Slovenija
362 ogledov

Telemach podpisal, da bo plačeval Pop TV in Kanal A, podražitve malo kasneje

Komentarjev 63
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ronald Reagan 08:28 07.december 2016.

    V petek sem pisal na Amis in so mi obljubili, da bodo dali možnost odločitve.Če te možnosti ne bo, bom 100% odjavil naročnino na AmisTV !!Ni vrag, da se ne bo našel operater, ki bo dal možnost izbire...pa ...prikaži več ne mislim še ene bande, ki je sploh ne gledam plačevati. Dovolj mi je Hanzija (12,75), matermilo, zdaj pa še ti popovci neprebavljivi..

  • tecumseh_1975 08:43 07.december 2016.

    Jaz že s prstom na tipkovnici čakam na odločitev Telekoma. In če bo plačljivo bom v tistem trenutku napisal odpoved naročnine. Problem je da ima očitno folk še vedno dovolj denarja da bo tiho in bo plačal namesto da bi ...prikaži več se vsi in takoj uprli in zagrozili z odpovedjo.

  • Avatar praufo
    praufo 13:09 07.december 2016.

    temu projektu se ne reče kartelni dogovor, ampak umazan dogovor pod mizo, ... no mogoče je celo kartelni, vsi operaterji se bodo itaq moral zment s tem poptv, razmišljal sem zakaj toliko uporabnikov nima kabelske, mnogi nimajo dnraja, mnogi pa ...prikaži več živijo v vukozaselkih, kjer nikoli ne bo kabla ... ampak signal pa bo in to od operaterja ... sam plačat bo treba ... tale nova zadeva LTE leti fajn, seveda je pa nekdo investiral in sedaj bi ... ha ha ha nazaj ... bolj si podel, bolj si uspešen ... treba je pogruntat kaj večina "uporabnih" slovenčko gleda, ponudiš tak program, da ga zasvojiš, potem pa še odereš ... kle smo

  • Omega_v6 15:24 07.december 2016.

    Jaz sem se odločil!! Šel bom k ponudniku,ki bo imel v POSEBNEM paketu programe PRO plus!! Ne mislim plačevati česa ne potrebujem!! Seveda ne bodo takoj dvignili cen ampak na tiho čez mesec ali dva!! Zakaj ponudniki storitev niso demokratični?? ...prikaži več?? Izberi si kaj želiš in tisto PLAČAJ!!

  • Tine123 16:42 07.december 2016.

    pop tv in kanal a so le zbirališče mentalno bolanih študentov, ki zaradi svoje mentalne zaostalosti, prenašajo izražanje v javnost.Zaprimo dol to sranje lažnjivo.

  • kontrahan 17:49 07.december 2016.

    Ja se strinjam. Kake naveze med kablaši in poro plus. Pa to je samo v Butalah možno. Kako lahko nas prisilijo v to. Je kdo podpisal kako pogodbo s pro plusom? Ga ni. Kablaši pa tudi niso dal tole sranje ...prikaži veče v svojo pogodbo. Sicer lahko javkamo, ampak spremenilo se ne bo nič. Zato mislim, da so se sparili kablaši in pro plus. Kablaši pokleknili pred pro plusum , še prej bi pa rekel bandistka posla vseh. Banda..

  • Omega_v6 20:06 07.december 2016.

    Prosim vas lepo ne lagati!! Pišete,da so hitro našli skupni jezik,ker so najbolj gledani!? Zakaj potem ne date v poseben paket programe PRO plusa pa naj vsaki ki hoče kupi te "najbolj gledane"!! Šele takrat bi videli kako jih res ...prikaži več ljudje hočejo!! Ni demokracije ni poštenja!! Jaz bom TAKOJ zamenjal operaterja šel bom k tistemu,ki nebo PODRAŽIL!!

  • korektor 08:49 08.december 2016.

