj

  • kr_en0 17:50 02.september 2020.

    Človek ki ne pozna lastnih priporočil sevedno mislijo jemati sredstva iz euja in si polniti zepe na račun koronice xD vsaki dan nekdo gre zaradi te smrtonosne gripe ki jih poznam kot v vuhanu bolnice so kr nabasane z ljudmi... ...prikaži več. Zato pa so si si izbrali kitajsko ker je daleč od oči naših ljudi in na tak račun nam lahko potem pošiljajo ilegalce in celo brez mask samo da nas za motijo in zavrtijo od realnega problema kaj vam ni logično in jasno ljudem ponujajo denar za korono in delajo diktaturo

  • Žurnalček 11:59 02.junij 2020.

    Če vas novinar zavede s člankom , je kriva vaša pamet in vi , ker vse verjamete ! Gospod Krek je jasno in glasno povedal že prej , da so odločitve politike , med denarjem in zdravjem , on pa ...prikaži več ne more v svoje strokovno mnenje in odloćitvah mešati politiko . Jasno in glasno je dejal , maske gor , razmak 2m , umivajte roke , starejši ne hodite v gnečo ! To je vse kar lahko on iz svojega področja reče ! In sedaj ga eden bebec od novinarja sprašuje , da komentira politiko !!! Ma Zalaznik odjebi

  • joze3 21:21 01.junij 2020.

    Krek je hotel povedat samo to, da naj ljudje pri odločitvi kje nosit maske in kje ne, uporabijo zdravo kmečko pamet. Očitno pa te zdrave kmečke pameti ne premorejo levakarski novinarji, ki taka butasta vprašanja sploh postavljajo, zato ker iščejo ...prikaži več povsod dlake v jajcu, povsod tam, kjer je povezano z trenutno vlado.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 21:31 01.junij 2020.

      V bistvu po odpravi epidemije ostajajo vsi ukrepi, ki so le priporočila..ampak, če priporočil ne izpolnjuješ pa plačaš do par tisoč evrov. ?!...Kaj naj rečemo...v mutni vodi je najlažje ribarit..

    • Avatar ovca
      ovca 01:08 02.junij 2020.

      Ne joze,Krek je rekel,da je priporoceno nosit maske,kar pomeni,da so obvezne. Zal tip ne loci,kaj pomeni beseda PRIPOROCILO in kaj pomeni beseda OBVEZNO. Ce odstejemo sole,si upam trditi,da to spada pod splosno izobrazenost cloveka na precej nizjem delovnem mestu.

    • Ejsi_Disi 07:25 02.junij 2020.

      Kar se razumevanja besed tiče, ti dam prav. Po drugi strani pa, če z Odlokom odločijo, da so priporočila obvezna, potem postanejo obvezna. Podobno zadevo so pred leti spremenili v Gradbenem zakonu, ko so besedo soglasje/soglasodajalec spremenili v mnenje/mnenjedajalec. S ...prikaži več tem, da je mnenja treba obvezno upoštevat.

    • Avatar ovca
      ovca 08:36 02.junij 2020.

      Ejsi pomen besede PRIPOROČILO je točno to, samo PRIPOROČILO. Vem, ker delam s tem, kaj je zakonsko določeno in kaj so priporočila. Kar se tiče mnenj, je pa takole. Moje mnenje je drugačno, recimo kot tvoje. Kar pomeni, mnenje je ...prikaži več samo mnenje. Odločajo argumenti. Tudi s tem delam, zato vem zelo dobro, kaj pomeni mnenje.

    • Ejsi_Disi 09:17 02.junij 2020.

      Štekam. Tudi moje mnenje je lahko drugačno, ampak zakaj so leta 2018 morali spremeniti termin soglasje v mnenje? In pa kot sem ti rekel, gradbeno dovoljenje dobiš na podlagi mnenj mnenjedajalcev. Mnenja je potrebno obvezno upoštevati.

    • Janez_53 10:05 02.junij 2020.

      Ejsi_Disi, a se ti ne zdi, da z "odlokom, da so priporočila obvezna", nekaj ni v redu? Osnovnošolec v petem razredu bi ti razložil, da takšno skrpucalo ne more biti vladni dokument! In mešaš hruške in jabolka. Še vedno so ...prikaži več zavezujoči dokumenti sklepi ali odločbe, ki jih izda neki državni organ, in morajo vsebovati tudi pouk o pravnem sredstvu.

    • Ejsi_Disi 11:00 02.junij 2020.

      Vsakič, ko se oglasiš obrneš moje besede. Ne vtikaj se.

    • Avatar ovca
      ovca 20:32 02.junij 2020.

      Ejsi,soglasje in mnenje ni enaka zadeva...

    • Ejsi_Disi 07:25 03.junij 2020.

      Terminološko ni, kaj so pa snovalci Gradbenega zakona mislili, ki to dvoje enačijo. Če ne verjameš, preveri.

    • Avatar ovca
      ovca 08:19 03.junij 2020.

      Ejsi vem, da obstajajo. Čemu so pa namen, mi pa ni jasno. Pač spet nek dodatek mešanja megle :(. Kaj so pa mislili snovalci gradbenega zakona pa po vsej verjetnosti niti sami ne vedo. Strokovnjaki (pa ne mislim samooklicanih strokovnjakov) ...prikaži več npr. gradbene stroke,verjemi, so bili preglasovani ali pa neupoštevani. Stroka že desetletja izgublja na veljavi na vseh področjih. Žal.

  • Jambor 18:02 01.junij 2020.

    Nekje je bilo zapisano, da bo politika sprejela odločitev, kdaj se bodo odprle šole, vrtci,... Ne bom zagovarjal Kreka, ampak mislim, da so na NIJZ dali ene smernice, politika pa je potrdila in sprejela druge. Kakorkoli bi Krek razlagal, bi ...prikaži več razlagal "po svoje" in "na pamet". Zato je zelo verjetno podal takšen "nevtralen" odgovor, da se je izognil izjavi, ki bi vnašala nesporazume, dvoumje,... Zato mogoče ne bi škodilo, da si novinarji preberete ukrepe in jih tolmačite tako, da bo prav.

    • Jambor 18:11 01.junij 2020.

      Da bo prav za vse.Ampak glede na to,kakšne neumnosti se včasih pojavijo na portalih s strani kvazi novinarjev, izgleda to kot,da ti novinarji nimajo odgovornih urednikov,torej nimajo nekega vodstva, so prepuščeni sami sebi in potem pod vplivom "medijske svobode" klobasajo ...prikaži več razne neumnosti in nesmisle. Samo, da se klika.Krek je tako po mojem tisti,ki ima nad sabo "odgovornega urednika", in se temu primerno tudi obnaša.Tak da novinarji,preberite si, kaj piše v ukrepih in nas pravilno podučite.

    • Avatar ovca
      ovca 01:09 02.junij 2020.

      Jambor,se nisi dojel,da je Krek jajckovo trobilo?

    • timja 09:39 02.junij 2020.

      jambor pa ti ki si tak pameten meni razloži ali danes lahko grem v trgovino in na pošto brez maske?

    • timja 09:40 02.junij 2020.

      in kje si lahko preberem aktualno stanje nošenja mask in pravil...brezplačno!!!

    • Žurnalček 12:01 02.junij 2020.

      Krek ne more iti ćez politične odločitve , vam to ni jasno al ste tle gor vsi fuknjeni vključno z Zalaznikom !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.