Slovenija
6468 ogledov

Tanja Fajon: "Storila bom vse, kar je v moji moči"

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bobubob 11:47 03.avgust 2023.

    Ukvarjala se bo s plačami namesto z npr. arbitražo. To je pač doseg naših politikantov. No, včasih opravijo še kakšno raboto po ukazu naših 'prijateljev'. Npr. članstvo v VS. Ali pa 'Fauci gripa' pod prejšnjo vlado. Pišmeuharski volilci si pač ...prikaži večač volijo pišmeuharsko oblast.

    • Ender3 14:06 03.avgust 2023.

      Ti imaš očitno hud problem z vlado..Kakšna preverjena bi bila dobrodošla. Žal ne bo več imela mandata..

  • Avatar MK_SUPER_KING
    MK_SUPER_KING 11:15 03.avgust 2023.

    IN POTEM SE BO POKAKALA in pogledala svoj lepi kupček dreka

    • Ender3 14:09 03.avgust 2023.

      MK 👎 zalo opisno se izražaš in nov, lep prikleten nick imaš. Janezova mladina je v razcvetu..

    • Avatar MK_SUPER_KING
      MK_SUPER_KING 08:28 04.avgust 2023.

      seveda, da končno še kakšen Slovenec spregleda in ugotovi, da so tej golobnjaki navadna farsa brez obraza. Sprašujem tebe, ki si njihov volilec. Kje so stanovanja za mlade? Niti ena faking lopata ni bila zasajena, kje je obvladovanje inflacije? Kje ...prikaži več so krajše vrste v zdravstvu? Kje so nižji davki? Kje so strokovnjaki na visokih delovnih mestih? Kaj hudiča dela Tina Gaber in Milovič v vladni palači???

    • Avatar MK_SUPER_KING
      MK_SUPER_KING 08:28 04.avgust 2023.

      nov nick imam ker sem pozabil geslo

  • McBobo 12:09 03.avgust 2023.

    Storila bo vse, kar je v njeni moči, da dokončno uniči državo. Ja prav no, če se je večina naroda tako odločila, pa prav. Plešimo dalje do konca.

    • Ender3 14:12 03.avgust 2023.

      Eni znate plesat samo v maloumju. Razum ti je že davno enigma..

  • Avatar Garancija
    Garancija 11:02 03.avgust 2023.

    Pa tako lep dan je bil

  • lojs 11:12 03.avgust 2023.

    Fajon: "Sprememba zakonodaje ne predvideva znižanja plač diplomatov in drugih javnih uslužbencev, ki so napoteni v tujino. Bi pa višji prispevki v pokojninsko blagajno znatno obremenili vsa pristojna ministrstva." ... kakšna matematika je zdaj to? ... ali drugače povedano tukaj ...prikaži več ni vohati neke matematike, ampak samo en velik blef ... kaj je bruto, neto, itd ... pri nas je struktura plače delavca zelo komplesna zadeva, ki jo je težko stlačit na list papiraj a4 format

  • lojs 10:45 03.avgust 2023.

    diplomati , atašeji in podobni so načeloma državljani rs, oz. rezidenti rs, plača jih proračun rs .. tako da ne vem zakaj niso bili že sedaj zakonsko znotraj plačnega sistema javne uprave ... mi delamo samo še za davke, pa naj še oni

  • Kmodri 15:18 03.avgust 2023.

    Diplomati rabijo keš za kurbe!

  • Plavi-mil 12:40 03.avgust 2023.

    A, bo šla preko zakona, nič novega , itak si vse dovolijo, ni jim mar za USTAVO in ZAKONE.

  • Facja 16:36 03.avgust 2023.

    Fajonka ti si pa tako brez vsebine in namena...da je kar groza. Ti si za SD Matilda s koso, za Slovenijo pa kuga -črna smrt.

  • kapibara 15:44 03.avgust 2023.

    Že dolgo časa ni bilo tistega njenega: ... jest sem zgrožena..

  • ana77 06:32 04.avgust 2023.

    LAŽNIVKA IN HINAVKA TAKO KOT SD

  • Boris 21:18 03.avgust 2023.

    To, gospa Fajon, lahko pomeni tudi prav nič. Pustimo se "presenetiti".

  • Ender3 14:19 03.avgust 2023.

    Medtem, ko večina komentatorjev počitnikuje morajo prikletna up.imena sami sebi pisati komentarje. Tudi samovšečkajo se, da je teatralni forumski učinek večji..Vse za svojega vodjo in božanstvo maloumja..

    • Facja 19:00 03.avgust 2023.

      ne pretiravaj. dal sem ti plus, ker imaš prav glede prikletnik modelov. včeraj sem enega "dvomotorca" odkril. se je spravil name, sem ga mal zrukal, pa je izvedel "koprivo" in mi odgovarjal iz drugega uporabniškega imena...nič novega. ne se sekirat.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.