Slovenija
728 ogledov

Telemach spreminja način dodeljevanja IP-ja

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • McClain 22:48 15.marec 2016.

    kdaj so že Nemci ISDN plačevali tretjino cene ki je bila takrat v Slo. Itak so nas pa z ISDN-jem, recimo, fojtrali na polno, banda pokvarjena telekomova državna

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:29 15.marec 2016.

    Ja če ni take razlike, zakaj pa potem sploh spreminjate karkol? Ste pa tud čudni. Tistega kar deluje se ne spreminja.

  • zdrej 13:34 15.marec 2016.

    Zato, ker ne počasi več na novo ne bo moglo delovati, saj jih bo v določenem času zmanjkalu. Medtem, ko se dinamični IP-ji lahko sprostijo brez intervencije človeka. Kar privede do tega, da nekdo, ki ne uporablja IP-ja, se le ...prikaži več ta lahko dodeli drugam, pri statitiki pa ne.

  • jnovak 14:32 15.marec 2016.

    Kaj ima DHCP veze s porti?

  • Andrej Greifoner 18:08 15.marec 2016.

    primer ip ja pa od konkurence... T-2 ja

  • dimnikar 07:28 16.marec 2016.

    Na teh portih moraš imeti servis, ki posluša, sicer bo vsak port checker javil, da ni dosegljiv.

  • Avatar olor
    olor 20:34 15.marec 2016.

    Na prijavo reklamacije sem čakal na telefonu 47 minut, a je to normalno? Banda nesramna.

  • kurt 21:33 15.marec 2016.

    Jaz sem čakal 2 dni, na reklamacijo, ki sem jo podal preko elektronske pošte pa točno 9 dni..to je telemach..niso vredni ,da bi jih pes poscal.

  • jnovak 22:36 15.marec 2016.

    Zanimivno, sam tega primera nimam, mi pustijo vse porte odprte, vsaj tiste katere sem preizkušal. Hvala pa za informacije, da če kaj neha delati, da pogledam!

  • McClain 22:47 15.marec 2016.

    za njih žal je normalno...

  • primoz.g 23:30 15.marec 2016.

    Itak ropajo nas že od nekdaj, pa ne samo levi ali desni, ampak vsak ki ima šanso

  • allstarr111 14:41 16.marec 2016.

    evo še direktni linkhttp://digi.hu/akcio/okos-csomag#24ocs,DIGITV,-DIGINet---100,DIGITel-200

  • primoz.g 00:24 17.marec 2016.

    varnejši je, ni pa prikladen če rabiš dostop od bilokje do svoje mreže.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:36 18.marec 2016.

    Torej to vodi v še manj delovnih mest...super...

  • Thomy 11:52 15.marec 2016.

    Podobno, kot so zaradi posodobitve, podražili vse pakete... S storitvami sem zadovoljen, ampak s temi triki pa mi počasi načenjajo živce.Za normalnega uporabnika, na primer, je bila hitrost prenosa dovolj dobra že par podražitev nazaj. Vsako leto ti podražijo ...prikaži več paket za evro ali dva, manj ne moraš dobiti, hitrosti pa gredo v nebo, četudi jih ne boš niti približno uporabljal.

  • allstarr111 12:05 15.marec 2016.

    Hec je v tem, ampak noben o tem kej dosti ne razglablja, da oni blokirajo vse porte na ven, razen par splošnih ker pač če jih blokirajo ti nebi več delal email in internet, ta trik jih bo koštal kr ...prikaži več nekaj uporabnikov .

  • primoz.g 23:43 15.marec 2016.

    pejt na portforward in stegni dol njihov software ki ti preveri porte, vpiši da češ preverit 5060 in vse na got do recimo 8000 (oboje udp in tcp) pa poročaj kaj ti je pokazalo, ker meni pokaže da ni dosegljiv ...prikaži več noben port od 5060 naprej tako tcp/UDP enako, me pa zanima kaj ti bo pokazal.

  • primoz.g 21:54 15.marec 2016.

    aja še to, kolega v budimpešti plačuje po novem za 100/50 linijo tel in tv z 88 kanali genau 15 eur, rominska firma pa to omogoča. pa se pejmo.tole je njegovo sporočiloBut now i find a ...prikaži več good provider /Digi - romanian company- / and this pack (phone,tv with 88chanel,nat geo wild,history,etc..plus hd,and 100/50 internet.Plus they give for free a ZTE wifi router.Andal this is just for 15€ ! Crazy price

  • Dixon 10:11 16.marec 2016.

    V bistvu v prejšnji podražitvi niso oni nič podražili, ampak je proplus dvignil ceno. Zato plačujemo več. Zaradi popa in ne zaradi telemacha. Dinamični ip pa ni nobena slaba stvar, sem bral, da je celo varneje.

  • primoz.g 21:39 15.marec 2016.

    dhcp nima veze s porti, ampak politika je enaka, če hočem met odperte porte 5060 lahko to naredim samo s poslivnim paketom, sem spremenil port na 5062 za sip tel. in je leto dni delalo, nakar so začeli blokirat vse ...prikaži več porte na notri (proti uporabniku) razen za poslovne uporabnike, jest ima nizozemsko telefonijo preko Sip protokola, in je sedaj ne morem uporabljati, baje zaradi MOJE varnosti (tako pravijo telesmehovci) me pa pride minuta pogovora v usa 48 landline ali mobile enako, 0.001 eura, dokaj podobno za vse ostalo, AU recimo 0.020 kar je sprejemljivo, oni pa imajo cene precej dražje, tako da grem na T2 kjer PORTOV ne ZAPIRAJO in OMOGOČAJO statiko brezplačno, pa tud dam tist en evro ni zime, ampak porte mi pust pr gmah.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.