Slovenija
4208 ogledov

Tako vas "lupi" Pošta Slovenije

Komentarjev 77
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • asmas 13:49 22.december 2015.

    glede postopokov "naše" pošte in carine.(odprli so peket in vsebino poškodovali.NE ENKRAT ) sem bil že večkrat razočaran.Nekega dne se mi je posvetilo,da je bolje da neki predmet iz tujine naročim na kolega iz hrvaške ter se zapeljem k njemu ...prikaži več in stvar prevzamem BREZHIBNO ZAPAKIRANO.hvala naši carni in pošti.na e-beju so me opozorili,da naši cariniki na pošti kradejo in da naj si najdem alternativo-in sem jo

  • Nesrečni 08:17 22.december 2015.

    Ne samo to, kradejo tudi pakete, vpogled v sledenje pošiljke iz določene države pokaže, da je pošiljka prispela v Slovenijo, nato se pa izgubi vsaka sled, ko pokličeš na carinsko pošto pa ti samo rečejo obvestite prodajalca boste dobili denar ...prikaži več nazaj, kot, da jaz za njih naročam!

  • AnzeSmolej 06:57 26.december 2015.

    Ravno prejel pošto iz LJ v 60km odaljen kraj, kjer sem plačal za paket z odkupnino 6€ poštnine ter 1.7€ še dodatno za položnico! WTF! NIKOLI VEČ! Živela konkurenca! Nikakor pa to ni v sorazmerju z naročilom iz kitajske, ker ...prikaži več mi pošljejo paket ZASTONJ čez pol sveta.

  • Matej Bukovec 13:01 22.december 2015.

    Pošta Slovenije je navaden nateg. dobim pismo z odkupnino iz enega konca Ljubljane v drugega, pa poštnina stane skoraj 5 evrov (3 dam jaz, 2 prodajalec) Če pa iz tujine (fedex itd) naročam, mi pa poštnina iz drugega konca sveta ...prikaži več pride 3,80 evra. Pa tudi oni ne delajo zastonj. Če je to normalno, pol pa ne vem... Da ne omenjam kolikorkat je poštar Pošte Slovenije že zamočil in napačenu oddal, ali pa uničil pošto med postjo. Mafija usrana.

  • Harrison 06:59 23.december 2015.

    Očitno tebe na blagajni vsaka blagajničarka v npr. Mercatorju napiz*i in te nekam pošlje, če ji hočeš plačati z malo večjim bankovcem, ker ona pač nima drobiža. Ti se res bolan!

  • Avatar olor
    olor 11:06 22.december 2015.

    Ejsi_Dis. Ti govoriš na pamet in ne veš kaj govoriš. Stvar je pa taka, tudi če je obrazec na paketu pravilno izpolnjen in da z računom dokažeš da je to res, ti pošta zaračuna določen znesek kot da so to ...prikaži več poštni in carinski stroški. Ponavljam, tudi če je obrazec pravilno izpolnjen, moraš plačati.

  • Pepe007 08:30 22.december 2015.

    Rešitev lahko podata vlada in parlament. Tam so škarje in platno, kaj se lahko zaračuna in kaj ne, kako naj teče postopek in kako ne.

  • Uros Cerar 10:59 17.oktober 2016.

    Uroš Cerar 10:29 AM (26 minutes ago)to reklamacije.CP, Urška ŠTEVILKA POŠILJKE: RS659856077NLŠTEVILKA RAČUNA: E2500-S1-16318072Razložite mi, zakaj odpirate pošiljko v vredosti 18,12 eur? In zakaj mi potem pošiljate po pošti sporočilo, naj vam ...prikaži več pošljem podatke o pošiljki; uredite zadevo sami, brez mene!!!!Pošiljke v vrednosti do 22 eur so neobdavčene, je tako?! Kar se mene tiče gre za navadno izsiljevanje in krajo!!!!! In potem, če se človek pritoži, boste računali še to....ma račaunajte kar hočete, važno da smo si na jasnem kdo in kaj ste!!!!!!In še nekaj - za svoje delo ste plačani, zakaj ga potem ŠE DODATNO ZARAČUNAVATE?!?!??!?! To je isto, kot bi me ustavil policaj, ugotovil, da je vse bp in mi zaračunal stroške pregleda!!!!!SRAMOTA!!!!!http://siol.net/digisvet/novice/izognite-se-presenecenjem-na-carinski-posti-170144Tako vas "lupi" Pošta Slovenijehttp://www.zurnal24.si/t

  • Mihael Tominšek 11:13 22.december 2015.

