Slovenija
6528 ogledov

Stavka na upravnih enotah: "Tukaj bodo zadali največji udarec"

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 15:39 26.januar 2024.

    Bravo vlada, ne popuščat izsiljevalcem...

  • Ender3 15:00 26.januar 2024.

    Ja sedaj bodo vsi stavkali še posebno, če belim ovratnikom karkoli uspe...Verižna reakcija, nagonsko in nepremišljeno..

  • jakec1575 15:20 26.januar 2024.

    Cakam jih ze 20 dni da mi izdajo nekaj. Bi moral it na okence. Bi ze mel. Zdej bom ocitno cakal se en teden.

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 19:52 26.januar 2024.

    A čez kakšen mesec so že učitelji na vrsti,sam uprašam za prjatla?!!!

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 00:49 27.januar 2024.

    Seveda, vsi mi bi višje plače, samo eni nimamo za sabo močnih sindikatov. Na bruhanje mi gre, ko začne JU groziti in izsiljevati. Prodajalci, čistilke, smetarji, komunalci,...., predlagam, da greste tudi v na cesto, pa da se vidi kako zelo ...prikaži več rabimo najbolj podplačan kader v državi. To sa zame edini, ki si zaslužijo povišice, vsi ostali pač ne.

    • Avatar Leon
      Leon 07:12 27.januar 2024.

      To je vprašanje za sindikalne zaupnike .

  • rd2dmk2 20:07 26.januar 2024.

    noja, eden ( ma ne vem če je eden, nicka sta bila dva zelo podobna ) lepo priznal da iz javnega sektorja ne gre, ker mu ni treba delat. se pa pritožuje, ker ima doplačilo do minimalca. pa še tole ...prikaži več je napisal da gre letos pri 32 letih delovne dobe v penzijo. a bo zdej še štrajkal da mu prej pride penzija. no upam , resnično upam, da ko bo dobu odločbo za odhod v penzijo, da bodo štrajkal uradniki na SPIZ-u pa nema nič od penzije. res upam. no vsaj za njega nej štrajkajo.

  • Avatar Leon
    Leon 07:10 27.januar 2024.

    Ali bodo v času štrajka izdajali orožne liste ? Sam vprašam za Janeza .

  • lojs 16:34 26.januar 2024.

    za 900€ neto je človek požrešen? ... ja komaj čak mamšno sramotilnico, pa sej je itak folka preveč ... odvsino koga, ne vem, je bite se

    • munja 17:43 26.januar 2024.

      lojs, tvoj komentar pa ni ravno razumljiv, kaj si hotel povedat?

    • lojs 18:23 26.januar 2024.

      ja, dons sem malo ... gledam, kaj sem napitkal ... jebi ga, u glavnem sirote smo in čakamo na sramotilnico, evo ... hvala za podporo take rabimo, zdej je boljše, dobrodošel

    • Avatar Leon
      Leon 07:08 27.januar 2024.

      lojs. ...je bilo kaj alkohola ?

    • Avatar jate
      jate 07:37 27.januar 2024.

      haha, "luda kuča"

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.