Magazin
409 ogledov

Svet se sprašuje, kaj je rekel Melaniji

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • smejka 18:40 24.januar 2017.

    Pa kaj neki je bilo....Trampu je ušel 'duhec'.Ga je pač malo napenjalo v teh stresnih dneh.

  • polkainmajolka 19:07 24.januar 2017.

    To pa so mediji, ki iščejo pri vseh in pri vsakomur samo nekaj slabega. Tak medij je na žalost tudi Žurnal, ki še vedno ni prenesel, da je Trump predsednik ZDA!Levičarko sranje, kot je Žurnal, zaradi mene lahko tudi ...prikaži več ukinejo. Nihče vas ne bo pogrešal!

  • Zmago 12:55 25.januar 2017.

    To si pa dobro napisal ! Večini nam dol visi za Trumpa, ........... razen kakšnemu iz LGBT ;-))))

  • popokatopetl 12:47 24.januar 2017.

    "Zelo dobrosrčna in topla oseba"??? Po mojih licemerskih sposobnostih bi ji težko pripisal tak karakter. Se pa gotovo mora zelo dobro znajt v določenih družbah.

  • mirror 13:49 24.januar 2017.

    V zakonu žena in mož vedno sklepata kompromise. Prepir je sol zakona. Nikogar ni treba skrbeti zanjo. Se je že in se bo še znašla.

  • LukaMB 15:04 24.januar 2017.

    No mentalno bolani, spomnite se še kaj, da bi ga napadli, medtem ko on že uvaja spremembe na bolje (18 sprememb, ki so zelo lepe in v korist normalnih ljudi in ne v korist mentalno bolanih). Gremo dalje. MOVE ON. GO TRUMP!

  • Zmago 11:49 25.januar 2017.

    Le kaj bi ji naj rekel ?? Kot priznani strokovnjak za telesno govorico in sviranje k'cu vam zaupam strogo varovano skrivnost, ki so mi jo potrdili tudi na Wikileaksu, da mu je ona prej potarnala, da jo strašno lulat !!<br ...prikaži več />On pa ji je rekel naj še vsaj pol ure potrpi, da ga do konca ugurajo ;-)))https://www.youtube.com/watch?v=tNNSYJrHOPM

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.