    Očitno nimaš pojma, sicer bi vedel/a, da se Zveza potrošnikov Slovenije, že več let ne financira iz proračuna, temveč izključno iz članarin oz. naročnin na revijo, ki jo zveza izdaja. https://www.zps.si/index.php/mediji/izjave-za-javnost-2013/6598-nov-gospodarski-minister-naj-vzpostavi-uinkovito-varstvo-potronikov-in-povrne-zaupanje-potronikov-in-drugih-delenikov-v-delo-ministrstva

  • Dav Lob 14:19 08.december 2016.

    Temu se reče kartelno natepavanje.AMPAK" vse v prid Potrošnikov."Seveda.

  • fritolin 20:20 07.december 2016.

    Hahahahah Bravo Proplus , bravo Telemach.....Pa kaj je z vami komentatorji, pa kje vi zivite.. Kaj ste pa dosedaj placevali operaterjem, ce ne programe oziroma njihovim dobaviteljem, fox, discovery, sport ... itd it'd To vas ocitno ne moti ker ...prikaži več gre za tujce , ko pa je treba placti za slovenski program pa kar lapate...Pa pac odjavite operaterja in glejte na sobno anteno tvslo, ki jo placate vsak mesec 13 evrov pa je.Samo upam da se zavedate da boste ostali brez talentov, vina ,znanega obraza, preverjenega, Dan najlepsih sanj, gorskega zdravnika nogometa , evropske lige , moto gp ...Pa da vas vidim lapatorji ....Ne maram prevec ne operaterjev ne proplusa ampak ko berem te vase komentarje sem popolnoma na njihoi strani.Dragi zastonjkarji, KONEC JE.

  • Hi5 15:41 08.december 2016.

    Res je že počasi čas, da ta država propade. Nikoli ni dovolj. Malo štrajka javni sektor, pa bo treba zaradi tega davke dvignit, malo se kaj dvigne tem in onem operaterju in še malo pa bo treba plačevat 30 (za ...prikaži več kakšnega od paketov) + 13 € (RTV) samo za televizijo, pa zraven internet, pa telefon in tem hebenim operaterjem bomo dajali po 50 in več € na mesec. Ima še smisla? Res je gnilega razmišljanja v tej državi toliko, da je obup. Samo da te oberejo.

  • mrki 07:42 07.december 2016.

    pri meni se ne bo - ker če mislijo to narest - jih takoj odjavim!!

  • mihajuz 08:22 07.december 2016.

    Kdor je pameten bo odjavil vse skupaj. Me zanima koliko časa bo POP obstajal brez gledalcev. Proklete piz.. pogoltne!

  • KOJAK 08:34 07.december 2016.

    To televizijo bi morala država obdavčit ker PONEUMLJA gledalce. Paranoična poročila, neumni relity showi, španske nadaljevanke, nenehne ponovitve filmov, kvazi slovenske smešnice... skratka sranje na kvadrat.

  • Dixon 09:56 07.december 2016.

    Pohvalno od telemacha, da ne bo spremembe cen in nam bodo pustili oddajati pro plus. Pogajanje o možnosti izbire samo teh kanalov pa sem slišal, da niti ni bilo na mizi.

  • pravičnik77 08:49 07.december 2016.

    adio telemach z dnevom podražitev zaradi POPTv-ja...

  • boogin1 09:08 07.december 2016.

    Če mi t2 vsili v shemo še plačevanje POP TV, takoj še tisti hip odpovem celoten paket in vzamem samo paket za internetno povezavo.

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 09:40 07.december 2016.

    Samo en mali pomislek... ali bo potem, če je plačljivo BREZ VSEH reklam? :D

  • Ronald Reagan 09:45 07.december 2016.

    Dobra tržna niša za pametnega operaterja je, da ponudi možnost odločitve o paketu...hočeš-nočeš.Glede na to, kaj se nam obeta, bo ta operater dobil veliko razočaranih strank, ki jim bodo plačevanje tega sranja drugi vsilili.Razmislite !!

  • Jose Bulgaras 07:47 07.december 2016.

    jaz sem tzudi rekel, če podražijo za en sam evro takoj skenslam televizijo in obdržim samo internet 100 mb haha pa se vi je****

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.