    Zakaj se hudujete nad temi 4€?Z nakupom na Aliexpress ste prihranili 50€, strošek carine je pa težava? Sploh pa C-22 navadno reši zadevo.

  • Ida 20:41 06.april 2016.

    Po mojih izkušnjah pa navedba "Postopek opravijo, čeprav ga ne bi bilo treba," res drži. V zadnjem času za vsak paket, ki gre na Carinsko pošto, dobim poziv, naj predložim račun, čeprav je račun že priložen pošiljki. Seveda mi ta ...prikaži veča postopek potem tudi zaračunajo.

  • zdrej 16:22 06.april 2016.

    Torej pišeš, da hodiš po teh državah in od tam pošiljaš pošiljke, težja pisma in pakete?Če ne, potem imam tudi jaz izskušnje s poštami na svetovni ravni. Pa vsi vemo, da to ni res. Izkušnje imam z našimi dostvnimi ...prikaži več službami in z avstrijsko pošto. Tam plačam 1 EUR za vsak paket.

  • maresem2 07:59 22.december 2015.

    Lopovi, sicer niso edini v SLO. Pri nas je to stalna folklora.

  • tecumseh_1975 09:00 22.december 2015.

    in najhuje je pri vsej zadevi to da je ta kraja celo zakonsko pokrita do zadnjega milimetra , in se tile kljukci lahko mirno izgovarjajo eden na drugega in delajo norca iz raje.. Samo ko bo enkrat počilo potem bo ...prikaži več počilo zelo konkretno in takrat bodo leteli na cesto skozi zaprta okna.

  • Avatar Leon
    Leon 08:36 22.december 2015.

    Stasi,Sekuritate ....in podoibne "agencije " so p..... dim za naše službe ,ki si zakone razlagajo vsak po svoje od ponedeljka do petka !

  • zdrej 09:29 22.december 2015.

    Na podlagi česa to trdiš? Imaš izkušnje s poštami iz tujine? Čeprav so določene napake in določeni stroški, ki niso najbolj smiselni, pa so še nekateri sigurno manjši kot v tujini. In prav je tako, saj je povprečna plača pri ...prikaži več nas manjša. Paket iz tujine so mi računali 12€ nazaj je prišlo manj. Pa še kaj se v tujini zaračuna, ko se pri nas ne.

  • ginko 12:47 22.december 2015.

    Kaj se pritožujete. V naši pokradeni državi, ki je na podnu, je levi zakonodajni oblasti vse dovoljeno, samo da pride do denarja brez dela za svoj obstoj vladanja, pa četudi "pade" od oubožanih državljanov samo nekaj centov. Sicer pa tak ...prikaži več socializem je izbrala "večina", zato ne jamrajte.

  • kapibara 09:28 22.december 2015.

    kaj ima pa poštar s tem.. on ti samo službeno dostavi,odprt paketič.. žali se drugje.. :-(

  • zdrej 09:32 22.december 2015.

    Ja lej, Kitajsko gospodarstvo je v porastu, in država z določenimi ukrepi zgleda podpira. Takšen ukrep je po vsej verjetnosti tudi subvencioniranje poštnin.

  • Papaja Popi 09:23 22.december 2015.

    Naša pošta je najdražja in najbolj oderuška pošta na svetu.Obnašajo se kot bogovi, kar kot državna ustanova mislijo da so.

  • Jože Bele 10:55 30.marec 2018.

    Danes prejel paket v vrednosti 21,90 € in zanj pošti plačal 11,86 € meni nerazumljivih dajatev od neznane osnove, ki ni navedena na računu, niti ni naveden tečaj obračuna - skratka povem samovoljno zaračunavanje davka in 'stroškov postopka'. Kje je ...prikaži večje tržni inšpektorat - je takšen račun zakonit? Ali ni to tudi prepovedana oblika necarinske zaščite - več kot 50 % dajatev (deloma skritih v 'stroških postopka') - nadzorni organi?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.