Slovenija
436 ogledov

Težave z osebnimi izkaznicami na meji

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sprehajalec 09:53 21.avgust 2016.

    Je bil Celjski Cetis ali nekaj podobnega? Srebrnina? Izdelane nekvalitteno, za dober denar. Seveda so seznanjeni in molčijo, kaj naj sedaj zamenjajo vsem prebivalcem nekvalitetne osebne?Rešitev je Potni list. Na Hrvaško pa osbena, če se že fino zdi z ...prikaži več osebno. Ne vem kaj rinejo vedno znova z problematično osebno potem pa cvilijo.

  • blayo 14:00 21.avgust 2016.

    Kolikokrat na dan pa letiš prek Frankfurta, da lahko na podlagi svojih izkušenj sklepaš??? Če si tam stal in videl 100 potnikov ki je brez problemov prečkalo kontrolo, si jih videl ravno 0,05% ki gredo tam čez dnevno, oziroma 0,002% ...prikaži več letno, če si bil sam tam vsaj 1x na mesec. Skratka tvoja opažanja ne odražajo prave statistike...

  • Bozidar.Frelih 20:39 21.avgust 2016.

    Meni vedno dela BP ko se vračam skozi Frakfurt iz USA. Tudi ko si nisem zaradi nebritja čisto podoben. Pa v imenu imam vse žive in mrtve znake slovenske abecede.

  • b3180966 07:16 22.avgust 2016.

    LOL kakšen model je ta blayo.Na podlagi lastnih izkušenj prepričuje druge, da se jim ni zgodilo to kar trdijo, da se jim je potem pa jih še poučuje, da na podlagi lastnih izkušenj ne smejo delati statistike. Neumnost ...prikaži več je očitno zares brezmejna.

  • glicinija 08:48 21.avgust 2016.

    težav nimajo oni, ki hodijo v obratni smeri,enostavno dokumentov nimaš in greš

  • matermila 09:04 21.avgust 2016.

    Niti z eno besedo ne omenjajo,kaj bodo storili,da v bodoče ne bi prihajalo do takih nevšečnosti.Tipično.

  • prider 10:44 21.avgust 2016.

    "Koda SI ali SVN ni razlog za težave."Kako da ne?Še v Sloveniji smo razdeljeni, katera kratica je prava: SLO, SI, SVN ?Kaj šele tujci.

  • bP 12:34 21.avgust 2016.

    Meni se je nekaj podobnega zgodilo lansko leto na Stanstedu - London. Po približno 15 minutah skeniranja in gledanja moje osebne izkaznice je 5 modelov ugotovilo; "problem is in funny character in your name". V imenu imam namreč ž, njihov ...prikaži več program pa izgleda ne podpira vseh črk naše avecede.

  • JT_Thomas 12:43 21.avgust 2016.

    Imam potni list iz leta 2012 in v Frankfurtu ne gre skozi avtomatsko kontrolo. Ni finta v tem, da je napačno položen, ker nisem poskusil enkrat, pa tudi človek, ki je tam bil zraven s strani letališča je poskušal in ...prikaži več ni šlo. So pa avtomati samo za člane EU. Mogoče nismo več člani... Imel sem tudi probleme z osebno na letališču v Leipzigu, kjer sem mislil, da mi bo policaj postrgal vse z osebne izkaznice... Naši dokumenti niso bogvekaj...

  • blayo 12:46 21.avgust 2016.

    Ne bluzi. Vedno bo prihajalo do tega. A misliš da smo edini? Veliko več državljanov drugih držav ima probleme s svojimi osebnimi oziroma potnimi listi kot pa Slovencev.

  • blayo 12:53 21.avgust 2016.

    Hočeš reči, če bi imel recimo nemške dokumente, se ti to na noben način ne bi moglo zgoditi?

  • JT_Thomas 13:10 21.avgust 2016.

    Na Frankfurtskem letališču ZIHER NE oz. se nemškim, grškim, španskim in portugalskim potnikom (toliko sem opazil) to ni dogajalo. S tem, da se mi je podoben drek dogajal isto na Heathrowu in tako dalje...

  • JT_Thomas 13:29 21.avgust 2016.

    Tam, ko sem jaz bil, se je to dogajalo SAMO MENI, kot slovenskemu državljanu. Pri drugih ni bilo problemov, zato NE BLUZI

  • sprehajalec 13:34 21.avgust 2016.

    To povej Angležu, ki te bo obrnil na Gatwicku, ne meni.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 13:37 21.avgust 2016.

    begunce so vsi rojeni 1.1. v letu in jih mirne duše spuščajo čez pa so vsi trikrat pečeni ,ne ampak državljan je pa sumljiv za najmanjšo napakico ,čudno da je niso z puško pod maršom zaprli

  • blayo 14:04 21.avgust 2016.

    Tam kjer sem pa jaz bil se pa ni nobenemu. Torej kakšna je statistika? Ne delaj statistike za cel svet na podlagi sojih izkušenj.

  • blayo 14:05 21.avgust 2016.

    Torej so tebe obrnili?

  • Yowie 14:19 22.avgust 2016.

    Tukaj je vse jasno, ISO standard je SI ali SVN, ce pa olimpijski komite (sport) uporablja kratico SLO, pa ni to problem osebne izkaznice.

  • ginko 14:01 21.avgust 2016.

    Ne, ta problem naj reši vsemogočni Korel Afnoguncar, ki dobi preveč našega denarja za tak red na ministrstvu.

  • eosss 11:33 21.avgust 2016.

    V tistih državah, kjer je osebna izkaznica veljaven dokument za prestop meje, nimajo kej komplicirat, ne mislim plačevat 4x toliko za potni list, če ga ne potrebujem, ker ne potujem v take države. Osebna mora veljat in pika...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.