Slovenija
673 ogledov

Tik pred diplomo, a ne more zaključiti

Komentarjev 44
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • h3o 15:18 30.september 2016.

    jah sej, tisti ki grejo v gozd in jih piči okuženi klop in jim otečejo možgani in postanejo invalidi, so si tudi sami krivi, potem, če se nekdo zaleti z avtom je tudi sam kriv ker pač ne zna vozit. ...prikaži več In kaj potem? ali jim bomo pomagali ali ne? Po logiki MK komentatorja takim ni treba pomagat nič. MK kar daj objavi svojo registrsko, da če boš imel nesrečo in če boš ti kriv, da ne bomo s takimi izgubljali časa...

  • jakec1575 20:38 30.september 2016.

    Ker ce reskvalitetno delas v sluzbi celih 8-9 ur lahko studiras samo ob vikendih in dopustu, ko v sluzbi ni rukerjev. Če dodamo se vzgojo malcka, mislim pravo vzgojo, svoj cas in ne vzgojo tipa nastepal sem otroka in vse postori zena.

  • K5K 04:39 01.oktober 2016.

    Kolegica, sva na istem...4 leta izpitov imam opravljenih s povprečjem nad 8!! in to v rednem roku. Jaz sem morala delati. Doma nismo bogati. Pisanje diplome mi je zato vzelo 3 leta vikendov...Kako lahko na faksu tekom ...prikaži več 4 let dobivaš dobre ocene in ti sprejmejo diplomo, potem pa se odločijo, da nisi vreden diplomirati?

  • MK 14:12 30.september 2016.

    izredni študij je itak lažji. nobenih seminarskih, nobenih nastopov, vse šnelkurz.težko ti je. jaz se ne bi s tem hvalil. doktorat na novodobnih faksih pa narediš z levo roko. samo ta pravo temo moraš imeti. sploh če je ...prikaži več šola vpisala prvo generacijo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.